Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Herbapol

Herbapol to polska firma o wieloletniej tradycji zajmująca się produkcją syropów owocowych, herbat owocowych i ziołowych, a także leków bez recepty i suplementów diety o całkowicie naturalnym składzie. Cały proces oparty jest na bogatym doświadczeniu oraz poczuciu odpowiedzialności za klientów. Wszystkie wyroby wykonywane są z dbałością o najwyższą jakość bogactw przyrody, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Aktywne filtry

.Nasiona Lnu zioładozaparzania 250g

5,99 zł
Radirex MAX, 10 kapsułek

11,99 zł
Boldaloin, 30 tabletek

21,99 zł
Taninal, 500mg, 20 tabletek

14,99 zł

Pokochaj cudowny smak natury z produktami Herbapol

Początek historii marki Herbapol sięga 1869 roku, kiedy farmaceuta Roman Barcikowski założył drogerię w Poznaniu. Biznes bardzo szybko się rozwinął, dzięki czemu powstała cała sieć sklepów, a następnie hurtownie artykułów drogeryjnych i aptecznych. W późniejszym czasie firma przekształciła się w spółkę akcyjną R. Barcikowski z działem produkcji chemiczno-farmaceutycznym. Działalność osiągnęła ogromne sukcesy, którego świadectwem były kolejno powstałe budynki, czołowa pozycja produkcji farmaceutycznej w kraju, a także ogromny eksport ziół i udział w międzynarodowych targach. Po okresie międzywojennym nastąpiła odbudowa budynków oraz powstały zakłady w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i w okolicach Warszawy. W efekcie prywatyzacji większość stała się własnością prywatną. Mimo to każda z firm może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i długą tradycją przygotowywanych receptur, a przy tym korzystają z nowoczesnych technologii, dzięki czemu z łatwością odpowiadają na dzisiejsze zapotrzebowanie klientów.

Herbapol od ponad 140 lat wykorzystuje swoje doskonałe receptury z wyselekcjonowanych ziół. W firmie zatrudniani są są wykwalifikowani, pełni pasji specjaliści, którzy każdego dnia dbają o politykę jakości, wynajdywanie innowacyjnych rozwiązań oraz poddają gotowe produkty ciągłym badaniom. Dzięki temu firma niezmiennie od wielu lat jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw zielarskich. Herbapol czerpie inspirację z natury, a jego produkty nie tylko są zdrowe i zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe, ale też charakteryzują się atrakcyjnymi cenami. Wszystkie wytwarzane są zgodnie z przepisami GMP, czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania według europejskich standardów. FIrma współpracuje z wieloma instytutami naukowymi oraz uczelniami wyższymi, co gwarantuje skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Obecnie wiele leków znanych jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami w krajach, takich jak Ukraina, Gruzja, Bułgaria, Azerbejdżan czy Kanada. W ofercie Herbapolu można znaleźć także wysokiej jakości wyciągi i izolaty roślinne, które doskonale sprawdzą się do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego czy kosmetycznego.