Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Sanity

Sanity to firma z bogatym doświadczeniem, zajmująca się produkcją różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów medycznych. W czasie swojej działalności przyczyniła się do rozwoju technologii w zakresie badań diagnostycznych, a także zabiegów laboratoryjnych i rehabilitacyjnych. W szerokim asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, takich jak inhalatory, ciśnieniomierze, kompresy, urządzenia rehabilitacyjne czy artykuły wspierające codzienną pielęgnację ciała.

Aktywne filtry

Wlewnik gumowy 1,2 l, SANITY

31,99 zł
Wlewnik gumowy 2l, SANITY

37,90 zł

Sanity - z dbałością o Twoje zdrowie

Sanity to marka, która działa od 20 lat na polskim rynku. Dostarcza najwyższej jakości produkty medyczne ułatwiające pracę lekarzy i poprawiające jakość życia pacjentów. Wszystkie tworzone są z uwzględnieniem funkcjonalności i pełnego bezpieczeństwa w użytkowaniu. Ułatwiają powrót do zdrowia, a przy tym pomagają w codziennej profilaktyce zdrowia i pielęgnacji ciała zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wybory medyczne zaprojektowano wykorzystując praktyczne rozwiązania dla użytkowników, a przy tym charakteryzują wysoką jakością wykonania. Na każdym etapie są poddawane testom klinicznym, a ich skuteczność potwierdzona jest certyfikatami zgodnymi ze standardami w Unii Europejskiej. Najważniejszymi wartościami dla Sanity są troska i miłość, które pozwalają stale udoskonalać produkty i dostosować do różnorodnych oczekiwań klientów. Zawsze można skorzystać z fachowego doradztwa wykwalifikowanych pracowników, co ułatwia wybór odpowiedniego sprzętu w zależności od zapotrzebowania i jego prawidłowe użycie.

Firma Sanity może się pochwalić zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, takimi jak wielofunkcyjny inhalator Sanity Pro, który pomaga w leczeniu różnorodnych dolegliwości, w tym nadciśnienie tętnicze płuc, astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli, rozedmę płuc czy zapalenia nosa i zatok przynosowych. Dodatkowo marka przyczynia się do poprawy zdrowia pacjentów różnych narodowości poprzez prowadzenia działań w zakresie informacji i edukacji czy ochrony społeczeństwa. Jednym z nich jest “Akcja Inhalacja” obecna w mediach społecznościowych, a także aptekach i sklepach medycznych. Pomaga ona szerzyć świadomość w zakresie inhalacji i nebulizacji podkreślając ich rolę w poprawie zdrowia człowieka w przypadku chorób układu oddechowego. W jej ramach można przetestować produkty Sanity, a także rozwijać swoją wiedzę biorąc udział w konkursach. Przedsiębiorstwo bierze czynny udział w największych targach medycznych, takich jak MEDICA w Düsseldorfie, prezentując swoje innowacyjne urządzenia.