Lista produktów producenta Zdrovit

Firma farmaceutyczna Zdrovit od lat bierze udział w prężnym rozwoju rynku farmaceutycznego w Polsce. Dzięki ścisłej i bardzo owocnej współpracy z innymi firmami, które dostarczają leków oraz suplementów diety wysokiej jakości, marka Zdrovit oferuje wysokiej jakości wyroby farmaceutyczne OTC. Specjalizują się przede wszystkim w tworzeniu witamin i minerałów w rozmaitych postaciach. Mają one za zadanie wspierać organizm, poprawiać jego odporność oraz uzupełniać braki niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania składników.

Aktywne filtry

Skuteczne suplementy diety w przystępnej formie

Marka Zdrovit działa na polskim rynku farmaceutycznym od ponad dwudziestu lat. Zajmują się tworzeniem różnorodnych leków dostępnych bez recepty. Swój sukces i rozpoznawalność zawdzięczają stałemu dążeniu do perfekcji i ulepszaniu formuł. Dzięki temu ich produkty charakteryzują się wysoką przyswajalnością. Produkty sygnowane ich logo, są dopasowane do różnych grup wiekowych. Zapewniają odpowiednią, na danym etapie rozwoju organizmu, ilość minerałów i witamin, które pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz kondycję osób, które regularnie będą je zażywać. Firma Zdrovit oferuje nowoczesne formuły i bardzo dopracowane składy tabletek. Dzięki temu wszystkie sprzedawane przez nich leki OTC charakteryzują się niezwykle wysoką popularnością. Klienci cenią ich ofertę za różnorodność oraz za wysoką jakość i dobrze dobrany skład witamin i minerałów, które zaspokajają większość potrzeb organizmu dzieci lub dorosłych na dany składnik.

Firma Zdrovit specjalizuje się głównie w produkcji preparatów witaminowych i minerałów. Wiele ich produktów dostępnych jest w formie tabletek musujących o przyjemnym smaku. Dzięki temu spożywanie ich produktów jest niezwykle przyjemne i przystosowane zarówno do osób starszych, jak i tych w średnim wieku. Również dzieci uwielbiają musujące napoje z witaminami od tej marki, co znacznie ułatwia dbanie o zdrowie i dostarczanie odpowiedniej dziennej dawki witamin i minerałów najmłodszym. Marka Zdrovit aktywnie wspiera wszelkie działania związane z zachęcaniem polaków do zdrowego trybu życia i dbania o siebie oraz o swoje dobre samopoczucie.