Lista produktów producenta BIOGENED

Przeszło 65-letnia obecność przedsiębiorstwa Biogened na polskim rynku świadczy o jego doświadczeniu, które poparte jest bogatą historią. Firma obecnie operuje głównie na rynku kosmetycznym, nie zapomina jednak o swoich farmaceutycznych korzeniach. Niezmienne pozostają jednak założenia i misja przyświecająca Biogened - poprawa stanu zdrowia, jakości codziennego życia oraz samopoczucia polskich pacjentów.

Aktywne filtry

Biogened - polski producent nowoczesnych kosmetyków 

Biogened jest polskim producentem kosmetyków o kilkudziesięcioletniej historii na rynku farmaceutycznym. Główna siedziba tego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Łodzi. Biogened opiera swoją działalność na doświadczeniach i kontaktach zdobytych podczas wieloletniej współpracy ze specjalistami z branży medycznej jak lekarze, farmaceuci, a także wsłuchując się w opinie samych pacjentów. Dzięki temu może oferować produkty dopasowane ściśle do ich potrzeb. Na sukcesy polskiego producenta składa się ścisła współpraca pracowników z różnych działów - począwszy od naukowców aż po osoby zaangażowane w procesy logistyczne, kadry i dystrybucję. Nowi pracownicy na początku swojej kariery w Biogened wnikliwie zapoznają się z historią jak i strukturą działalności firmy tak, aby stanowić jedną z witalnych części całego wspierającego się zespołu. 

Dermokosmetyki produkowane przez Biogened oferowane są pod marką Dermedic. Opracowywane są one w oparciu o najnowsze trendy obowiązujące w dermatologii wykorzystując skomplikowane procesy technologiczne. Pozwala to na optymalne wykorzystanie surowców przeznaczonych do ich produkcji. Dermedic to unikalne receptury i kompozycje składników aktywnych, które na przestrzeni lat doceniło szerokie grono pacjentów. Odpowiednią skuteczność i powtarzalność wyrobów Biogened gwarantuje polityka zarządzania jakością wdrożona przez polską firmę. Proces wytwórczy objęty jest międzynarodowym certyfikatem GMP (Good Manufacturing Practice). Zarówno magazynowanie jak i wysyłka odbywa się w sposób chroniący produkty przed utratą jakości oraz właściwości. Biogened od lat jest uczestnikiem wielu projektów unijnych pozyskując tym samym dofinansowanie na rozwój i badania. Polski producent przykłada także wysoką wagę do relacji, które utrzymuje ze swoimi inwestorami stawiając na przejrzystość i wzajemne zaufanie. Najbliższe lata z pewnością malują się dla Biogened w pozytywnych barwach.