Lista produktów producenta Sanity

Sanity to firma z bogatym doświadczeniem, zajmująca się produkcją różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów medycznych. W czasie swojej działalności przyczyniła się do rozwoju technologii w zakresie badań diagnostycznych, a także zabiegów laboratoryjnych i rehabilitacyjnych. W szerokim asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, takich jak inhalatory, ciśnieniomierze, kompresy, urządzenia rehabilitacyjne czy artykuły wspierające codzienną pielęgnację ciała.

Aktywne filtry

Wlewnik gumowy 1,2 l, SANITY

31,99 zł

Sanity - z dbałością o Twoje zdrowie

Sanity to marka, która działa od 20 lat na polskim rynku. Dostarcza najwyższej jakości produkty medyczne ułatwiające pracę lekarzy i poprawiające jakość życia pacjentów. Wszystkie tworzone są z uwzględnieniem funkcjonalności i pełnego bezpieczeństwa w użytkowaniu. Ułatwiają powrót do zdrowia, a przy tym pomagają w codziennej profilaktyce zdrowia i pielęgnacji ciała zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wybory medyczne zaprojektowano wykorzystując praktyczne rozwiązania dla użytkowników, a przy tym charakteryzują wysoką jakością wykonania. Na każdym etapie są poddawane testom klinicznym, a ich skuteczność potwierdzona jest certyfikatami zgodnymi ze standardami w Unii Europejskiej. Najważniejszymi wartościami dla Sanity są troska i miłość, które pozwalają stale udoskonalać produkty i dostosować do różnorodnych oczekiwań klientów. Zawsze można skorzystać z fachowego doradztwa wykwalifikowanych pracowników, co ułatwia wybór odpowiedniego sprzętu w zależności od zapotrzebowania i jego prawidłowe użycie.

Firma Sanity może się pochwalić zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, takimi jak wielofunkcyjny inhalator Sanity Pro, który pomaga w leczeniu różnorodnych dolegliwości, w tym nadciśnienie tętnicze płuc, astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli, rozedmę płuc czy zapalenia nosa i zatok przynosowych. Dodatkowo marka przyczynia się do poprawy zdrowia pacjentów różnych narodowości poprzez prowadzenia działań w zakresie informacji i edukacji czy ochrony społeczeństwa. Jednym z nich jest “Akcja Inhalacja” obecna w mediach społecznościowych, a także aptekach i sklepach medycznych. Pomaga ona szerzyć świadomość w zakresie inhalacji i nebulizacji podkreślając ich rolę w poprawie zdrowia człowieka w przypadku chorób układu oddechowego. W jej ramach można przetestować produkty Sanity, a także rozwijać swoją wiedzę biorąc udział w konkursach. Przedsiębiorstwo bierze czynny udział w największych targach medycznych, takich jak MEDICA w Düsseldorfie, prezentując swoje innowacyjne urządzenia.