Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Kremy do twarzy

Skóra twarzy codziennie narażona jest na negatywny wpływ czynników zewnętrznych - w postaci makijażu, słońca czy zanieczyszczonego powietrza, jak i wewnętrznych - nadmierne wydzielanie sebum czy dostarczane z pożywieniem wolne rodniki. Nasza apteka oferuje szeroką gamę produktów oczyszczających i do demakijażu dla każdego typu cery. Wybierać można spośród różnych środków myjących w postaci kremów, żelów, pianek, olejków i płynów, poprzez peelingi i sebum złuszczające zrogowaciały naskórek, aż do toników, płynów micelarnych i nawilżających cerę. Każdy z nas, obojętnie jaki posiada rodzaj cery, na pewno znajdzie taki produkt, który zaopiekuje się twarzą pod każdym kątem i pozostawi ją całkowicie oczyszczoną.

Aktywne filtry

Twarz w dzisiejszych czasach jest ważną wizytówką człowieka. Jej pielęgnacja jest więc ważnym zadaniem dla nas oraz wyzwaniem dla producentów kremów do twarzy. W ostatnich latach znakomitą renomą cieszą się dermokosmetyki dostępne w dobrych aptekach.

Dbanie o skórę

Skóra twarzy jest szczególnie narażona na wiele negatywnych czynników środowiskowych i wewnętrznych. Musi zmagać się z ciągłymi zmianami temperatur, warunków atmosferycznych, procesami starzenia się i zmianami chorobowymi organizmu. Nie ze wszystkimi z nich natura sobie sama poradzi. Warto jest zatem zadbać o odpowiednie oczyszczenie skóry twarzy, jej nawilżenie, zabezpieczenie przed wiatrem, mrozem i promieniami słonecznymi. W dużej mierze sprzymierzeńcem będzie tu odpowiednia dieta, bogata w witaminy takie jak C, K, liczne minerały i składniki odżywcze. Dbanie o skórę twarzy to także unikanie alkoholu, tytoniu i innych używek, które mają negatywny wpływ na naszą cerę. Ponadto warto wspierać dobre praktyki odpowiedniej jakości kosmetykami. Na rynku znajdziemy wiele dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery twarzy.

Dermokosmetyki do twarzy

Apteka Cud w swojej ofercie posiada wiele kosmetyków farmaceutycznych, których zadaniem jest nawilżanie i pielęgnacja skóry twarzy. W zależności od rodzaju i typu cery proces ten wygląda inaczej oraz wymaga korzystania z różnych preparatów. Szeroki wybór dermokosmetyków pozwala na odpowiednie ich dobranie do naszego typu skóry. Kosmetyki farmaceutyczne pomocne bywają także przy dotykających nas problemach skórnych. Odpowiednie linie produktów przeznaczone są do walki z trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą. W ofercie znajdziemy preparaty pod postacią kremów, balsamów, olejków, emulsji i toników. Dbanie o własną cerę to nie tylko domena kobiet. Coraz więcej panów przekonuje się do korzystnych efektów stosowania dermokosmetyków.