Lista produktów producenta Timago

Timago to wiodąca polska firma zajmująca się wyrobami medycznymi z zakresu rehabilitacji i ortopedii. Tworzy ją zespół wykwalifikowanych specjalistów dbających każdego dnia o procesy produkcyjne, rozwój i tworzenie nowych wyrobów, a także obsługę i logistykę na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje wysokiej jakości asortyment podzielony na kilka linii produktowych.

Aktywne filtry

Wygoda i bezpieczeństwo z innowacyjnymi produktami Timago

Największym celem Timago jest dbałość o wygodę i bezpieczeństwo pacjentów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów związanych z działem ortopedii i rehabilitacji. Wszystkie wykonywane są z uwzględnieniem funkcjonalności i potrzeb klientów zarówno w kraju, jak na arenie międzynarodowej. Z tego względu firma nastawiona jest na poszerzanie oferty o nowe linie i innowacyjne wyroby medyczne. Siedziba Timago International Group znajduje się Bielsku-Białej, a centrum logistyki w Zabrzu. W samym sercu Śląska udało się wybudować centrum dystrybucji o ogromnej powierzchni do składowania, dzięki czemu firma ma ogromny potencjał i może swobodnie poszerzać swoją działalność oraz pozyskiwać nowych partnerów handlowych na rynku światowym. Wysokiej jakości sprzęt oferowany przez Timago spełnia wszystkie wymagania unijne. Ponadto przedsiębiorstwo posiada ogromne doświadczenie w dystrybucji i logistyce, dzięki współpracy z klientami krajowymi oraz zagranicznymi z Czech, Litwy, Rosji, Belgii czy Niemiec.

Timago dużą wagę przywiązuje do polityki handlowej opartej na silnych relacjach partnerstwa z klientami. Dzięki temu firma zdobyła ogromne zaufanie, a współpraca z klientami w większości przypadków kontynuowana jest przez lata. Z tego względu przystąpiła również do programu “Rzetelna firma”, w którym uczestniczy każdego roku. Ponadto jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych Polmed. Z usług Timago korzysta obecnie około 1000 odbiorców stałych, w tym zarówno hurtownie medyczne, specjalistyczne sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym, jak i szpitale, kliniki czy domy opieki nad osobami starszymi. Linia ortopedyczna obejmuje kołnierze, stabilizatory, ortezy, gorsety czy opaski elastyczne. W dziale sprzętu do rehabilitacji znajdują się wózki inwalidzkie, kule podpórki i balkoniki, sprzęt toaletowy i rehabilitacyjny, wkadki ortopedyczne, materace szpitalne oraz wiele innych akcesoriów. Producent posiada także w asortymencie sprzęt do elektromedycyny, łóżka rehabilitacyjne, akcesoria do medycyny ogólnej, ratunkowej i higieny pacjenta, a także wyroby stosowane w stomatologii.