Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Colep

Colep jest spółką wchodzącą w skład międzynarodowej grupy RAR. Jako producent uznawany jest za jednego z liderów w branży opakowań oferując właścicielom marek innowacyjne rozwiązania w zakresie outsourcingu produktów i opakowań. Notując obroty w milionach euro Colep posiada swoje oddziały w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii tworząc globalny łańcuch dostaw.

Aktywne filtry

Colep - specjalistyczna spółka w branży pakowniczej 

Działalność Colep rozpoczęła się w 1965 roku - wtedy to też przedsiębiorstwo zostało założone w Portugalii. Około 10 lat później firma zaangażowała się w produkcję kontraktową na zlecenie zewnętrznych podmiotów. Spółka szybko stała się jedną z najbardziej znaczących w sektorze opakowań. Na początku XXI wieku Colep został w 100 % przejęty przez konsorcjum RAR o zasięgu globalnym. Jednym ze skutków tego przejęcia było otwarcie w 2002 roku pierwszego oddziały firmy w Polsce. Dziś w naszym kraju Colep wytwarza m.in. pojemniki. Przedsiębiorstwo przykłada także wagę do innowacji - nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe spółki działa od kilkunastu lat. W ostatnim dziesięcioleciu Colep rozpoczął działalność także na rynku południowoamerykańskim (Brazylia). W 2015 roku firma świętowała 50 lecie swojego istnienia co było dobrym momentem na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć jak i na wytyczenie kolejnych celów rozwoju. Jedną z ostatnich inwestycji przedsiębiorstwa jest nowoczesna fabryka produktów w postaci płynnej otwarta w 2016 w polskim Kleszczowie. 

Colep pragnie by działalność przedsiębiorstwa oraz postawa jego pracowników była oceniana przez pryzmat wartości przyświecających jego istnieniu. Są to orientacja na klienta, etyka, nauka i kreatywność, tworzenie wartości oraz przywiązanie do doskonałości. Do realizacji tych założeń niezbędna jest kadra zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz indywidualnym podejściu do potrzeb kontrahentów Colep jest dziś marką godną zaufania i kojarzoną z rzetelnością. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo Colep pragnie także troszczyć się o kondycję środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Produkty firmy pomagają zmniejszyć ilość powstałych odpadów dzięki swojej żywotności oraz wydajnym metodom aplikacji. Wiele z nich powstaje w procesie recyklingu bądź też nadaje się do niego po okresie eksploatacji. Innowacyjne działania to nie tylko troska o przyrodę, ale również przestrzeganie praw pracowniczych. Osoby zatrudnione w Colep traktowane są w sposób sprawiedliwy w oparciu o normy etyczne stanowiące jedną z wartości firmy. Colep z szacunku dla swoich kontrahentów dba także o przejrzystość finansową - na witrynach internetowych producenta dostępne są raporty roczne z ubiegłych lat.