Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 50,00 zł

Capilarte

Dermedic to marka, która od lat specjalizuje się w tworzeniu dermokosmetyków do skóry wrażliwej. Sekret produkowanych preparatów tkwi w niezwykłym składzie, który tworzony jest przez profesjonalistów. Kosmetyki powstają na bazie produktów naturalnych, które pozytywnie wpływają na skórę, włosy czy paznokcie. Marka bazuje na wiedzy dermatologów z całego świata. Dzięki temu kosmetyki z serii Dermedic Capilarte są skuteczne i zdrowe.

Aktywne filtry

Dermedic do włosów

Dermedic Capilarte to kosmetyki przeznaczone do włosów osób dorosłych. To rodzaj odżywki, ale zdrowej i bezpiecznej nie tylko dla naszych włosów, ale również dla delikatnej skóry. W odróżnieniu od większości odżywek dostępnych na rynku, Dermedic Capilarte ma niezwykłe właściwości. Dlaczego? Powstaje ze składników, które mają pozytywny wpływ na włosy i skórę, a dodatkowo nie uczula. Preparat należy nałożyć na włosy po umyciu ich szamponem i nie trzeba go spłukiwać. Dermatolodzy przy produkcji tego preparatu korzystają z najnowszych technologii dostępnych na rynku: ulepszają skład, badają i sprawdzają, jak Dermedic Capilarte wpływa na nasze włosy i organizm.

Wiemy, jak ważny jest wygląd zewnętrzny i jak dużą rolę odgrywają włosy. To w odpowiedzi na nasze potrzeby dermatolodzy Dermedic stworzyli preparat, który zwiększa gęstość i grubość włosów, a przy regularnym stosowaniu widać znaczącą poprawę ich kondycji. Dermedic Capilarte wchłania się w strukturę włosa, aktywując czynność korzeni. Pobudza do wzrostu i powoduje, że włosy nie są zniszczone, a wyglądają zdrowo. Co najważniejsze, dzięki Dermedic Capilarte włosy są nawilżone i odżywione. Kosmetyk polecany jest osobom, które borykają się ze zniszczonymi włosami. A powodów może być kilka: promienie słoneczne, niewłaściwe suszenie czy używanie lokówek bądź prostownic. Kosmetyk idealny jest również do włosów słabych z tendencją do wypadania.