Lista produktów producenta Herbapol

Herbapol to polska firma o wieloletniej tradycji zajmująca się produkcją syropów owocowych, herbat owocowych i ziołowych, a także leków bez recepty i suplementów diety o całkowicie naturalnym składzie. Cały proces oparty jest na bogatym doświadczeniu oraz poczuciu odpowiedzialności za klientów. Wszystkie wyroby wykonywane są z dbałością o najwyższą jakość bogactw przyrody, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Aktywne filtry

Pokochaj cudowny smak natury z produktami Herbapol

Początek historii marki Herbapol sięga 1869 roku, kiedy farmaceuta Roman Barcikowski założył drogerię w Poznaniu. Biznes bardzo szybko się rozwinął, dzięki czemu powstała cała sieć sklepów, a następnie hurtownie artykułów drogeryjnych i aptecznych. W późniejszym czasie firma przekształciła się w spółkę akcyjną R. Barcikowski z działem produkcji chemiczno-farmaceutycznym. Działalność osiągnęła ogromne sukcesy, którego świadectwem były kolejno powstałe budynki, czołowa pozycja produkcji farmaceutycznej w kraju, a także ogromny eksport ziół i udział w międzynarodowych targach. Po okresie międzywojennym nastąpiła odbudowa budynków oraz powstały zakłady w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i w okolicach Warszawy. W efekcie prywatyzacji większość stała się własnością prywatną. Mimo to każda z firm może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i długą tradycją przygotowywanych receptur, a przy tym korzystają z nowoczesnych technologii, dzięki czemu z łatwością odpowiadają na dzisiejsze zapotrzebowanie klientów.

Herbapol od ponad 140 lat wykorzystuje swoje doskonałe receptury z wyselekcjonowanych ziół. W firmie zatrudniani są są wykwalifikowani, pełni pasji specjaliści, którzy każdego dnia dbają o politykę jakości, wynajdywanie innowacyjnych rozwiązań oraz poddają gotowe produkty ciągłym badaniom. Dzięki temu firma niezmiennie od wielu lat jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw zielarskich. Herbapol czerpie inspirację z natury, a jego produkty nie tylko są zdrowe i zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe, ale też charakteryzują się atrakcyjnymi cenami. Wszystkie wytwarzane są zgodnie z przepisami GMP, czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania według europejskich standardów. FIrma współpracuje z wieloma instytutami naukowymi oraz uczelniami wyższymi, co gwarantuje skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Obecnie wiele leków znanych jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami w krajach, takich jak Ukraina, Gruzja, Bułgaria, Azerbejdżan czy Kanada. W ofercie Herbapolu można znaleźć także wysokiej jakości wyciągi i izolaty roślinne, które doskonale sprawdzą się do przemysłu farmaceutycznego, spożywczego czy kosmetycznego.