Lista produktów producenta POLMEX

Producent Polmex Pharma jest firmą o wieloletnim doświadczeniu na krajowym rynku farmaceutycznym. Najbardziej rozpoznawalnym wyrobem przedsiębiorstwa pozostaje znany i ceniony preparat Proktosedon wykorzystywany w leczeniu guzków krwawniczych. Jego skuteczność, dostępność i atrakcyjne ceny sprawiają, że Proktosedon jest chętnie wybierany przez Polaków. 

Aktywne filtry

Polmex - rzetelność oparta o wiedzę i zaufanie

Polmex Pharma to firma farmaceutyczna zlokalizowana w Warszawie. Jej sztandarowym produktem pozostaje Proktosedon - lek pomagający uporać się z problemem choroby hemoroidalnej. Preparat ten występuje w postaci czopków jak i maści doodbytniczej. Jego popularność sprawiła, że Proktosedon dostępny jest w aptekach stacjonarnych oraz internetowych w całej Polsce. 

Lek Proktosedon firmy Polmex Pharma stanowi połączenie 4 aktywnych składników czynnych: hydrokortyzonu, cynchokainy, eskuliny oraz neomycyny. Jego unikalna formuła warunkuje skuteczność i bezpieczeństwo preparatu pomagając uporać się z objawami guzków krwawniczych. Poprzez swój skład Proktosedon zmniejsza świąd, zaczerwienienie, redukuje ból oraz doprowadza do ustąpienia obrzęku. Jest to lek dostępny bez recepty. Do dnia dzisiejszego Proktosedon pozostaje najważniejszym produktem firmy Polmex.