Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty do higieny jamy ustnej

Właściwe dbanie o czystość zębów i jamy ustnej pozwoli nam cieszyć się komfortem przez długie lata i uniknąć nieprzyjemnych wizyt u stomatologa. Higiena jamy ustnej powinna być jednak prowadzona regularnie z użyciem wyspecjalizowanych produktów pozwalających usunąć resztki pokarmu i szkodliwe bakterie mogące powodować próchnicę.

Olśnij wszystkich swoim uśmiechem!

Codzienna higiena jamy ustnej od dziesiątek lat oparta jest o trzy podstawowe wyroby medyczne. Należą do nich szczoteczka do zębów, odpowiednia pasta do zębów oraz nić dentystyczna. Oprócz tego w pielęgnacji zębów i dziąseł warto używać także płynu do płukania ust pozwalającego pozbyć się szkodliwych bakterii i drobnych cząstek zalegającego pokarmu. Dostępne na rynku produkty do higieny jamy ustnej charakteryzują się mnogością dostępnych wersji różniących się właściwościami. Wynika to z indywidualnych potrzeb pacjentów wynikających z różnicy budowy anatomicznej jamy ustnej oraz typu uzębienia. Szczoteczki oferowane są w różnych wariantem różniącym się włosiem czy typem napędu. Również paleta dostępnych na rynku farmaceutycznym past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej daje szeroki wybór produktów zawierających określone związki takie jak fluor czy alkohol. Gama wyrobów medycznych do higieny jamy ustnej zawiera także środki przeznaczone dla dzieci by od najmłodszych lat uczyć je zdrowych nawyków przydatnych w dorosłym życiu. Często są to szczoteczki o atrakcyjnym kształcie lub pasty smakowe zachęcające dziecko do używania. Przy wyborze odpowiednich wyrobów używanych do czyszczenia i pielęgnacji zębów oraz dziąseł warto wybrać te najwyższej jakości stworzone z wykorzystaniem bezpiecznych oraz trwałych materiałów. Pamiętajmy, że szczoteczka służy nam codziennie, a prawidłowa higiena jamy ustnej nie tylko zapewni nam zdrowie i spokój, ale także pozwoli olśnić innych promiennym uśmiechem!

Filtry

Katalog

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...