Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Entitis

Entitis to linia preparatów otolaryngologicznych dla dzieci w skład której wchodzą marki Entitis oraz Entitis baby. Są to probiotyki zawierające w swoim składzie szczep bakterii Streptococcus salivarius K12, który kolonizuje jamę ustną, nosową oraz gardło chroniąc przed powstawaniem uciążliwych infekcji i stanów zapalnych.

Aktywne filtry

Co ciekawe fizjologicznie szczep ten posiada tylko 2 % populacji ludzkiej. Dodatkowo są wzbogacone o witaminę D korzystnie wpływającą na funkcjonowanie układu immunologicznego oraz budowę strukturalną tkanki kostnej.

Entitis to naturalna ochrona przed infekcjami!

Produkty Entitis dostępne są w wielu smakach m.in. bananowym, truskawkowym oraz miętowym dzięki czemu są atrakcyjne dla dzieci. Ponadto występują w formie pastylek do ssania lub saszetek z proszkiem, co czyni je łatwymi w użyciu. Entitis polecany jest maluchom zmagającym się z nawracającymi, uciążliwymi infekcjami górnych dróg oddechowych, a zwłaszcza przebywającym w miejscach sprzyjających rozwojowi drobnoustrojów - przedszkolach, szkołach czy żłobkach. Zaleca się też stosować je w okresie jesienno-zimowym oraz po kuracji antybiotykowej w celu wzmocnienia organizmu.

Entitis efektywnie wzmacnia mikroflorę bakteryjną nosogardzieli, a potwierdzeniem jego wysokiej skuteczności jest certyfikat bezpieczeństwa GRAS przyznany przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków. Preparat jest także rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Dziecięcych oraz cieszy się dobrą opinią wśród farmaceutów.