Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Bebilon

Marka Bebilon oferuje mleko modyfikowane dla dzieci i niemowląt. Ich produkty są niezwykle dopracowane i w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Charakteryzują się bardzo bogatym w minerały składem i inne substancje niezbędne do rozwoju dziecka. Szeroki wybór różnorodnych preparatów tego typu oraz doświadczenie w branży sprawia, że Bebilon może pochwalić się bardzo dużym udziałem w rynku oraz ogromną popularnością i zaufaniem wśród mam. Produkty tej marki wybierane są zarówno jako pokarm dla noworodków, jak i dzieci powyżej szóstego miesiąca życia.

Aktywne filtry

Wyjątkowa marka dla dużych i małych dzieci

Marka Bebilon podlega pod spółkę Nutricia. Od wielu lat ich produkty obecne są na polskim rynku. Można je nabyć w aptekach i specjalnych sklepach dedykowanych młodym rodzicom i ich pociechom. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mleka modyfikowanego dla dzieci i niemowląt. Dzięki temu mogą pochwalić się bardzo nowoczesnymi i dopracowanymi formułami, które są w pełni przystosowane do potrzeb dzieci i niemowląt, na różnym etapie życia. Bogaty skład, pełen niezbędnych dla dziecka witamin i minerałów sprawia, że produkty marki Bebilon cieszą się uznaniem wśród rodziców oraz ich ogromnym zaufaniem. Dlatego właśnie bardzo często sięgają oni po produkty oznaczone ich logo, dzięki czemu Bebilon jest jedną z najpopularniejszych marek mleka modyfikowanego dla dzieci w Polsce.

Bebilon oferuje najszerszy w Polsce wybór produktów specjalistycznych przeznaczonych do żywienia dzieci i niemowląt. W zależności od wieku dziecka oraz jego potrzeb można wybrać różne typy mleka modyfikowane. W ich ofercie dostępne są zarówno produkty, które można podawać niemowlętom, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione mlekiem matki, jak i mleka następne, które są odpowiednie dla nieco starszych dzieci. Oferowane przez nich preparaty mają skład dopasowany do potrzeb konkretnego wieku. Poza mlekiem modyfikowanym, które może zastąpić mleko matki, u nich dostępne są mleka następne do podawania po szóstym miesiącu życia, a także produkty dla dzieci po pierwszym, drugim i trzecim roku życia. Wszystkie ich mleka umożliwiają zdrowy i szczęśliwy rozwój. Wspierają odporność oraz zapewniają prawidłowe odżywianie, dopasowane do wieku.