Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Zdrovit

Firma farmaceutyczna Zdrovit od lat bierze udział w prężnym rozwoju rynku farmaceutycznego w Polsce. Dzięki ścisłej i bardzo owocnej współpracy z innymi firmami, które dostarczają leków oraz suplementów diety wysokiej jakości, marka Zdrovit oferuje wysokiej jakości wyroby farmaceutyczne OTC. Specjalizują się przede wszystkim w tworzeniu witamin i minerałów w rozmaitych postaciach. Mają one za zadanie wspierać organizm, poprawiać jego odporność oraz uzupełniać braki niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania składników.

Aktywne filtry

Zdrovit Skurcz Senior

18,99 zł
Ibesan kaps. 60 kaps.

58,00 zł

Skuteczne suplementy diety w przystępnej formie

Marka Zdrovit działa na polskim rynku farmaceutycznym od ponad dwudziestu lat. Zajmują się tworzeniem różnorodnych leków dostępnych bez recepty. Swój sukces i rozpoznawalność zawdzięczają stałemu dążeniu do perfekcji i ulepszaniu formuł. Dzięki temu ich produkty charakteryzują się wysoką przyswajalnością. Produkty sygnowane ich logo, są dopasowane do różnych grup wiekowych. Zapewniają odpowiednią, na danym etapie rozwoju organizmu, ilość minerałów i witamin, które pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz kondycję osób, które regularnie będą je zażywać. Firma Zdrovit oferuje nowoczesne formuły i bardzo dopracowane składy tabletek. Dzięki temu wszystkie sprzedawane przez nich leki OTC charakteryzują się niezwykle wysoką popularnością. Klienci cenią ich ofertę za różnorodność oraz za wysoką jakość i dobrze dobrany skład witamin i minerałów, które zaspokajają większość potrzeb organizmu dzieci lub dorosłych na dany składnik.

Firma Zdrovit specjalizuje się głównie w produkcji preparatów witaminowych i minerałów. Wiele ich produktów dostępnych jest w formie tabletek musujących o przyjemnym smaku. Dzięki temu spożywanie ich produktów jest niezwykle przyjemne i przystosowane zarówno do osób starszych, jak i tych w średnim wieku. Również dzieci uwielbiają musujące napoje z witaminami od tej marki, co znacznie ułatwia dbanie o zdrowie i dostarczanie odpowiedniej dziennej dawki witamin i minerałów najmłodszym. Marka Zdrovit aktywnie wspiera wszelkie działania związane z zachęcaniem polaków do zdrowego trybu życia i dbania o siebie oraz o swoje dobre samopoczucie.