Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Merck

Merck to przedsiębiorstwo farmaceutyczne z wieloletnią tradycją. Zostało założone w Niemczech, w mieście Darmstadt, w 1668 roku. Przez wiele lat specjalizowali się w produkcji alkaloidów. Jako pierwsze przedsiębiorstwo rozpoczęli ich produkcję na skalę przemysłową, ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie tych związków w medycynie i farmacji. Firma Merck przez wiele lat dynamicznie się rozwijała. Jej stabilna sytuacja oraz nowoczesne metody produkcji i innowacyjne formuły sprawiły, że po I i po II wojnie światowej zakłady należące do tego przedsiębiorstwa bardzo szybko odbudowano, aby można było w nich bez przeszkód kontynuować prace i tworzyć coraz to nowsze i lepsze środki farmaceutyczne.

Aktywne filtry

Wieloletnia tradycja i innowacyjne metody

Marka Meck to rzadko spotykane połączenie tradycji i nowoczesności. Firmie od lat przyświecają te same wartości, jakimi jest przede wszystkim tworzenie produktów wysokiej jakości i pomoc w walce z różnymi schorzeniami oraz chorobami, które dotykają ludzkość. Ich dorobek stale się poszerza. Już w 1855 marka produkowała aż 800 różnych preparatów farmaceutycznych. Obecnie jest ich znacznie więcej, a firma posiada swoje oddziały zlokalizowane w 66 państwach na całym świecie. Zajmują się produkcją bardzo różnych preparatów, przeznaczonych dla rozmaitych grup odbiorców o zróżnicowanych potrzebach. Dzięki temu leki w ich ofercie dopasowane są zarówno do potrzeb dzieci, młodzieży i dorosłych, a także osób starszych. Posiadają również specjalne produkty przygotowane z myślą o kobietach w ciąży oraz o matkach karmiących piersią. Ich dewizą jest dążenie do perfekcji oraz zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości preparatów, które poprawią ich stan zdrowia w sposób jak najbardziej efektywny i szybki.

Firma Merck oferuje preparaty tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Od lat skupiają się nie tylko na produkcji, ale przede wszystkim na stałym ulepszaniu obecnych i wyszukiwaniu nowych formuł, które będą gwarantowały wysoką skuteczność. Współpracują z towarzystwami naukowymi i specjalistami z całego świata, aby dążyć do poprawy jakości ludzkiego życia oraz przedłużyć je możliwie jak najbardziej. Poza preparatami farmaceutycznymi, takimi jak leki, witaminy i suplementy diety, oferują również wiele produktów chemicznych, które wykorzystywane są w wielu różnych gałęziach przemysłu. Od kosmetycznego, poprzez optyczny aż po elektroniczny.