Lista produktów producenta Accumed

Firma Accumed posiada centralę w Szwajcarii i przedmiotem jej działalności jest tworzenie produktów mających zastosowanie  w codziennej opiece zdrowotnej. Są one przeznaczone do użycia w domu, a także do użytku profesjonalnego przez firmy. Razem z firmą REMIX tworzą spółkę jawną. Firma REMIX importuje i dystrybuuje drobny sprzęt medyczny, który jest przeznaczony przede wszystkim do samodzielnej kontroli, jak również  i poprawy zdrowia ich użytkowników.

Aktywne filtry

Accumed i REMIX spółka jawna - dba o ludzkie zdrowie!

Accumed to najwyższa szwajcarską jakość i dokładność, która działa na rynku już wiele lat i ma doskonałe doświadczenie w przemyśle medycznym. Pasja, odpowiedzialność, szacunek i integralność są podstawowymi zaletami, leżącymi u podłoża pościgu za rozwojem dbania o ludzkie zdrowie. Firma Accumed, która ma centralę w Szwajcarii zajmuje się wytwarzaniem produktów, używanych w codziennej opiece zdrowotnej, zaprojektowanych zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Oferta Accumed to ciśnieniomierze elektroniczne, a także inhalatory i termometry. Skupiając uwagę na własnym, indywidualnym dziale badań i rozwoju, Accumed produkuje produkty, które są zbadane klinicznie i zatwierdzone zgodnie z najnowszymi standardami jakości. Wizja firmy to spedycja i zapewnienie obecności na rynku rozwiązań medycznych o wysokiej jakości i innowacyjnym designie, takich rozwiązań, które zapewniają najwyższą i maksymalną dokładność w użytku domowym i profesjonalnym.

Firma REMIX powstała w 1993 r. Na początku, jak również teraz zajmuje się importem i dystrybucją drobnego sprzętu medycznego, który jest przeznaczony głównie do samodzielnej kontroli jak i poprawy zdrowia ich użytkowników. Firma REMIX  stale się rozwija i popularyzuje sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Klienci REMIXu to apteki, sklepy medyczne, hurtownie farmaceutyczne, placówki opieki zdrowotnej. Aby ten rynek zaspokoić firma REMIX wytypowała cały sztab przeszkolonych przedstawicieli medycznych, którzy działają i zaspokajają zapotrzebowanie na terenie całego kraju. REMIX zdobyła przez blisko dwadzieścia lat swojego działania na rynku niezbędne doświadczenie, profesjonalizm i odpowiednie przygotowanie, aby zaspokajać potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W gestii firmy jest profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny w zakresie oferowanego sprzętu. Oprócz tego REMIX ma całkowity i gruntowny asortyment części zamiennych. Z opisywaną marką z zadowalającym rezultatem współpracują producenci takich marek jak: Accumed, Bremed, Omron, O’Bebe, Alphamed, Geratherm.