Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Wszawica

Nawet jeśli bardzo dbamy o higienę, może nas zaskoczyć wizyta nieproszonych gości na głowie kogoś z domowników. Wszawicy można się nabawić w miejscach publicznych, w szkole czy w szatni sportowej. Najważniejsza jest niezwłoczna reakcja i zastosowanie bezpiecznych oraz skutecznych środków leczniczych.

Aktywne filtry

Agresywnych pasożytów, żerujących na głowie i owłosionych częściach ciała, nie da się zignorować. Skutki, jakie wywoła przedłużające się i nieskuteczne leczenie wszawicy są opłakane dla stanu higieny osobistej, nie mówiąc o zagrożeniu przenoszeniem wszy na innych ludzi. Dlatego ważne jest szybkie wdrożenie stuprocentowo skutecznego zwalczania tych dokuczliwych stworzeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór rozmaitych środków leczniczych w formie dobrze znanych kosmetyków. Zadbaliśmy o to, by przy krępującej przypadłości wesprzeć zwalczających wszy specyfikami łagodnymi dla delikatnej skóry głowy, przyjaznymi dla włosów, ale bezwzględnymi dla krwiożerczych owadów.

Dlaczego substancje zwalczające pasożyty powinny być łagodne dla skóry i włosów?

Wszystkie preparaty na wszawicę mają postać tradycyjnych kosmetyków pielęgnujących włosy. Szampony, lotiony, płyny do wcierania czy aerozole posiadają formułę wykluczającą agresywne środki owadobójcze, które w kontakcie ze skórą lub wydzielając opary, mogłyby zaszkodzić pacjentowi. Dzięki naturalnym składnikom odwadniają, wysuszają i likwidują wszy oraz gnidy, które wystarczy już tylko dokładnie wyczesać z włosów.

Od teraz likwidowanie wszawicy nie musi oznaczać drogi przez mękę!

Nasze produkty przeznaczone do walki z insektami są nie tylko łagodne dla skóry, ale także posiadają przyjemny zapach. Są bezpieczne dla oczu i zapewniają podstawową pielęgnację włosów, narażonych na osłabienie przez obecność pasożytów. Nie wymagają długotrwałego działania pod szczelnie zawiniętą folią. Po zastosowaniu większości z nich jednorazowa kuracja nie będzie trwać dłużej niż kwadrans, a z pozostałymi czynnościami higienicznymi - do pół godziny. Producenci środków z naszej oferty gwarantują trwałe i skuteczne działanie wszystkich specyfików.