Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Zarys

Zarys International Group sp. z o.o. sp.k. to przedsiębiorstwo o ponad 30 letniej historii, która przyczyniła się do zebrania doświadczenia oraz wiedzy kształtującej dzisiejsze oblicze spółki. Firma oferuje obecnie szereg produktów w branży medycznej dysponując jednocześnie swoimi doskonale rozpoznawalnymi markami własnymi. Niezależnie od obszaru terapeutycznej wyroby Zarys wykonywane są z przywiązaniem do ich najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz skuteczności.

Aktywne filtry

Zarys - profesjonalizm zbudowany dzięki doświadczeniu 

Działalność przedsiębiorstwa Zarys International Group niezmiennie od 1989 roku związana jest z rejonem Województwa Śląskiego. To właśnie w okolicach Zabrza zlokalizowana jest zarówno główna siedziba jak i centrum logistyczne marki. Przez ponad 30 lat działalności Zarys pozostaje w jednych i tych samych rękach swojego założyciela. Umożliwia to celne i skuteczne realizowanie założeń oraz misji kierującej funkcjonowaniem firmy. Zarys jest dziś jednym z największych podmiotów zaopatrujących publiczne oraz prywatne placówki medyczne w naszym kraju. Pozycja ta została osiągnięta dzięki wieloletniej współpracy z najważniejszymi ośrodkami w Polsce. W portfolio zabrzańskiego producenta znajduje się 30 różnych marek, których wspólne cechy to bezkompromisowa jakość oraz nowoczesne produkty. 

Sukcesy osiągnięte na polskim rynku rozbudziły apetyt firmy Zarys na podbój także poza granicami naszego kraju. Od 2013 roku przedsiębiorstwo konsekwentnie realizuje swój program eksportowy dzięki zaangażowaniu specjalistów zatrudnionych w odpowiadającym mu dziale firmy. Główną osią działalności eksportowe Zarys pozostaje Europa Środkowo-Wschodnia. By efektywnie konkurować polska firma od wielu lat przykłada szczególną uwagę do rozwoju oraz innowacji inwestując zarówno w technologię, nowoczesne rozwiązania logistyczne jak i park maszynowy. Świadectwem tego jest nowe centrum logistyczne wysokiego składowania oddane do użytku w 2016 roku. Dywersyfikacja specjalistycznej oferty pozwala na zaspokajanie szczególnych potrzeb klientów Zarys International Group. W skład oferty firmy wchodzą materiały oraz akcesoria medyczne wykorzystywane w placówkach zdrowia publicznego jak szpitale czy hospicja oraz przez podmioty prywatne. Są to m.in. materiały opatrunkowe, odzież medyczna, sprzęt jednorazowy, obłożenia pola operacyjnego, produkty wspomagające higienę czy też akcesoria dla sportowców i fizjoterapuetów. Świętując niedawno jubileusz 30 lecia swojego istnienia spółka Zarys jednocześnie wytyczyła nowe cele rozwoju w najbliższych latach, a przyszłość polskiego przedsiębiorstwa maluje się w jasnych barwach.