Marki

 • A.NATTERMANN&CIE.GMBH

  A.NATTERMANN&CIE.GMBH

  A. Nattermann & Cie. GmbH zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz dystrybucją produktów leczniczych. Międzynarodowe przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór leków oraz szczepionek wykorzystywanych zarówno w medycynie jak i w weterynarii. Jego globalna marka od wielu lat jest doskonale rozpoznawalna będąc synonimem solidności, skuteczności oraz rzetelności.

 • BRISTOL - MYERS SQUIBB

  BRISTOL - MYERS SQUIBB

  Międzynarodowy koncern farmaceutyczny Bristol-Myers Squibb na przestrzeni swojej długoletniej działalności angażuje się w zwalczanie poważnych chorób dostarczając pacjentom nowoczesne leki o skutecznym działaniu. Producent szczególną uwagę przykłada do rozwoju i innowacji przeznaczając na te cele olbrzymie nakłady finansowe. Dzięki temu może poszczycić się doskonałą opinią wpływając na kształt globalnego rynku farmaceutycznego.

 • IWNiRZ
 • 3M

  3M

  3M Company jest międzynarodową amerykańską korporacją działająca ponad 100 lat. Oferuje niezwykle szeroką gamę produktów zajmując się produkcją i dystrybucją wyrobów z różnych branż m.in. tekstylnej, tworzyw sztucznych, farmaceutycznych oraz urządzeń elektronicznych.

 • A&D PHARMA

  A&D PHARMA

  A&D Pharma przez ostatnie 15 lat buduje fachową wiedzę w zakresie sprzedaży i usług będąc firmą o dynamicznym rozwoju i świetlanych perspektywach. Niezwykle szeroka oferta przedsiębiorstwa wynika ze współpracy z uznanymi światowymi producentami. Takie wyroby jak suplementy diety czy wyroby medyczne obecne są na międzynarodowym rynku farmaceutycznym od wielu lat.

 • A-DERMA

  A-DERMA

  Wartości definiujące firmę farmaceutyczną A-DERMA obejmują naturalne odżywienie i codzienną ochronę skóry. Kosmetyki przedsiębiorstwa są chętnie wybierane ze względu na swoje skuteczne działanie i unikalne właściwości. A-DERMA posiada w swojej szerokiej gamie produkty przeznaczone dla różnych typów skóry, dzięki czemu firma skutecznie dba o indywidualne potrzeby swoich klientów. 

 • A-Z Medica

  A-Z Medica

  A-Z Medica Sp. z o.o. jest polską firmą produkującą najwyższej jakości suplementy diety, naturalne preparaty roślinne oraz kosmetyki. Prawie dwudziestoletnia obecność na rynku jest zasługą fantastycznej renomy i bogatej oferty produktów oferowanych przez firmę. Dzięki temu preparaty A-Z Medica cieszą się dużym wzięciem na rynku farmaceutycznym.

 • ABBOTT
 • Abbott

  Abbott

  Abbott Laboratories jest amerykańską firmą farmaceutyczną z siedzibą w stanie Illinois. W polsce oddziałem przedsiębiorstwa jest Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jako firma Abbott stara się poprawić jakość życia ludzi w każdym wieku i na każdym etapie.

 • Aboca

  Aboca

  Aboca to włoski producent naturalnych preparatów medycznych oraz suplementów diety. Składniki pochodzą z kontrolowanych na każdym etapie upraw roślinnych. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkt stworzony przy użyciu najnowszych technologii, pod okiem wykwalifikowanych naukowców. Wszystkie ziołowe substancje przeszły wieloletnie badania pod kątem właściwości, co gwarantuje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

 • ACCORD

  ACCORD

  Accord to jedna z najbardziej znaczących firm wśród europejskich producentów leków generycznych. Początkowo operujące na terenie Wielkiej Brytanii przedsiębiorstwo nieustannie zdobywa kolejne zagraniczne rynki dzięki szerokiej gamie nowoczesnych i dostępnych produktów. Accord współpracuje zarówno z instytucjami państwowymi jak i prowadzi działalność detaliczną.

 • Accumed

  Accumed

  Firma Accumed posiada centralę w Szwajcarii i przedmiotem jej działalności jest tworzenie produktów mających zastosowanie  w codziennej opiece zdrowotnej. Są one przeznaczone do użycia w domu, a także do użytku profesjonalnego przez firmy. Razem z firmą REMIX tworzą spółkę jawną. Firma REMIX importuje i dystrybuuje drobny sprzęt medyczny, który jest przeznaczony przede wszystkim do samodzielnej kontroli, jak również  i poprawy zdrowia ich użytkowników.

 • ACTIVLAB PHARMA

  ACTIVLAB PHARMA

  Activlab Pharma to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo powstałe na gruncie innowacyjności, nowych technologii oraz precyzji. Nowoczesne produkty producenta stanowią jego wyróżnik na rynku farmaceutycznym. Przez 6 lat działalności firma Activlab Pharma zdobyła sobie sympatię i zaufanie konsumentów oraz farmaceutów, a bogate portfolio marki obejmuje m.in. suplementy diety oraz dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego.

 • ADLER

  ADLER

  Na Adler Europe Group składają się 3 marki dopasowane do potrzeb zmieniającego się świata - MESKO Home, CAMRY Premium oraz ADLER Europe. Produkty w ofercie producenta przeznaczone są do użytku w gospodarstwie domowym wspomagając pracę, wypoczynek i poprawiając codzienny komfort życia. Adler Group przez lata swojej obecności w Polsce cieszy się stale rosnącą popularnością wśród konsumentów.

 • Aflofarm

  Aflofarm

  Aflofarm to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która obecnie jest liderem w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Jej największymi zaletami są standardy jakości na najwyższym poziomie, nowocześnie wyposażone centrum badawcze oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu powstają innowacyjne i w pełni bezpieczne preparaty oraz suplementy diety, który mają doskonały wpływ na zdrowie.

 • ALCON

  ALCON

  Narząd wzroku to skomplikowany organ, który w opiece medycznej wymaga niezwykłej precyzji. Alcon to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które może poszczycić się pozycją jednego ze światowych liderów w dziedzinie pielęgnacji oczu. Pozycja, którą osiągnęła firma jest owocem jej ponad 75 letniego doświadczenia oraz stałych wartości stojących za działaniami przedsiębiorstwa. Również w Polsce Alcon stanowi synonim rzetelnej i zaufanej marki ciesząc się sympatią zarówno specjalistów jak i pacjentów.

 • Alfasigma

  Alfasigma

  Wysokiej jakości suplementy diety, leki na receptę oraz wyroby medyczne to główna oś działalności przedsiębiorstwa farmaceutycznego Alfasigma. Przez kilkadziesiąt lat działalności Alfasigma stała się jedną z najbardziej znaczących europejskich firm w branży ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów oraz inwestorów. 

 • ALG Pharma

  ALG Pharma

  ALG Pharma Poland jest producentem doskonałej jakości suplementów diety wspomagających pracę całego organizmu jak i najważniejszych narządów. Firma realizuje wspólne przedsięwzięcie poprawiając jakość życia ludzi dookoła.

 • ALMIRALL

  ALMIRALL

  Znana i ceniona spółka farmaceutyczna Almirall od kilkudziesięciu lat dostarcza skuteczne leki pacjentom na całym świecie. Program badań i rozwoju, globalna sieć partnerska oraz zaufane relacje biznesowe pozwalają na realizowanie misji przedsiębiorstwa - poprawę stanu opieki zdrowotnej świadczonej obecnym pacjentom oraz przyszłym pokoleniom.

 • ALPA

  ALPA

  ALPA to producent maści, żelów i wyrobów kosmetycznych zza naszej południowej granicy. Czeska firma podczas swojej ponad 100 letniej działalności dba o dobro konsumentów dostarczając im najwyższej jakości wyroby oparte o składniki występujące w naturze. Wysokie zaufanie jakim darzona jest firma ALPA jest odzwierciedleniem bezkompromisowej jakości oferowanych przez nią produktów.

 • ALPEN PHARMA

  ALPEN PHARMA

  Założona w 1997 roku Alpen Pharma reprezentuje przedsiębiorstwa działające na rynku farmaceutycznym, które zajmują się promocją zdrowia, produkcją i dystrybucją leków oraz opracowywaniem nowych form leczenia. Konsorcjum obecne jest na kontynentach Europy Wschodniej i Zachodniej oraz Azji. Globalny zasięg spółki mającej swoją główną siedzibę w Bernie pozwala jej świadczyć profesjonalny zakres usług z dziedziny promocji oraz sprzedaży, który poparty jest międzynarodowymi certyfikatami bezpieczeństwa.

 • Alphamed
 • ALTA

  ALTA

  Polskie laboratorium Alta oferuje naturalne kosmetyki i środki pielęgnacji przeznaczone dla osób zmagających się z potliwością stóp i chorobami grzybiczymi. Połączenie osiągnięć naukowych i naturalnych surowców pozyskiwanych z polskich ziół jak tatarak, szałwia, lawenda oraz nagietek sprawia, że produkty Alta są cenione przez szerokie grono konsumentów.

 • Alter Medica

  Alter Medica

  Leki i suplementy diety oparte o formuły bazujące na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego cieszą się coraz większa popularnością wśród pacjentów. Również polskie przedsiębiorstwa farmaceutyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów - Alter Medica to jedna z najbardziej znanych firm w naszym kraju, która posiada w swoim portfolio bogaty wybór produktów stworzonych z surowców roślinnych oraz ziół.

 • ALVOGEN

  ALVOGEN

  Alvogen jest amerykańskim przedsiębiorstwem farmaceutycznym powołanym do istnienia w 2009 roku. Od początku działalności koncern skupia się na produkcji i dystrybucji nowoczesnych leków dostępnych bez recepty, a także środków leczniczych opartych o czynne substancje biologiczne. Ponad 10 letnia obecność na rynku pozwoliła zbudować przedsiębiorstwu rozpoznawalną markę cenioną także poza granicami Stanów Zjednoczonych.

 • Amaderm (Amara)

  Amaderm (Amara)

  Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem produktów prozdrowotnych i różnorodnych wyrobów medycznych, a także specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, każdego roku firma rozwija swoją ofertę o kolejne pozycje. Preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych istnieje możliwość skorzystania z fachowej porady.

 • Amara

  Amara

  Amara to polska firma o długoletnim doświadczeniu na rynku farmaceutycznym. Najważniejsze produkty przedsiębiorstwa to kosmetyki dermatologiczne, wyroby medyczne oraz środki lecznicze. Amara nieustannie poszerza swoją ofertę w oparciu o zmieniające się potrzeby oraz oczekiwania pacjentów. Dzięki temu jest postrzegana jako firma ambitna, zaufana oraz rzetelna.

 • Angelini Pharma

  Angelini Pharma

  Angelini jest międzynarodową grupą w skład której wchodzą rozpoznawalni producenci w obszarze ochrony zdrowia. Jej oferta obejmuje doskonale znane i skuteczne marki leków, suplementów diety i wyrobów medycznych na różnych obszarach terapeutycznych, a zrzeszenie wielu producentów pozwala oferować je w korzystnych cenach. Wszystko to w celu poprawienia komfortu i jakości życia pacjentów oraz zachowania ich dobrego stanu zdrowia.

 • Antar

  Antar

  Antar to polski dystrybutor sprzętu medycznego. Jako importer posiada w swojej ofercie wyroby producentów z całego świata. Troska o najwyższą jakość produktów w korzystnych cenach przekłada się na doskonałą opinię o marce.

 • Apotex

  Apotex

  Apotex to międzynarodowa, a zarazem największa kanadyjska firma farmaceutyczna. Wytwarza głównie wysokiej jakości leki na receptę oraz suplementy diety i specjalistyczne środki spożywcze do celów medycznych. Produkty sprzedawane są w wielu miejscach na świecie, w tym również w Polsce. Poza produkcją leków koncern zajmuje się badaniami naukowymi oraz tworzeniem i dystrybucją chemikaliów.

 • Apteo

  Apteo

  APTEO jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek działających na rynku farmaceutycznym. Od wielu lat cieszy się doskonałą opinią wśród konsumentów co wynika z wysokiej jakości oferowanych przez nią produktów, a także ich wysokiej skuteczności. Wyroby APTEO  są również przystępne cenowo co docenia wielu pacjentów.

 • ASA

  ASA

  Prowadząca działalność od 1999 roku firma ASA to jeden z najważniejszych polskich producentów suplementów diety oraz dermokosmetyków. Misja przedsiębiorstwa od samego początku jest niezmienna - to poprawa jakości życia oraz zdrowia Polaków. Podczas swojej kilkunastoletniej obecności na rynku farmaceutycznym ASA zdobyła sobie serca szerokiego grona pacjentów kojarząc się jako firma uczciwa, rzetelna oraz nowoczesna.

 • ASEPTA

  ASEPTA

  Polskie przedsiębiorstwo Asepta od 1998 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów opartych o lecznicze właściwości roślin oraz ziół. Firma w swojej działalności niezmiennie kieruje się hasłem "Zasilamy Naturą". Oferta Asepty obejmuje nowoczesne kosmetyki oraz suplementy diety chętnie wybierane przez konsumentów ze względu na swoje właściwości oraz przystępne ceny.

 • ATOS

  ATOS

  Pielęgnacja zębów często wymaga indywidualnego podejścia dopasowanego do naszych bieżących potrzeb. Atos to producent past wybielających oraz ortodontycznych przeznaczonych do zębów oraz implantów. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat działalności marki pozwoliły jej stworzyć kompleksową gamę produktów. 

 • Au'some Europe SLU
 • Aurea

  Aurea

  Aurea Pharma od wielu lat jest specjalistycznym przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry w trakcie oraz po radioterapii i chemioterapii. Wyraźnie zarysowana strategia firmy realizowana jest niezmiennie w oparciu o misję oraz szacunek dla drugiego człowieka. 

 • Aurovitas

  Aurovitas

  Firma farmaceutyczna Aurovitas Pharma Polska jest częścią międzynarodowej grupy Aurobindo Pharma z główną siedzibą zlokalizowaną w Londynie. Wraz ze swoimi siostrzanymi spółkami z Portugalii oraz Hiszpanii stanowi jedną z najbardziej znaczących w Europie spółek w obszarze produkcji i dystrybucji leków generycznych oraz substancji farmaceutycznych.

 • AVA

  AVA

  Polscy producenci zyskują coraz większe uznanie na rynku farmaceutycznym, również poza granicami naszego kraju. Założona w 1960 roku firma AVA specjalizuje się w produkcji i dystrybucji naturalnych kosmetyków przydatnych w codziennej pielęgnacji. W trosce o dobro i komfort pacjenta oferowane przez AVA wyroby są stale unowocześniane tak, aby oferować najwyższą jakość i skuteczność działania.

 • AVEC PHARMA

  AVEC PHARMA

  Polska firma Avec Pharma funkcjonuje na krajowym rynku farmaceutycznym od 2010 roku. Główna oś działalności spółki to produkcja i dystrybucja leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przełomie lat działalności sprawia, że Avec Pharma jest przedsiębiorstwem cieszącym się zaufaniem zarówno wśród pacjentów jak i współpracowników biznesowych. 

 • AVEFLOR

  AVEFLOR

  Czeska manufaktura Aveflor to wytwórca urządzeń medycznych, farmaceutyków oraz kosmetyków. Szczególnie ważne miejsce w portfolio produktów firmy zajmują te w postaci żelów oraz aerozoli. Przez lata działalności Aveflor pozostaje wierny swoim założeniom wykazując troskę o otaczające nas środowisko naturalne w trosce o lepsze jutro.

 • Avena

  Avena

  Laboratorium Farmaceutyczne Avena jest obecne na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas przedsiębiorstwo dało się poznać jako firma rzetelna, nowoczesna, otwarta oraz godna zaufania. Jej główną oś działalności stanowi produkcja leków galenowych. Działania marketingowe oraz badawcze Avena koncentrują się w okół nieustannie zmieniających się potrzeb konsumentów.

 • AVENE

  AVENE

  Laboratoria dermatologiczne Avene od przeszło 30 lat badają sekrety oraz właściwości lecznicze wody termalnej. Na ich podstawie Avene wytwarza oraz dystrybuuje kosmetyki przeznaczone dla potrzeb nawet najbardziej wrażliwej skóry. Przez lata uzdrowisko działające przy zakładzie produkcyjnym pomogło niezliczonej ilości pacjentów uporać się z przewlekłymi chorobami dermatologicznymi, do których należą łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy nadwrażliwość.

 • Avent

  Avent

  Avent Philips jest to marka, która pochodzi z Wielkiej Brytanii. Produkuje urządzenia, które mają wspomóc dbanie o rozwój niemowląt i dzieci. Dzięki niej mamy otrzymują gwarancję najlepszego produktu na rynku dostępnego dla noworodków i dzieci. Sztab specjalistów opracowuje najlepsze rozwiązania, dba i dogląda z pieczołowitością swoich urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych.

 • AVET

  AVET

  W codziennej profilaktyce zdrowotnej niezwykle ważna jest odpowiednio dobrana suplementacja wspierająca funkcjonowanie organizmu. Avet to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji suplementów diety. Zróżnicowana gama wyrobów polskiego producenta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów pomagając im zachować zdrowie, dobre samopoczucie oraz witalność przez długi czas.

 • AXFARM

  AXFARM

  Laryngologia jest dziedziną medycyny wymagającą szczególnej precyzji i uwagi. Axfarm jest istniejącą od 1998 roku firmą skupiającą się na marketingu i sprzedaży wyrobów medycznych wykorzystywanych w laryngologii. Przez ten czas producent zdobył sobie zaufanie lekarzy oraz pacjentów dzięki zróżnicowanej ofercie i bezkompromisowemu podejściu do jakości. 

 • Axxon

  Axxon

  W czasie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku farmaceutycznym przedsiębiorstwo Axxon zdobyło sobie zaufanie zarówno lekarzy jak i pacjentów. W szerokiej ofercie firmy znajdują się nowoczesne leki wykorzystywane w różnych branżach terapeutycznych. Axxon jako producent przykładający szczególną wagę do innowacyjnych rozwiązań korzysta z możliwości gwarantowanych przez partycypację w strukturach globalnego koncernu Aristo Pharma.

 • Bactiguard

  Bactiguard

  Bactiguard to szwedzkie przedsiębiorstwo dynamicznie rozwijającej się branży med-tech, którego najważniejsza misja to poprawa jakości życia i bezpieczeństwa pacjentów. Ochrona zdrowia ukierunkowana jest na infekcje powiązane z procesem leczenia oraz rehabilitacji. Założone w 2005 roku przedsiębiorstwo obecnie jest międzynarodowym producentem o uznanej renomie. 

 • Balanssen

  Balanssen

  Balanssen jest jednym z najbardziej innowacyjnych polskich producentów wyrobów medycznych. Nowoczesne podejście przejawia się w ekologicznych materiałach wykorzystywanych do produkcji oferowanego asortymentu oraz jego estetyce. 

 • BARTEX
 • BARWA COSMETICS

  BARWA COSMETICS

  Polski producent Barwa Cosmetics wykorzystując swoje 70 letnie doświadczenie w kosmetologii oferuje środki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, a także kosmetyki do wnętrz w ramach linii Perfect House. Produkty firmy są cenione zarówno za skuteczność jak i przystępną cenę dzięki czemu zyskały sobie grono wiernych konsumentów.

 • BAUSCH HEALTH POLAND
 • Bausch&Lomb

  Bausch&Lomb

  Bausch & Lomb jest amerykańskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją sprzętu medycznego. Przez ponad 160 lat od założenia działalność firmy zogniskowana jest wokół produktów z zakresu okulistyki. Bausch & Lomb jest jednym z największych producentów soczewek kontaktowych w Stanach Zjednoczonych.

 • Bayer

  Bayer

  Bayer AG to światowej sławy niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się od ponad 150 lat dziedzinami chemii i farmaceutyki. Firma przyczyniła się do powstania wielu leków, środków rolniczych, barwników czy włókien i tworzyw sztucznych. Prowadzi także badanie w zakresie medycyny, weterynarii, środków ochrony roślin, higieny sanitarnej czy biotechnologicznej modyfikacji żywności.

 • BENE
 • Berlin-Chemie

  Berlin-Chemie

  Berlin-Chemie jest firmą będącą częścią międzynarodowej korporacji Menarini Group założonej we Włoszech. Oferta producenta obejmuje innowacyjne leki z których korzystają pacjenci w wielu krajach. Korzyści wynikające ze współpracy pozwalają cieszyć się firmie doskonałą opinią na całym świecie jako skuteczny i rzetelny partner.

 • BEURER

  BEURER

  Doskonale znany niemiecki koncern Beurer może pochwalić się przeszło 100 letnią tradycją. Przez cały czas działalności firma nieustannie dąży do rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie oraz bezkompromisowe podejście do jakości. Sprawia to, że dziś jest międzynarodową spółką osiągającą sukcesy na wielu polach. Zróżnicowana gama produktów Beurer obejmuje dziś różne gałęzie medycyny jak: wellbeing, beauty, medical, active oraz babycare.

 • BIAT
 • BIOARON

  BIOARON

  Seria preparatów Bioaron jest wyprodukowana przez Phytopharm Klęka S.A. Preparaty Bioaron D mają stosowane w przypadku niedoborów witaminy D. Są to produkty, które są podporządkowane konkretnym grupom wiekowym. Mają zastosowanie u wcześniaków i noworodków (profilaktyka krzywicy) oraz seniorów (osteoporoza). Dzieci najmniejsze mają dostarczane składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu maluchów – witaminę D i kwasy Omega-3. Zwracając uwagę na opinię ekspertów suplementy diety Bioaron Baby zaspokajają wymagania każdej grupy wiekowej. Witamina D jest wsparciem dla prawidłowego rozwoju kości u dzieci, zaś Witamina K zapewnia prawidłowe krzepnięcie krwi.

 • Biocodex

  Biocodex

  Biocodex to niezależna międzynarodowa firma farmaceutyczna o globalnym zasięgu i bogatym dziedzictwie. Prowadzone z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych i naukowych przedsiębiorstwo od przeszło sześćdziesięciu lat osiąga sukcesy w branży medycznej.

 • Bioderma

  Bioderma

  Bioderma to bez wątpienia jeden z najbardziej renomowanych podmiotów zajmujących się produkcją dermokosmetyków. Historia działania firmy sięga lat 70 ubiegłego stulecia.

  Model działalności firmy od początku był wysoce innowacyjny. Bioderma to również istotna i renomowana instytucja, dysponująca własnym, szerokim zapleczem naukowym oraz prowadząca liczne badania z zakresu szeroko rozumianej biologii skóry.

 • Biofarm

  Biofarm

  Biofarm Sp. z o.o. to jeden z największych producentów farmaceutycznych w Polsce. Od lat wspiera zdrowie pacjentów i kierując się zdobytym doświadczeniem tworzy produkty, które poprawiają jakość życia. Wykorzystywane są przy tym najnowocześniejsze technologie oraz metody działania. Firma stale inwestuje w rozwój i prowadzenie różnorodnych badań. Preparaty Biofarm znaleźć można w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz na Dalekim Wschodzie.

 • BIOGENED

  BIOGENED

  Przeszło 65-letnia obecność przedsiębiorstwa Biogened na polskim rynku świadczy o jego doświadczeniu, które poparte jest bogatą historią. Firma obecnie operuje głównie na rynku kosmetycznym, nie zapomina jednak o swoich farmaceutycznych korzeniach. Niezmienne pozostają jednak założenia i misja przyświecająca Biogened - poprawa stanu zdrowia, jakości codziennego życia oraz samopoczucia polskich pacjentów.

 • Bioliq

  Bioliq

  Bioliq od wielu lat jest doskonale rozpoznawalną w naszym kraju marką dermokosmetyków. Produkty z tej serii cechują się wysoką skutecznością, jednocześnie będąc przystępnymi cenowo, dzięki czemu zdobyły serca tysięcy konsumentów. Szeroka gama dostępnych produktów Bioliq zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób umożliwiając im odpowiednią higienę skóry każdego dnia.

 • BIOLOGISCH
 • BIONORICA

  BIONORICA

  Bionorica jest jednym z liderów w prężnie rozwijającej się dziedzinie nauki - fitoinżynierii. Producent specjalizuje się w produkcji i dystrybucji doskonałych leków roślinnych tworzonych w oparciu o najwyższej jakości surowce w nowoczesnym procesie produkcyjnym. Bionorica szczególną uwagę przykłada do terapii schorzeń układu sercowo-naczyniowego, wątroby, reumatyzmu, alergii oraz zaburzeń snu. 

 • Bioton

  Bioton

  Bioton jest firmą farmaceutyczną o długoletniej historii, której działalność koncentruje się głównie na dostarczaniu produktów niezbędnych cukrzykom w procesie leczenia. Doskonałą opinię o przedsiębiorstwie potwierdzają lekarze, społeczności diabetologiczne oraz liczni pacjenci.

 • Boehringer

  Boehringer

  Grupa Boehringer należy do 20 największych koncernów branży farmaceutycznej na całym świecie, a niedawno obchodziła 25 lecie swojej obecności w naszym kraju. Niemiecka firma przez ponad 130 lat działalności stara się oferować produkty spełniające dynamicznie zmieniające się oczekiwania konsumentów na całym świecie tym samym budując z nimi więź i zaufanie niezwykle potrzebne w świecie medycznym.

 • Boiron

  Boiron

  Boiron to francuska firma farmaceutyczna, która jest liderem w tworzeniu leków homeopatycznych. W tym celu wykorzystywane są wysokiej jakości surowce naturalne, które nie tylko zapewniają skutecznie działanie, ale też bezpieczeństwo użytkowania bez żadnych skutków ubocznych. Z tego względu doskonale sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

 • BONIMED

  BONIMED

  BONIMED to niezwykłe przedsiębiorstwo od wielu lat znane z oferowanych leków i preparatów leczniczych opartych o naturalne zioła. Polska firma udanie łączy tradycyjne, stosowane od wielu pokoleń receptury z nowoczesnymi normami i praktykami produkcyjnymi. Dzięki temu może oferować skuteczne i bezpieczne preparaty pomocne w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń.

 • BRAUN MELSUNGEN

  BRAUN MELSUNGEN

  B. Braun Melsungen AG to międzynarodowy koncern farmaceutyczny i medyczny, którego główna siedziba zlokalizowana jest w niemieckim mieście Melsungen. Długoletnia obecność na rynku i skuteczne działania biznesowe sprawiły, iż firma jest jedną z najbardziej znaczących w całej Unii Europejskiej mając w swoim portfolio wiele znanych marek. B. Braun Melsungen posiada swój oddział także w naszym kraju, który znajduje się w Nowym Tomyślu. 

 • C.V. Medica

  C.V. Medica

  C.V. Medica jest producentem z branży sanitarnej o hiszpańskim rodowodzie od 1991 roku specjalizując się w dystrybucji produktów higienicznych, antyseptycznych oraz wykorzystywanych w opiece zdrowotnej. Dbając o odpowiednio wysoki poziom zaufania społecznego C.V. Medica dostarcza wyroby najwyższej jakości co jest wyrazem troski o jakość życia i codzienny komfort konsumentów. 

 • Canpol babies

  Canpol babies

  Canpol to polska firma zaliczająca się do krajowych liderów na rynku wyposażenia dla niemowląt. Działa od ponad 25 lat dostarczając szeroką gamę produktów rodzicom i dzieciom z ponad 50 krajów. W asortymencie znajdują się zarówno akcesoria do karmienia, codziennej pielęgnacji, zabawy, jak i zabezpieczenia domu czy dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wszystkie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższej jakości oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

 • CAPRICORN
 • CATZY

  CATZY

  Catzy jest dystrybutorem sprawdzonych kosmetyków do włosów oraz mebli fryzjerskich wytwarzanych przez najbardziej cenione marki w branży. Przedsiębiorstwo działa już od prawie 40 lat, a pomysł na jego założenie pojawił się podczas… finałów konkursu Miss Polonia. Dziś Catzy to zaufany partner handlowy oraz znana firma ciesząca się doskonałą opinią.

 • CELTHER

  CELTHER

  Określenia najlepiej charakteryzujące polską firmę Celther to innowacyjność oraz precyzja. Impulsem prowadzącym do założenia przedsiębiorstwa były odkrycia na polach terapii komórkowej (skąd wzięła się nazwa spółki) oraz terapii celowanej. Dzięki dofinansowaniu otrzymanym przez Unię Europejską Celther dysponuje dziś nowoczesnym, dobrze rozbudowanym zapleczem laboratoryjnym dzięki czemu może wychodzić naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom swoich klientów.

 • Cephamed

  Cephamed

  Zdobywająca wiele nagród uznania wśród konsumentów firma Cephamed produkuje doskonałej jakości suplementy diety dla osób w każdym wieku. Stale poszerzana gama oferowanych produktów odpowiada różnorakim potrzebom pacjentów. Produkty Cephamed mogą być stosowane zarówno w profilaktyce jak i wspomagająco m.in. w diecie diabetyków.

 • CERA +

  CERA +

  Dermokosmetyki CeraPlus opracowane zostały specjalnie z myślą o potrzebach osób zmagających się ze skórą suchą oraz atopową. W skład rozbudowanej gamy produktów CeraPlus wchodzą także specjalistyczne kremy oraz środki stosowane do ochrony przed promieniowaniem UV. CeraPlus to bezpieczne produkty, z których korzystać może cała rodzina.

 • CERKO

  CERKO

  Cerko to polski producent nowoczesnych i skutecznych dermokosmetyków oraz specjalistycznych laboratoryjnych urządzeń pomiarowych wykorzystywanych w elektrochemii. Działalność przedsiębiorstwa opiera się na merytorycznej wiedzy i zaangażowaniu zatrudnionych w firmie osób dzięki czemu Cerko od wielu lat odnosi sukcesy na krajowym rynku farmaceutycznym. Dziś kosmetyki Cerko dostępne są w aptekach w całej Polsce. 

 • CHDE

  CHDE

  Cukrzyca, choroby płuc oraz nadciśnienie tętnicze to jedne z najpowszechniejszych schorzeń dotykających dziś pacjentów. Założone w 2008 roku przedsiębiorstwo CHDE dzięki dynamicznemu rozwojowi jest dziś jednym z największych dystrybutorów produktów używanych w profilaktyce oraz leczeniu tych chorób. Polska firma posiada wyłączność na sprzedaż urządzeń oraz sprzętu medycznego renomowanej marki Microlife na terenie naszego kraju.

 • CINTAMANI
 • Clochee

  Clochee

  Polska marka Clochee powstała stosunkowo niedawno. Nie przeszkodziło jej to jednak w zaznaczeniu swojej obecności na wymagającym rynku naturalnych kosmetyków. Stało się to dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wiedzy osób tworzących Clochee. Oferowane przez nią produkty są wysoko cenione przez konsumentów i mogą być z powodzeniem stosowane w codziennej pielęgnacji i higienie.

 • Colep

  Colep

  Colep jest spółką wchodzącą w skład międzynarodowej grupy RAR. Jako producent uznawany jest za jednego z liderów w branży opakowań oferując właścicielom marek innowacyjne rozwiązania w zakresie outsourcingu produktów i opakowań. Notując obroty w milionach euro Colep posiada swoje oddziały w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii tworząc globalny łańcuch dostaw.

 • Colfarm

  Colfarm

  Colfarm to przedsiębiorstwo farmaceutyczne o w pełni polskim kapitale. Działający przeszło 20 lat producent nieustannie rozwija się łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami. W ofercie znajdują się różnorodne suplementy diety, a także leki. Szeroka gama preparatów jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby pacjentów. 

 • Colgate

  Colgate

  Colgate-Palmolive w Polsce to marka kojarząca się głównie z preparatami przeznaczonymi do higieny jamy ustnej. Jednak zakres działalności amerykańskiego producenta jest znacznie szerszy. W skład koncernu wchodzą rozpoznawalne brandy obejmujące rynek artykułów gospodarstwa domowego, mydło, detergenty, pasty oraz szczoteczki do zębów. Niezwykle bogata jest historia przedsiębiorstwa - liczy sobie bowiem ponad 200 lat.

 • Coloplast

  Coloplast

  Duńska firma farmaceutyczna Coloplast od kilkudziesięciu lat jest wiodącym producentem i dystrybutorem na rynku intymnej opieki zdrowotnej pacjentów. Wartości kierujące firmą zawarte są w trzech motywach przewodnich: bliskości z klientami, pasji we wprowadzaniu zmian i odpowiedzialności wynikającej z szacunku do drugiego człowieka.

 • ConvaTec

  ConvaTec

  ConvaTec to międzynarodowy producent wyrobów farmaceutycznych z główną siedzibą w New Jersey. Jest to światowy lider w zakresie produkcji sprzętu do zaopatrzenia stomii, nowoczesnych opatrunków oraz urządzeń infuzyjnych. Oprócz tego grupa oferuje bezpłatną pomoc merytoryczną skierowaną do pacjentów.

 • Corbby

  Corbby

  Corbby to marka należąca do polskiej grupy IRR sp. z o.o. utworzonej w 1998 roku Piotrkowie Trybunalskim specjalizująca się w wyrobie i dystrybucji wyrobów medycznych. Doskonałe produkty firmy zapewniły jej długoletnią obecność na rynku popartą zadowoleniem pacjentów w licznych placówkach medycznych, ale także w domach prywatnych.

 • CYATHUS EXQUIRERE PHARM

  CYATHUS EXQUIRERE PHARM

  Cyathus Exquirere to przedsiębiorstwo farmaceutyczne założone w 2000 roku w austriackim Wiedniu. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w mieście Korneuburg. Na początku swojej działalności spółka skupiała się na działalności obejmującej research oraz wprowadzanie nowych, wysokiej jakości rozwiązań dla zewnętrznych podmiotów. Obecnie, 20 lat później Cyathus Exquirere oferuje własne wyroby w ramach nowoczesnego, powiększającego się portfolio.

 • DANSAC

  DANSAC

  Założone w Danii przedsiębiorstwo Dansac oferuje szeroki asortyment nowoczesnego sprzętu stomijnego, akcesoriów oraz środków ochrony skóry. Przez kilkadziesiąt lat działalności firma nieustannie poprawia komfort i jakość życia pacjentów na całym świecie. Wybór Dansac jest gwarantem zakupu trwałego i niezawodnego produktu.

 • DeepPharma

  DeepPharma

  Polska firma farmaceutyczna DeepPharma od wielu lat jest uznanym producentem najwyższej jakości suplementów diety i wyrobów medycznych. Nazwa przedsiębiorstwa odzwierciedla stosowaną filozofię łączącą naturalne produkty z troską o zdrowie pacjentów. 

 • DENTINOX

  DENTINOX

  Niemiecka firma farmaceutyczna Dentinox uważana jest za jedną z najbardziej doświadczonych w sektorze preparatów przeznaczonych dla dzieci. Jej funkcjonowanie opiera się na połączeniu tradycyjnych wartości z innowacyjnymi technologiami. Dzięki skutecznemu działaniu i bezpieczeństwu stosowania produkty Dentinox stały się nieocenione zarówno dla rodziców jak i ich pociech w wielu krajach.

 • DeoMed

  DeoMed

  DeoMed jest polską marką skarpetek zdrowotnych przeznaczonych dla osób borykających się m.in. z cukrzycą, obrzękami nóg, nadpotliwością, nawracającymi grzybicami stóp oraz znaczną otyłością. Skarpetki DeoMed są wybierane przez konsumentów ze względu na ich skuteczność oraz oferowany komfort i z powodzeniem mogą być stosowane codziennie dzięki nie rzucającemu się w oczy wzornictwu. 

 • Dermedic

  Dermedic

  Kosmetyki marki Dermedic powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów o skórze wymagającej specjalistycznej pielęgnacji. Twórcą marki jest polska firma farmaceutyczna Biogened SA, która szczyci się niemal 70-letnią tradycją. Wykorzystanie najnowszych technologii, czynny udział w międzynarodowych szkoleniach, a przede wszystkim wysoce wykwalifikowany zespół dermatologów - te czynniki stanowią solidną bazę do tworzenia najlepszej jakości kosmetyków do pielęgnacji skóry.

 • Diagnostic (Diagnosis)

  Diagnostic (Diagnosis)

  Firma Diagnostic znana jest od lat. Powstała w 2002 roku i ma szeroki asortyment produktów. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Produkuje zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Zajmuje się nie tylko produkcją artykułów, ale też edukacją dzieci i dorosłych.

 • Diather

  Diather

  Diather to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo farmaceutyczne z siedzibą w Warszawie. Od lat specjalizuje się ono w produkcji i dystrybucji produktów dla diabetyków oraz wykorzystywanych w diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Oferowane przez nią urządzenia diagnostyczne charakteryzują się wysoką dokładnością przeprowadzanych pomiarów i jakością wykonania. 

 • Domowa Apteczka

  Domowa Apteczka

  Działające prężnie od kilkunastu lat przedsiębiorstwo Domowa Apteczka jest producentem o w pełni polskim kapitale oferującym suplementy diety skierowane do pacjentów w każdym wieku. Misją firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości wyrobów wspierających zdrowie o bogatym składzie i jednocześnie przystępnej dla pacjenta cenie.

 • Doppelherz (Queisser)

  Doppelherz (Queisser)

  Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Firma opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością, za którą ręczy każdy z pracowników biorących udział w ich produkcji.

 • Dr Rudolf

  Dr Rudolf

  Produkty rodzinnego przedsiębiorstwa Dr Rudolf Liebe są powszechnie znane w Polsce. Nic dziwnego - firma swoją działalność rozpoczęła jeszcze w XIX wieku. Dr Rudolf oferuje produkty i preparaty wspomagające utrzymanie codziennej higieny jamy ustnej, a najbardziej znany to pasta do zębów, języka i dziąseł Ajona. Ich wysokowartościowe formuły sprawiają, że często są rekomendowane przez stomatologów.

 • DR THEISS
 • Ecolab

  Ecolab

  Światowy lider w dziedzinie profesjonalnego utrzymania higieny Ecolab od ponad 80 lat odnosi sukcesy w różnych branżach takich jak przemysł spożywczy i farmaceutyczny, pralnictwo czy ochrona zdrowia. Działając w 160 krajach na świecie obecnie Ecolab zatrudnia ponad 26 tysięcy wykwalifikowanych pracowników i cieszy się globalnym zasięgiem.

 • EGIS

  EGIS

  EGIS Polska to część węgierskiego koncernu farmaceutycznego z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się produkcją leków na receptę z obszaru kardiologii, neurologii, onkologii oraz psychiatrii. Ponadto czynnie bierze udział w badaniach w dziedzinie farmacji, produkcji leków i aktywnych składników farmaceutycznych. Firma wielokrotnie była nagradzana, w tym również prestiżowym tytułem “Gazele Biznesu” za dynamiczny rozwój.

 • EkaMedica

  EkaMedica

  Filozofia BIO jest coraz częściej stosowana także w branży farmaceutycznej. EkaMedica to jedno z nowoczesnych przedsiębiorstw skupionych na dostarczaniu naturalnych oraz ekologicznych suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, a także kosmetyków. Korzystając z doświadczenia i zaangażowania udało się tym samym stworzyć markę rozpoznawalną oraz cenioną przez szerokie grono konsumentów.

 • EL-COMP

  EL-COMP

  EL-COMP jest działającą od 1992 roku polską firmą, której specjalizacja to produkcja wyrobów medycznych i pomocniczych. Firma pochodząca z Elbląga oferuje swoje produkty na rynku polskim oraz zagranicznym nieustannie rozszerzając swoją działalność o nowe wyroby. Długoletnia działalność w branży pozwala cieszyć się przedsiębiorstwu dużym zaufaniem pacjentów.

 • ELANCYL

  ELANCYL

  Laboratoria Elancyl już od 1971 roku stały się sojusznikiem w walce o piękną i szczupłą sylwetkę. Produkty tworzone przez firmę odmieniają oblicze skóry pozwalając uporać się z problemem dodatkowych kilogramów i nieestetycznego cellulitu. Dziś Elancyl jest rozpoznawalną i uznaną marką, która zdobyła sobie serca rzeszy konsumentów w wielu krajach.

 • ELANDA

  ELANDA

  Polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne Elanda Pharma od ponad 26 lat produkuje i sprzedaje produkty lecznicze, środki spożywcze oraz suplementy diety. Firma od 2019 roku posiada także zezwolenie na produkcję środków odurzających grupy I-N dzięki zachowaniu restrykcyjnych europejskich norm z zakresu bezpieczeństwa i higieny produkcji.

 • ELISSA
 • Emolium

  Emolium

  Preparaty Emolium to aktywne emolienty, które dopasowują się do potrzeb Twojej skóry, dostarczając niezbędnych składników do jej ochrony. Bogate, wieloskładnikowe formuły są oparte na wyselekcjonowanych i skutecznych składnikach aktywnych, dzięki czemu długotrwale działają na skórze. Idealnie nadają się dla noworodków, starszych dzieci oraz dorosłych w zależności od typu skóry.

 • ENGELHARD ARZNEIMITTEL

  ENGELHARD ARZNEIMITTEL

  Odpowiedzialność, rzetelność i innowacja to przymioty charakteryzujące nowoczesne przedsiębiorstwo farmaceutyczne. Niemiecka firma Engelhard Arzneimittel od wielu lat przenosi słowa w czyn oferując produkty wykorzystywane w leczeniu chorób na wielu obszarach terapeutycznych.

 • ESPEFA

  ESPEFA

  Początki działalności chemiczno-farmaceutycznej spółdzielni pracy Espefa sięgają 1946 roku kiedy to została założona przez trzech magistrów farmacji: Stanisława Szymańskiego, Aleksandra Kaszyckiego oraz Jana Szustowa. Przez okres długoletniej działalności polska spółka zyskała sobie solidną renomę i grono zaufanych konsumentów dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty produktów oraz korzystnym cenom.

 • Essity

  Essity

  Essity to jedna z najbardziej znaczących firm w sektorze higieny oraz ochrony zdrowia. Przedsiębiorstwo obecne jest obecnie w 150 krajach na całym świecie dysponując asortymentem doskonale rozpoznawalnych i cenionych przez pacjentów marek. Jego działalność oparta jest o doświadczenie, tradycje oraz długofalowe cele strategiczne co gwarantuje stabilność oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

 • ETHIFARM

  ETHIFARM

  Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Ethifarm od 2004 roku prowadzi działalność owocującą w sukcesy. Oferta producenta obejmuje m.in. suplementy diety oraz produkty lecznicze. Dziś firma Ethifarm funkcjonuje jako spółka komandytowa w całości będąc w rękach członków jej zarządu co umożliwia sprawne reagowanie na dynamicznie zmieniające się warunki rynku farmaceutycznego oraz potrzeby konsumentów. 

 • ETJA

  ETJA

  Polskie przedsiębiorstwo Etja prowadzi działalność od 1991 roku. Firma oferuje produkty naturalne wykorzystywane w aromaterapii. Jej blisko 30 letnia obecność na rynku farmaceutycznym pozwoliła na zdobycie zaufania wielu konsumentów. Jednocześnie przedsiębiorstwo posiada szeroką gamę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań.

 • Eumed

  Eumed

  Grupa Eumed od przeszło 20 lat dostarcza rozwiązania z zakresu opieki farmaceutycznej oferując doskonałe wyroby medyczne stosowane także w codziennym życiu. Rzetelność i dbałość o pacjenta od samego początku działalności są znakami rozpoznawczymi spółki, która odnosi znaczne sukcesy na międzynarodowym rynku. 

 • EVEREAST MEDICAL
 • EVIMAX VEGA
 • EWOPHARMA

  EWOPHARMA

  W Polsce firma jest obecna od początku lat 90-tych i w ramach prowadzonych przez siebie działań, zajmuje się analizą rynku dla potrzeb produktów farmaceutycznych, poczynając od rejestracji leków, poprzez negocjacje z zakładami produkcyjnymi, aż po marketing i dystrybucję gotowych produktów. Obecnie Ewopharma AG Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem następujących preparatów na terenie Polski: Mucofalk, BioGaia , Revalid oraz szerokiej gamy leków przepisywanych na receptę.

 • FAGRON
 • FARMAC ZABBAN

  FARMAC ZABBAN

  Niezwykle bogata historia firmy farmaceutycznej FARMAC-ZABBAN sięga aż XIX wieku. Rozwijając się przez lata włoska grupa stała się uznaną marką dzięki rzetelności, innowacyjności oraz doskonałej jakości. Obecnie FARMAC-ZABBAN posiada międzynarodowy zasięg oferując swoje produkty w wielu różnych krajach.

 • FARMAPIA

  FARMAPIA

  W otaczającym nas zalewie syntetycznych substancji farmaceutycznych tradycyjne lecznictwo odkrywane jest na nowo, a produkty oparte o naturalne składniki pochodzenia roślinnego zyskują coraz większą popularność. W sprzedaży takowych specjalizuje się przedsiębiorstwo Farmapia od wielu lat oferujące wysokiej jakości naturalne produkty w celu realizowania swojej misji - poprawy stanu zdrowia i kondycji społeczeństwa. 

 • FARMAPLUS
 • Farmapol

  Farmapol

  Wywodząca się z Wielkopolski firma Farmapol od ponad 70 lat jest zaufanym producentem z branży farmaceutycznej. Niezwykle bogata oferta grupy obejmuje skuteczne leki zarówno na receptę jak i bez, suplementy diety, kosmetyki, a także zewnętrzne usługi w zakresie produkcji i konfekcjonowania. Szeroka gama produktów jest odpowiedzią na zmieniający się dynamicznie rynek farmaceutyczny oraz potrzeby pacjenta, będące sprawą priorytetową.

 • Farmina

  Farmina

  Polski producent branży farmaceutycznej Farmina znany jest ze swojej bogatej historii, która zaczęła się już na początku minionego wieku. Obecnie po jej produkty regularnie sięgają tysiące pacjentów, lekarzy czy farmaceutów dziennie. Od początku najważniejszym filarem działalności spółki Farmina były uczciwość i troska, które pozwoliły zdobyć jej zaufanie wielu pokoleń konsumentów.

 • FebuMed

  FebuMed

  FebuMed jest firmą dystrybuująca w Polsce preparaty australijskiej marki Dr Michaels. Działalność Febumed umożliwia polskim konsumentom dostęp do skutecznych środków przeciwko łuszczycy oraz atopowemu zapaleniu skóry. Produkty Dr Michaels są znane oraz cenione na całym świecie docierając do odbiorców m.in. w Nowej Zelandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Czechach na Słowacji i Węgrzech czy w Wietnamie. 

 • Filofarm

  Filofarm

  Ponad 70 letnia obecność na rynku świadczy o bogatej w sukcesy historii. Filofarm jest polską firmą farmaceutyczną, której fundamenty zostały zbudowane na gruncie rodzinnej przedsiębiorczości i zaangażowania. Dbałość o jakość oraz tradycję sprawia, że Filofarm jest zaufanym partnerem oraz przedsiębiorstwem chętnie polecanym przez lekarzy oraz farmaceutów.

 • Fitomed

  Fitomed

  Wśród producentów bazujących o naturalne surowce w produkcji swoich preparatów wyróżnia się polska firma farmaceutyczna Fitomed. Przedsiębiorstwo bazuje bowiem na związkach i składnikach pozyskiwanych na terenie naszego kraju. Fitomed korzysta tym samym z różnorodności polskiej flory, której poziom jest jednym z najwyższych w Europie.

 • FLOS

  FLOS

  Ziołolecznictwo stanowi coraz ważniejszą gałąź lecznictwa farmaceutycznego w Polsce i w Europie. Po wielu latach wracamy do roślin oraz surowców leczniczych wykorzystywanych przez nasze babcie oraz mamy. Flos to internetowy sklep specjalizujący się w dystrybucji produktów pochodzenia roślinnego pod różnymi postaciami.

 • FLOS-LEK

  FLOS-LEK

  Nazwa Laboratorium Floslek pochodzi od łacińskiego słowa flos czyli kwiat. Jest to deklaracja przywiązania tego przedsiębiorstwa do naturalnego piękna, którego symbolem są właśnie kwiaty. Substancje roślinne od wieków poprawiają stan naszego zdrowia, a Floslek wytwarza z nich nowoczesne kosmetyki wspomagające codzienną pielęgnację i higienę skóry w trosce o naturalną urodę.

 • FORFARM

  FORFARM

  Import równoległy to jeden ze sposobów prowadzenia działalności szczególnie korzystny dla pacjentów. Hurtownia farmaceutyczna Forfarm jest jednym z największych polskich importerów posiadając przeszło 400 różnych licencji na produkty farmaceutyczne. Jej długoletnia obecność na rynku świadczy o rzetelności oraz solidności producenta.

 • Fresenius KabiClear
 • GABA GMBH

  GABA GMBH

  Produkty przedsiębiorstwa Gaba GMBH wykorzystywane są w stomatologii. Ich szeroki asortyment przeznaczony jest do walki z powszechnymi chorobami uzębienia jak próchnica, erozja, nadwrażliwość zębiny, stany zapalne dziąseł czy problemy z nieprzyjemnym oddechem. Gaba GMBH to marka doceniana przez profesjonalistów, a jej preparaty wykorzystywane są zarówno w gabinetach stomatologicznych jak i prywatnych domach.

 • GAL

  GAL

  Dobra firma farmaceutyczna powinna charakteryzować się rzetelnością, odpowiedzialnością, przywiązaniem do jakości oraz zaufaniem pacjentów. Gal to rodzinne przedsiębiorstwo bazujące na polskim kapitale o prawie 30 letniej obecności na rynku. W tym czasie firma wyspecjalizowała się w produkcji preparatów zawierających naturalne składniki oraz surowce. Jednocześnie Gal nieustannie poszerza portfolio oferowanych produktów dostosowując je do oczekiwań pacjentów.

 • GALDERMA

  GALDERMA

  Wiodąca, międzynarodowa firma farmaceutyczna Galderma od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania terapeutyczne by wspierać zarówno pacjentów jak i pracowników służby zdrowia. Główna misja firmy to zmiana myślenia o chorobach skóry, często znacznie obniżających komfort życia osób dotkniętych schorzeniami.

 • Galena

  Galena

  Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Galena to przedsiębiorstwo znane na polskim rynku farmaceutycznym od ponad 70 lat. Wrocławska firma stale osiąga sukcesy dzięki pielęgnowaniu wartości wyznawanych przez jej założycieli. Jednocześnie stale się modernizuje tak, aby dostosowywać się do potrzeb dynamicznie zmieniających się oczekiwań współczesnych konsumentów, lekarzy oraz pacjentów.

 • GardenPharm

  GardenPharm

  GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowocześniejsze i wsparte coraz bardziej zaawansowanymi technologiami - tym silniej powinno skłaniać się ku naturze i eksplorować jej niezmierzone bogactwa. Fundamentem GardenPharm jest polityka odpowiedzialności wobec ludzi i środowiska.

 • Gedeon Richter

  Gedeon Richter

  Gedeon Richter to wywodząca się z Węgier jedna z największych firm farmaceutycznych w Europie. Swoją popularność zawdzięcza bogatym doświadczeniem oraz dbałością o najwyższą jakość produkowanych leków. Wśród oferty firmy znajdują się preparaty ze wszystkich dziedzin terapeutycznych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także zaawansowanymi badaniami przy wykorzystaniu innowacyjnych procesów biotechnologicznych.

 • Gehwol

  Gehwol

  Znane i cenione na całym świecie profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp serii Gehwol produkowane są przez niemiecki koncern Eduard Gerlach GmbH, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce od 2003 roku jest firma Miralex. Gehwol to marka będąca synonimem jakości i wysokiej skuteczności, dlatego przez wiele lat zdobyła sobie zaufanie wielu konsumentów dbając o ich indywidualne potrzeby w zakresie pielęgnacji stóp.

 • GEMI

  GEMI

  Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Gemi to prywatna firma obecna na rynku od 1992 roku aż do dziś. Przez ten czas Gemi zyskało sobie opinię spółki rzetelnej oraz innowacyjnej. Głównym filarem działalności firmy pozostają leki wydawane bez recepty lekarskiej, suplementy diety, kosmetyki, wyroby medyczne oraz preparaty biobójcze. Gemi posiada w swojej ofercie ponad 120 różnych pozycji, a znaczna większość sprzedawanych produktów wytwarzana jest z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego.

 • Genexo

  Genexo

  Dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna Genexo od 2004 roku oferuje leki przepisywane przez lekarza oraz produkty nie wymagające recepty. Przedsiębiorstwo wykazuje ogromne przywiązanie do jakości i innowacji, dlatego produkcja preparatów firmy jest wspierana przez najnowocześniejszą technologię tak aby oferować leki spełniające oczekiwania pacjentów.

 • Geratherm

  Geratherm

  Diagnostyka medyczna odgrywa coraz ważniejszą rolę w procesie wykrywania i leczenia schorzeń. Geratherm to uznana międzynarodowa marka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy urządzeń służących do badań diagnostycznych. Najwyższa jakość wykonania, precyzyjność pomiaru oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne oferowane przez firmę Geratherm są podstawą jej sukcesu w branży medycznej.

 • Gess

  Gess

  Gess to polska marka należąca do firmy AdMed specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadają wysokiej jakości produkty, które ułatwiają pracę lekarzy i pielęgniarek oraz diagnostykę i leczenie pacjentów. Wszystkie wykonano z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz poprzedzono wieloma badania, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

 • GlaxoSmithKline

  GlaxoSmithKline

  GlaxoSmithKline to brytyjski koncern farmaceutyczny, którego korzenie sięgają wieki temu. Bogata historia i doświadczenie sprawiają, że jest jednym z największych firm w branży. Zajmuje się produkcją znanych leków z przepisu lekarza, bez recepty, a także produktów do higieny jamy ustnej, dermokosmetyków i suplementów diety. Ponadto GSK posiada bogatą ofertę szczepionek profilaktycznych i leczniczych.

 • Glenmark

  Glenmark

  Glenmark to marka, która na Polskim rynku farmaceutycznym jest obecna już od dziesięciu lat. Oferują szeroki przekrój różnorodnych leków wydawanych na receptę oraz OTC. W swoim portfolio mają również suplementy diety, które mają za zadanie uzupełniać braki organizmu w różnego rodzaju minerały i witaminy. Glenmark oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, które cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem zarówno ze strony lekarzy specjalistów, jak i pacjentów. Ich oferta jest stale rozszerzana i ulepszana, tak aby, jak najlepiej spełnić oczekiwania konsumentów.

 • Glukopharma
 • GOLDFARMEX

  GOLDFARMEX

  Goldfarmex to założona na początku 2014 roku firma z branży medycznej mająca w swojej ofercie szeroką gamę nowoczesnych produktów farmaceutycznych. Współpraca merytoryczna i logistyczna przedsiębiorstwa z licznymi aptekami, sklepami zielarskimi oraz hurtowniami w Polsce pozwala oferować mu innowacyjne i skuteczne preparaty w korzystnych dla konsumenta cenach.

 • GORVITA

  GORVITA

  Gorvita to polskie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe o długoletniej historii na rynku farmaceutycznym. Producent dumny jest ze swoich górskich korzeni, oraz promuje tereny otaczające siedzibę przedsiębiorstwa. Przywiązanie do środowiska naturalnego oraz bezkompromisowe podejście do jakości pozwoliły marce ugruntować swoją pozycję wśród polskich konsumentów.

 • Grupa Adamed

  Grupa Adamed

  Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczna, która produkuje leki w kilkunastu różnych obszarach terapetycznych. Jej największą misją jest wprowadzanie innowacyjnych preparatów pomagających zwalczać kluczowy choroby cywilizacyjne. W tym celu wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie oraz wiedzę czerpaną z programów badawczych. Obecnie koncern należy do liderów na rynku leków nowej generacji.

 • HAIRWONDER BY NATURE

  HAIRWONDER BY NATURE

  Zdrowe i mocne włosy to podstawa naturalnego piękna przez cały okres życia. Hairwonder by Nature to marka o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w dziedzinie pielęgnacji, regeneracji i odżywiania włosów. Kosmetyki holenderskiego producenta sprzedawane są w 35 różnych krajach na całym świecie ciesząc się stale rosnącą popularnością. Również w Polsce marka Hairwonder by Nature jest coraz częściej wybierana przez konsumentów.

 • Halcamp

  Halcamp

  Prowadząca działalność od ponad 30 lat firma Halcamp jest uznanym producentem oraz dystrybutorem wyrobów medycznych właściwych do zastosowania zarówno w publicznych placówkach zdrowia jak i warunkach domowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje m.in. artykuły rehabilitacyjne, nieprzemakalne, przeciwodleżynowe oraz poprawiające komfort snu. Są dostosowane zarówno dla dorosłych jak i dzieci by zaspokoić indywidualne potrzeby pacjentów.

 • Hand-Prod

  Hand-Prod

  Hand-Prod to przedsięwzięcie o szerokim spektrum działania. Produkcja sprzętu medycznego, leków, suplementów diety to tylko niewielki zakres produktów, za które odpowiedzialna jest firma. Hand-Prod to marka, której celem jest połączenie wysokiej jakości z najnowszymi technologiami. Znajduje to swoje potwierdzenie w licznych tytułach przyznanych producentowi (m.in. Kryształowy Kaliber, Gazela Biznesu).

 • Hartmann

  Hartmann

  Koncern Hartmann należy do najstarszych firm farmaceutycznych działających obecnie na rynku. Jego bogata historia rozpoczęła się już na początku XIX wieku. Obecnie Hartmann jest jednym z najbardziej znaczących przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem i dystrybucją wyrobów medycznych i higienicznych, a stała obecność na rynku jest wyrazem uznania oraz zaufania konsumentów.

 • Hasco

  Hasco

  Grupa Hasco to zbiór spółek działających w obszarze medycyny. Zajmuje się produkcją leków na receptę, bez recepty, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków i dermokosmetyków, a także badaniami oraz dystrybucją na terenie całego kraju. Inspiracją przedsiębiorstwa jest dbałość o zdrowie i podnoszenie komfortu życia. Z tego względu działa z pełną odpowiedzialnością z wykorzystaniem uczciwych praktyk, najwyższej jakości składników oraz otwartością na nowoczesne rozwiązania.

 • HAVENA
 • Heel

  Heel

  Heel to pionier i jeden z najważniejszych producentów na rynku naturalnych produktów farmaceutycznych. Od czasów rozpoczęcia działalności w pierwszej połowie XX wieku aż do dziś niemieckie przedsiębiorstwo napędzane jest głodem wiedzy, chęcią rozwoju oraz zaangażowaniem pracowników. Przywiązanie do nauki sprawia, że Heel oferuje leki nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dzięki czemu cieszą się one doskonałą opinią wśród lekarzy oraz farmaceutów. 

 • Herba Studio

  Herba Studio

  Herba Studio to polski producent najwyższej jakości dermokosmetyków, artykułów leczniczych i suplementów diety. W ofercie tego proekologicznego producenta znajdują się m.in. balsamy do rąk, stóp oraz ust, a także specjalistyczne pomadki ochronne i środki wspomagające pracę układu trawiennego. Szeroka gama oferowanych przez Herba Studio artykułów zaspokaja indywidualne potrzeby polskich pacjentów. 

 • Herbaflos

  Herbaflos

  Firma Herbaflos od ponad 25 lat oferuje szeroką gamę produktów opartych o ziołowe składniki. Do najważniejszych należą herbaty ziołowe, które z powodzeniem można włączyć do codziennej diety. Regularnie stosowane pozwolą poprawić komfort życia oraz uniknąć niektórych schorzeń poprawiając jednocześnie kondycję ciała.

 • Herbapol

  Herbapol

  Herbapol to polska firma o wieloletniej tradycji zajmująca się produkcją syropów owocowych, herbat owocowych i ziołowych, a także leków bez recepty i suplementów diety o całkowicie naturalnym składzie. Cały proces oparty jest na bogatym doświadczeniu oraz poczuciu odpowiedzialności za klientów. Wszystkie wyroby wykonywane są z dbałością o najwyższą jakość bogactw przyrody, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

 • Herdegen

  Herdegen

  Herdegen jest firmą obecną na rynku farmaceutycznym już od ponad 150 lat specjalizując się w produkcji oraz dystrybucji wyrobów medycznych. To francuskie przedsiębiorstwo jest dumne z rodzinnych korzeni swojej działalności szczycąc się m.in. pozycją lidera na świecie w wytwarzaniu kul ortopedycznych. Przywiązanie pracowników Herdegen do tradycji oraz obowiązujących w firmie wartości jest gwarancją najwyższej jakości oraz wytrzymałości oferowanych przez nią produktów.

 • Hexanova

  Hexanova

  Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Hexanova posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych preparatów dla utrzymania zdrowia okolic intymnych kobiet oraz mężczyzn. Oferta firmy aktualizowana jest w oparciu o najnowszą wiedzę i osiągnięcia z zakresu tej branży terapeutycznej. Hexanova czynnie realizuje swój statut, w myśl którego zdrowie to fundament jakości życia każdego człowieka.

 • Humana

  Humana

  By zapewnić dziecku najlepszy start warto wybierać produkty najwyższej jakości opracowane przez firmy o długoletniej obecności na rynku. Humana to działający od ponad 60 lat producent żywności dla niemowląt kierujący się wiedzą, wiarygodnością oraz zgodnością przyrodą by dostarczać pożywienie bezpieczne dla dzieci oraz wspomagające ich naturalny rozwój.

 • Hydrex

  Hydrex

  Rozwiązania diagnostyczne zyskują coraz większe znaczenie w codziennej profilaktyce zdrowotnej, również w warunkach domowych. Hydrex Diagnostics to firma o ponad 30 letnim doświadczeniu na rynku urządzeń służących do diagnostyki oraz przeprowadzania testów laboratoryjnych. Doświadczenia i wysoka satysfakcja konsumentów gwarantują najwyższą jakość produktów oferowanych przez firmę Hydrex.

 • IBSS Biomed

  IBSS Biomed

  Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. to polska firma z branży medycznej specjalizująca się w biotechnologii wytwarzając produkty w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne. IBSS Biomed od lat stoi na straży higieny epidemiologicznej w Polsce dostarczając szczepionki wykorzystywane w realizacji Programu Szczepień Ochronnych w naszym kraju. Wysoka renoma i zaufanie firmy jest skutkiem jej bezkompromisowego podejścia do bezpieczeństwa i jakości na każdym etapie, począwszy od produkcji aż do dystrybucji.

 • ICB PHARMA

  ICB PHARMA

  ICB Pharma to rodzinne przedsiębiorstwo będące od wielu lat jednym z najbardziej znaczących graczy na międzynarodowej arenie przemysłu chemicznego. Produkty ICB Pharma znajdują swoje zastosowanie w rolnictwie, hodowli zwierząt, higienie sanitarnej czy służbie ochrony zdrowia. Nowoczesne zaplecze technologiczno-badawcze firmy pozwala oferować jej skuteczne i konkurencyjne wyroby doceniane przez konsumentów na całym świecie. 

 • IDEEPHARM

  IDEEPHARM

  Instytut Dermokosmetyków Ideepharm to innowacyjna firma branży farmaceutycznej specjalizująca się w produktach dermatologicznych. Dzięki obecności wysoko wykwalifikowanych specjalistów Ideepharm oferuje skuteczne preparaty najwyższej jakości, a jej produkty cenione są przez szeroką rzeszę konsumentów. 

 • INCO-VERITAS

  INCO-VERITAS

  Grupa INCO S.A. jest obecna na polskim rynku od 1947 roku od samego początku aż do dziś opierając się wyłącznie na prywatnym, rodzinnym kapitale. Przedsiębiorstwo znane jest z produkcji środków chemicznych, nawozów ogrodniczych czy syntetycznych opakowań. Producent z siedzibą główną zlokalizowaną w stolicy naszego kraju posiada w swoim portfolio takie znane marki jak Ludwik, Flesz, Buwi czy Florovit. 

 • India Cosmetics

  India Cosmetics

  Artykuły konopne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność, szczególnie w branży medycznej. India Cosmetics to polski lider w zakresie uprawy oraz przetwórstwa konopi włóknistej. W ofercie tego producenta znajduje się szeroka gama artykułów kosmetycznych oraz spożywczych produkowanych właśnie z tej rośliny.

 • Intec Medical

  Intec Medical

  Firma Intec Medical to uznany producent zajmujący się dystrybucją sprzętu medycznego. Jej produkty dostępne są na obszarze całej Polski. Zaprojektowane z myślą o pacjentach urządzenia są odzwierciedleniem ich potrzeb. Misja społeczna przedsiębiorstwa Intec Medical została doceniona przez wielu konsumentów co pozwala jej cieszyć się doskonałą renomą na rynku farmaceutycznym od kilkunastu lat.

 • Ipsen

  Ipsen

  Ipsen to międzynarodowy koncern farmaceutyczny cieszący się doskonałą rozpoznawalnością na wielu światowych rynkach. Ten producent działając od wielu lat nieustannie dba o codzienny komfort życia chorych dostarczając produkty oraz rozwiązania pozwalające zwalczać choroby z szerokiego zakresu obszarów terapeutycznych. 

 • IWOSTIN

  IWOSTIN

  Wszyscy wiemy jak ważne jest codzienne dbanie o skórę. Jest ona narażona na wiele czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wiele z nich powoduje pojawienie się zmarszczek czy niedoskonałości. Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna, aby poprawić wygląd i zdrowie naszej skóry. Marka Iwostin wyszła na przeciw swoim klientom i od wielu lat proponuje dermokosmetyki, które są skuteczne i potwierdzone badaniami klinicznymi.

 • Jelfa

  Jelfa

  Jelfa to producent skutecznych suplementów diety i wyrobów medycznych pochodzący z Jeleniej Góry. Ponad 70 letnie doświadczenie w produkcji i dostarczaniu nowych rozwiązań pozwoliło zdobyć firmie zaufanie szerokiego grona pacjentów. Leki i suplementy produkowane przez przedsiębiorstwo są odpowiedzią na potrzeby osób w różnym wieku i o różnej płci i mogą być z powodzeniem stosowane w codziennej profilaktyce zdrowotnej. 

 • Johnson & Johnson

  Johnson & Johnson

  Johnson & Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny o międzynarodowym charakterze. W jego asortymencie dostępna jest szeroka gama produktów i preparatów służących ochronie zdrowia, sprzęt medyczny i diagnostyczny, a także kosmetyki dla dzieci i dorosłych. Ponad 60-letnie doświadczenie oraz stale poszerzająca się oferta sprawiają, że firma jest jednym z kluczowych graczy na światowym rynku farmaceutycznym.

 • Kadefarm

  Kadefarm

  Polsko-niemieckie przedsiębiorstwo farmaceutyczne Kadefarm od 2006 roku zajmuje się dystrybucją i produkcją ginekologicznych wyrobów medycznych, środków proktologicznych oraz preparatu na rany Ranisilver. Firma wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Dr. Kade GmbH stanowiąc odpowiedź na potrzeby w zakresie leczenia chorób intymnych kobiet. 

 • KARO PHARMA AB
 • KATO LABS

  KATO LABS

  Działalność KATO Labs obejmuje produkcję oraz dystrybucję leków oraz wyrobów medycznych, a także badania kliniczne. Polska firma funkcjonująca na rynku farmaceutycznym od 1994 roku działa według ściśle określonych założeń dostarczając pacjentom unikalne i sprawdzone preparaty poprawiające ich komfort życia. Zaufanie jakim obdarzone jest KATO Labs przez konsumentów sprawia, że to właśnie produkty producenta są chętnie wybierane spośród wielu wyrobów znajdujących się na aptecznych półkach.

 • KEJ

  KEJ

  Funkcjonująca od 2001 roku firma Kej przeszła transformację przekształcając się ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W ofercie tego młodego producenta znajduje się szeroki wybór wyrobów medycznych stworzonych z tworzyw sztucznych oraz nowoczesnych kosmetyków stworzonych do pielęgnacji ciała, włosów oraz wykorzystywanych podczas aromaterapii.

 • Kikgel

  Kikgel

  Kikgel to producent specjalistycznych opatrunków oraz wyrobów medycznych przeznaczonych do leczenia ran. Firma o długoletniej tradycji została założona przez absolwenta wydziału chemicznego Politechniki Łódzkiej - mgr inż. Mirosława Kika, a jej produkty od wielu lat zyskują uznanie na krajowym oraz zagranicznym rynku farmaceutycznym znajdując swoje zastosowanie w szpitalach, placówkach zdrowia publicznego, a także w wielu domach.

 • Klosterfrau Healthcare Group

  Klosterfrau Healthcare Group

  Klosterfrau Healthcare Group jest rozpoznawanym na całym świecie producentem branży farmaceutycznej z tradycjami i o wysokiej renomie. Historia firmy jest bardzo barwna i bogata, gdyż liczy sobie prawie 200 lat. Obecnie Klosterfrau Healthcare Group nieustannie się rozwija globalnie dążąc do zaspokojenia potrzeb konsumentów na nowych rynkach.

 • KOSMED

  KOSMED

  Początki rodzinnego przedsiębiorstwa Kosmed sięgają 1995 roku. Polska firma jest znana i ceniona z oferowanych kosmetyków oraz leków homeopatycznych. Producent w procesie wytwórczym wykorzystuje coraz popularniejsze na rynku farmaceutycznym surowce pochodzenia roślinnego co wpisuje się w nowoczesny profil prowadzenia tego przedsiębiorstwa. 

 • Krka

  Krka

  Krka to szeroko znana międzynarodowa firma farmaceutyczna z siedzibą w Słowenii. Działająca przeszło 60 lat Krka uznawana jest za jednego z liderów w zakresie produkcji i dystrybucji leków generycznych na świecie. Zatrudniając przeszło 12000 pracowników koncern oferuje swoje produkty w 70 krajach na całym globie, a z leków Krka korzysta codziennie około 45 milionów osób. Oprócz leków otc oraz leków na receptę producent oferuje także produkty wykorzystywane w weterynarii.

 • Krotex Pharm

  Krotex Pharm

  Krotex Pharm to polska firma farmaceutyczna z wieloletnim doświadczeniem. Istnieją już do 27 lat i stale rozwijają swoją działalność oraz oferowany asortyment. Szeroki wybór produktów wysokiej jakości sprawia, że firma cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem zarówno ze strony pacjentów, jak i lekarzy oraz farmaceutów. W ich ofercie dostępne są suplementy diety wzmacniające odporność, preparaty dla dzieci, które wspierają ich zdrowy wzrost i rozwój, a także probiotyki różnego rodzaju, witaminy, produkty poprawiające pamięć oraz szeroka gama preparatów na przeziębienie. Priorytetem dla nich jest dostarczanie pacjentom wysokiej jakości produktów, które będą w stu procentach skuteczne i przyniosą oczekiwane efekty.

 • Labofarm

  Labofarm

  Ziołolecznictwo pozyskuje coraz szersze grono zwolenników także w naszym kraju. Pacjenci doceniają właściwości lecznicze oraz prozdrowotne ziół wykorzystywanych w medycynie od lat. Labofarm to jedno z wiodących przedsiębiorstw specjalizujących się w fitoterapeutykach. Firma podczas swojej długoletniej obecności na rynku nieustannie stara się rozszerzać pole swojej działalności dbając jednocześnie o odpowiedni status oraz uporządkowanie rynku surowców roślinnych w Polsce.

 • Laboratoires Gilbert

  Laboratoires Gilbert

  Francuski producent Laboratoires Gilbert to firma o ponad 100 letniej historii i doświadczeniu na rynku farmaceutyków. Założona w 1904 roku w Paryżu przez farmaceutę i biologa Alexandra Gilberta z pojedynczej apteki stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem dzięki zamiłowaniu do innowacji oraz swojej rzetelności. Co ciekawe od samego początku do dziś Laboratoires Gilbert znajduje się w rodzinnych rękach.

 • LABORATORI FARMACEUTICI KRYMI Spa

  LABORATORI FARMACEUTICI KRYMI Spa

  Laboratori Farmaceutici Krymi Spa to włoskie konsorcjum o bogatej historii na rynku farmaceutycznym. Specjalizacją producenta od wielu lat pozostają doskonałej jakości wyroby kosmetyczne. Przedsiębiorstwo pomimo jasno określonej strategii jest także aktywne w innych sektorach rynku medycznego dzięki czemu ugruntowało sobie silną i stabilną pozycję. Również w Polsce produkty Laboratori Farmaceutici Krymi Roma zyskują sobie coraz większą popularność dzięki unikalnym formułom i przystępnej cenie.

 • LABORATORIUM GALENOWE OLSZTYN
 • Laboratorium Naturella

  Laboratorium Naturella

  Na współczesnym rynku farmaceutycznym coraz większe znaczenie zyskują firmy oferujące produkty ekologiczne oraz oparte na naturalnych surowcach pochodzenia roślinnego. Laboratorium Naturella to proekologiczne przedsiębiorstwo oferujące szeroką gamę kosmetyków i środków czystości przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ich formuła przynajmniej w 99 % oparta jest o składniki pochodzenia naturalnego co zapewnia skuteczność działania oraz ich bezpieczeństwo w codziennym stosowaniu.

 • Lanaform

  Lanaform

  Marka Lanaform już od 1975 roku dostarcza wysokiej jakości produkty i rozwiązania medyczne specjalizując się w branży home health. Firma może poszczycić się światową reputacją, a dzięki pracy i zaangażowaniu swoich pracowników Lanaform nieustannie poszerza gamę swoich usług tak aby sprostać specyficznym potrzebom swoich konsumentów w różnych krajach.

 • LANGSTEINER

  LANGSTEINER

  Filozofia przedsiębiorstwa Langsteiner Pharmaceutical bezpośrednio powiązana jest z założycielką i prezesem zarządu firmy - Panią Alicją Langsteiner, która korzystając ze swojej bogatej wiedzy oraz doświadczenia promuje holistyczne podejście do zdrowia oraz zbilansowany styl życia. Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych oraz suplementów diety cenionych ze względu na swoją jakość i skuteczność.

 • LARA
 • LAUSON
 • LEFROSCH

  LEFROSCH

  Polscy producenci mają coraz silniejszą pozycję na europejskim rynku dermokosmetycznym. Należy do nich firma Lefrosch, która od ponad 15 lat nieustannie rozwija się dbając tym samym o potrzeby swoich wiernych klientów. Przedsiębiorstwo to powstało z pasji, a jego oferta wpasowuje się w nowoczesne trendy kosmetyczne.

 • Lekam

  Lekam

  LEK-AM to polska firma farmaceutyczna zajmująca się produkcją wysokiej jakości leków z przepisu lekarza, bez recepty, suplementów diety i wyrobów medycznych w zakresie różnorodnych dziedzin terapeutycznych, a także dietetycznych środków spożywczych do celów medycznych. W składzie preparatów znajdują się specjalne substancje aktywne, które nie tylko leczą, ale również pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami.

 • LEKI NATURY

  LEKI NATURY

  Rola ziół wykorzystywanych w dzisiejszej medycynie zyskuje coraz większe znaczenie i popularność wśród konsumentów. Polski zakład farmaceutyczny - firma Leki Natury - już od 1992 roku produkuje leki ziołowe oparte o naturalne składniki. Długoletnia działalność przedsiębiorstwa jest efektem rzetelności i zaangażowania jego pracowników. Leki Natury jako firma odpowiedzialna społecznie w swojej praktyce stosuje nie tylko zasady dobrej produkcji, ale także korzystną politykę cenową.

 • LEO Pharma

  LEO Pharma

  LEO Pharma to niezależna firma farmaceutyczna zdobywająca doświadczenie przez ponad 100 lat obecności na rynku. Swoje działania opiera na rzetelnych badaniach naukowych dbając o jakość i skuteczność rozwiązań dostarczanych pacjentom. Dzięki temu może cieszyć się opinią wiarygodnego przedsiębiorstwa zarówno wśród  swoich konsumentów jak i partnerów handlowych. 

 • LifeScan

  LifeScan

  LifeScan to przedsiębiorstwo o ponad 30 letniej tradycji specjalizujące się w produkcji glukometrów oraz akcesoriów pomiarowych. Firma jest właścicielem marki OneTouch oferującej nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenia pomagające skutecznie mierzyć się z cukrzycą każdego dnia. Główny cel działalności LifeScan to poprawa jakości życia oraz komfortu chorych na cukrzycę.

 • Lirene
 • Little Doctor

  Little Doctor

  Little Doctor to przedsiębiorstwo farmaceutyczne, które działalność rozpoczęło daleko od Polski bo aż w Republice Singapur. Światowe standardy obowiązujące w branży biznesowej w Singapurze pozwoliły jednak firmie Little Doctor przenieść sukces na inne rynki zagraniczne. Urządzenia diagnostyczne i wyroby medyczne spółki cieszą się powodzeniem i zaufaniem wśród lekarzy i pacjentów na całym świecie już od ponad 30 lat.

 • Lohmann & Rauscher

  Lohmann & Rauscher

  Lohmann & Rauscher to jeden z wiodących producentów wyrobów medycznych oraz środków higieny na świecie. W czasie ponad 160 letniej działalności firma nieustannie śledzi zmieniające się trendy na rynku dbając o dostosowanie swojej oferty. Nadrzędną misją koncernu jest poprawa jakości życia konsumentów co znajduje odzwierciedlenie w filozofii tego producenta. 

 • MAGNAPHARMA

  MAGNAPHARMA

  Działające prawie od 20 lat przedsiębiorstwo Magnapharma jest spółką pozostająca niezmiennie w 100 % w rękach polskiego kapitału. Oferowane przez nią produkty charakteryzują się cechami jak nowoczesna technologia produkcyjna, zbilansowany skład oparty o badania naukowe oraz skuteczność potwierdzona w warunkach klinicznych.

 • Marinex International

  Marinex International

  Oryginalność i innowacja to określenia najlepiej oddające profil działalności Marinex International. Polskie przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w technikach odżywiania dostosowanych do profilu genetycznego oraz zdolności fizjologicznych indywidualnych organizmów. Łącząc wiedzę z bogatym doświadczeniem Marinex International oferuje metody skutecznej terapii.

 • Marmed

  Marmed

  Marmed jest producentem, którego główna oś działalności skupia się w okół narządu słuchu. Przedsiębiorstwo obecne na polskim rynku od 1990 roku nieustannie stara się poprawiać komfort i jakość życia osób niedosłyszących dzięki kompleksowej ofercie nowoczesnych produktów oraz zaangażowaniu swoich pracowników. 

 • Matopat (TZMO S.A.)

  Matopat (TZMO S.A.)

  Matopat to jedna z marek należąca do spółki Toruńskiego Zakładu Materiałów Opatrunkowych zajmującego się produkcją materiałów opatrunkowych i środków higienicznych. Ich wysokiej jakości produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie. Stosowane są od wielu lat w gabinetach lekarskich i zabiegowych, szpitalach na salach operacyjnych, ambulatoriach, karetkach czy domowych aptekach.

 • Mead Johnson Nutrition

  Mead Johnson Nutrition

  Mead Johnson Nutrition jest uznanym międzynarodowym koncernem o długiej historii będącym wiodącym producentem w branży produktów żywieniowych dla niemowląt oraz dzieci.  Dbałość o najwyższą jakość oraz innowacyjność  były wpisane w działalność firmy od samego początku, a więc ponad 100 lat.

 • MED PLUS

  MED PLUS

  Med Plus to oryginalne przedsiębiorstwo farmaceutyczne specjalizujące się w tematyce kuracji bańkami. Firma od wielu lat jest jednym z największych propagatorów tej techniki leczniczej w naszym kraju. Med Plus dzięki swojej pozycji stał się obecnie jedynym producentem Bezogniowych Baniek Lekarskich wykorzystywanych w wielu rodzajach terapii.

 • Medana Pharma

  Medana Pharma

  Medana Pharma to spółka wchodząca w skład Grupa Polpharma i jedocześnie lider w produkcji leków pediatrycznych, preparatów witaminowym i suplementów diety na rynku farmaceutycznym. Ogromne doświadczenie, dbałość o najwyższą jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz ciągły rozwój sprawiają, że marka doceniana jest przez lekarzy i pacjentów na arenie międzynarodowej. Posiada doskonałe zorganizowany i wyposażony dział badań i rozwoju.

 • Medi-Sept

  Medi-Sept

  Dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne Medi-Sept od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny higieny, czystości i dezynfekcji dla rynków medycznych. Od niedawna Medi-Sept obecny jest także w handlu detalicznym oferując skuteczne produkty wysokiej jakości w trosce o Twój komfort. 

 • Medicinae

  Medicinae

  Profil działalności Grupy Medicinae nieco różni się od konwencjonalnych firm farmaceutycznych. Przedsiębiorstwo skupia w sobie popularne marki Novativ, Heltiso i Bonatium wytwarzając je i dystrybuując na wyłączność dla Polskiej Grupy Farmaceutycznej. Medicinae prowadzi otwartą współpracę z aptekami w całym kraju dynamicznie dostosowując się do stale zmieniających się potrzeb rynku.

 • Medicofarma

  Medicofarma

  Medicofarma S.A. to innowacyjne i nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne w branży farmaceutycznej. Polska firma od wielu lat specjalizuje się w wytwarzaniu kontraktowym. Jej oferta obejmuje m.in. suplementy diety, wyroby medyczne, a także produkty lecznicze. Medicofarma przywiązuje dużą uwagę do rozwoju swojego zaplecza techniczno-produkcyjnego co pozwala przedsiębiorstwu utrzymać konkurencyjność.

 • Medilab

  Medilab

  Założona pod koniec ubiegłego wieku białostocka firma Medilab jest uznanym producentem środków służących do utrzymania higieny oraz używanych w procesie dezynfekcji. Jest jednym z najbardziej cenionych polskich wytwórców w branży od dziesiątek lat dbając o zaufanie swoich klientów dostarczając im bezpieczne oraz skuteczne produkty wysokiej jakości.

 • MEDISEPT

  MEDISEPT

  Rozwiązania i produkty wykorzystywane w dezynfekcji miejscowej oraz powierzchniowej stały się bardzo popularne po wybuchu pandemii koronawirusa SARS CoV-2. Medisept to jedna z polskich firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji skutecznych środków dezynfekcyjnych wykorzystywanych zarówno przez podmioty prywatne jak i firmy. Spółka dzięki swojemu ponad 25 letniemu doświadczeniu cieszy się opinią rzetelnej i godnej zaufania.

 • Medmess

  Medmess

  Przedsiębiorstwo Medmess to wyspecjalizowany dostawca wyrobów medycznych wykorzystywanych w warunkach domowych oraz szpitalnych. Polska firma opiera swoją działalność o sztab zaangażowanych i doświadczonych pracowników dzięki czemu od wielu lat buduje swoją opinię przedsiębiorstwa rzetelnego oraz godnego zaufania. Gama produktów Medmess odpowiada stale zmieniającym się potrzebom pacjentów usprawniając ich funkcjonowanie i poprawiając jakość życia. 

 • MELALEUCA

  MELALEUCA

  Działająca od przeszło 25 lat firma Melaleuca sp. z o.o. jest ciekawym połączeniem polsko-australijskiego kapitału. W ofercie producenta znajduje się bogaty wybór preparatów, których wyróżnikiem jest naturalne pochodzenie. Melaleuca dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów tak, aby były one dostępne dla jak najszerszego grona konsumentów. 

 • Mepilex
 • Merck

  Merck

  Merck to przedsiębiorstwo farmaceutyczne z wieloletnią tradycją. Zostało założone w Niemczech, w mieście Darmstadt, w 1668 roku. Przez wiele lat specjalizowali się w produkcji alkaloidów. Jako pierwsze przedsiębiorstwo rozpoczęli ich produkcję na skalę przemysłową, ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie tych związków w medycynie i farmacji. Firma Merck przez wiele lat dynamicznie się rozwijała. Jej stabilna sytuacja oraz nowoczesne metody produkcji i innowacyjne formuły sprawiły, że po I i po II wojnie światowej zakłady należące do tego przedsiębiorstwa bardzo szybko odbudowano, aby można było w nich bez przeszkód kontynuować prace i tworzyć coraz to nowsze i lepsze środki farmaceutyczne.

 • MERZ

  MERZ

  Merz Spezial to obecna w Polsce już od ponad 25 lat marka nowoczesnych kosmetyków i suplementów diety na zdrowe włosy, cerę i paznokcie. Bogata oferta preparatów pozwala zadbać kompleksowo nie tylko o nasz wygląd, ale także zdrowie samopoczucie. Kosmetyki Merz są chętnie wybierane ze względu na swoje unikalne formuły ciesząc się niesłabnąca popularnością w naszym kraju.

 • Mesko
 • MICROFARM

  MICROFARM

  Microfarm jest spółką farmaceutyczną obecną na polskim rynku od od 1990 roku. Przez lata działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji oraz dystrybucji produktów leczniczych oraz wyrobów farmaceutycznych nawiązując bliską współpracę z uznanymi hurtowniami farmaceutycznymi operującymi w naszym kraju. 

 • Microlife

  Microlife

  Microlife to międzynarodowa firma będąca liderem w produkcji sprzętu medycznego do użytku domowego lub klinicznego. W ofercie posiada głównie ciśnieniomierze, termometry, wagi, urządzenia do termoterapii oraz kontroli astmy.  Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Firma poza produkcją zajmuje się również badaniami nad innowacyjnymi rozwiązaniami z zastosowaniem w diagnostyce medycznej.

 • MIKIRAD
 • MIP PHARMA

  MIP PHARMA

  MIP Pharma jest uznanym producentem branży farmaceutycznej. Polskie przedsiębiorstwo posiada swoją siedzibę w Gdańsku. Główna oś działalności MIP Pharma to produkcja oraz dystrybucja nowoczesnych leków wysokiej jakości i wydajności. Dzięki temu spółka jest obecna na krajowym rynku już od prawie 20 lat.

 • MIRALEX

  MIRALEX

  Założona w 1990 roku polska spółka Miralex pozostaje jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na krajowym rynku farmaceutycznym. Szerokie portfolio przedsiębiorstwa obejmuje produkty ginekologiczne, położnicze, gastroenterologiczne, stomatologiczne i dermatologiczno-kosmetyczne. Miralex wytwarza swoje własne preparaty jednocześnie dystrybuując na polskim rynku wyroby firm zewnętrznych. Tak bogata oferta produktów ma za zadanie zaspokoić wymagania klientów oraz pacjentów przedsiębiorstwa.

 • Molnlycke

  Molnlycke

  Międzynarodowa korporacja Mölnlycke to jeden ze światowych liderów nowoczesnych rozwiązań medycznych. Bogata historia przedsiębiorstwa zaczęła się już w XIX wieku, dzięki czemu było ono świadkiem wielu przełomowych odkryć i wydarzeń. Niezmiennie jednak przez ponad 170 lat to pracownicy służby zdrowia oraz pacjenci stoją w centrum uwagi szwedzkiej firmy.

 • Mylan

  Mylan

  Mylan to amerykańska firma farmaceutyczna, która każdego dnia intensywnie pracuje, aby zapewnić dostęp do najnowszej generacji leków pacjentom na całym świecie. W tym celu kierują się innowacyjnym podejściem, które pomaga wprowadzać coraz skuteczniejsze rozwiązania i podnosić jakość życia ludzi. Obecnie jest jednym z największych producentów leków generycznych i specjalistycznych, a także substancji czynnych znajdujących się w preparatach z różnych dziedzin terapeutycznych.

 • NAMI

  NAMI

  Nami to produkty przeznaczone dla potrzeb całej rodziny. Kompleksowa oferta producenta obejmuje kosmetyki, wyroby medyczne oraz suplementy diety zarówno o działaniu miejscowym jak i systemowym. Dzięki swojej dostępności, ekologicznemu profilowi oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb produkty Nami cieszą się stale rosnącą popularnością w naszym kraju.

 • Narine

  Narine

  Narine to producent znany powszechnie z dystrybucji probiotyków zawierających kultury  bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus uzupełniających mikroflorę przewodu pokarmowego. Kilkudziesięcioletnia działalność na rynku armeńskiej firmy świadczy o jej rzetelności. Narine nieustannie poszerza portfolio oferowanych produktów dbając o potrzeby swoich pacjentów w różnych krajach świata.

 • Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

  Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.

  Produkcja kontraktowa to wyspecjalizowana część rynku farmaceutycznego, w której czynny udział wymaga przemyślanej infrastruktury oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego. Natur Produkt Pharma to spółka, która może pochwalić się około 25 letnim doświadczeniem będąc jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Solidna opinia i rzetelność producenta pozwoliły mu także zdobyć zagraniczne kontrakty na całym świecie.

 • Naturativ

  Naturativ

  Filozofia zawarta w nazwie Naturativ określa profil działalności przedsiębiorstwa, które w swoich produktach szczególnie chętnie wykorzystuje naturalne surowce o właściwościach leczniczych. Dziś firma posiada kilkuletnie doświadczenie na największych światowych rynkach, w tym polskim dbając o specyficzne i indywidualne potrzeby swoich konsumentów.

 • NATURE QUEEN

  NATURE QUEEN

  Przedsiębiorstwo Nature Queen wierzy, że zdrowie i uroda powinny iść ze sobą w parze. Dlatego jego działalność koncentruje się w okół kosmetyków naturalnego pochodzenia o sprawdzonej i bezpiecznej formule. Ich unikalne działanie sprawiło, że na przestrzeni lat firma Nature Queen zdobyła sobie zaufanie i uznanie szerokiego grona konsumentów w naszym kraju.

 • Naturell

  Naturell

  Historia szwedzkiej marki Naturell inspirowana jest naturą. Producent od kilkudziesięciu lat zgłębia tajniki rynku farmaceutyków oraz suplementów diety oferując preparaty dopasowane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Również w Polsce Naturell od wielu lat jest synonimem marki innowacyjnej, związanej ze środowiskiem oraz unikalnej. Bogata oferta naturalnych kosmetyków Naturell jest stale poszerzana. 

 • NES Pharma

  NES Pharma

  NES Pharma to młoda polska firma farmaceutyczna coraz śmielej zaznaczająca swoją obecność na rynku leków i wyrobów medycznych. Firma znana jest szczególnie z produkcji doskonałej jakości kremów i maści wykorzystywanych w procesie leczenia urazów oraz kojących ból. Oferując skuteczne wyroby firma zyskała zaufanie grona oddanych konsumentów skutecznie podnosząc ich komfort i jakość życia.

 • Nestle

  Nestle

  Szwajcarska marka Nestle to największe przedsiębiorstwo spożywcze na świecie, a przy tym lider w produkcji odżywek dziecięcych, mleka w proszku, kawy rozpuszczalnej, lodów, wód mineralnych, a także karmy dla zwierząt. W jej skład wchodzi 2000 różnorodnych marek zarówno światowych, jak i lokalnych. Firma pragnie inspirować ludzi do zdrowszego stylu życia oraz podnosić jakość życia na całym świecie.

 • NEURAXPHARM
 • NEURON

  NEURON

  Działająca od przeszło 30 lat firma NEURON to uznany w naszym kraju producent artykułów medycznych. Długoletnia obecność na rynku pozwoliły na dopracowanie oferowanych przez nią produktów oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb pacjentów. Odzwierciedleniem tego jest szeroka gama nowoczesnych, stworzonych z solidnych materiałów i przyjaznych dla użytkownika artykułów medycznych.

 • NEW ANNA COSMETICS

  NEW ANNA COSMETICS

  Kierując się wyborem środków do pielęgnacji ciała należy wybrać nie tylko nowoczesne, ale również bezpieczne i sprawdzone preparaty. Firma New Anna Cosmetics obecna jest na rynku kosmetyków już od 1991 roku dzięki czemu może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz praktyką, a także gronem zaufanych klientów.

 • New Nordic

  New Nordic

  Firma New Nordic już od przeszło 30 lat dostarcza swoim klientom nowoczesne suplementy diety na witalność i sprawność. Ich sekret oparty jest o sprawdzone formuły pobudzające wyspecjalizowane komórki ciała. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się znane marki, które cieszą się popularnością na całym świecie.

 • Nexon Pharma

  Nexon Pharma

  Producenci pochodzący z Polski zyskują coraz większe uznanie na rodzimym rynku farmaceutycznym, a także poza granicami naszego kraju. Należy do nich firma Nexon Pharma specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości suplementów diety i wyrobów medycznych. Produkty przedsiębiorstwa od wielu lat są cenione przez liczne grono konsumentów darzących firmę zaufaniem.

 • NIVEA

  NIVEA

  Niewiele jest na polskim rynku tak doskonale rozpoznawalnych marek jak Nivea. Linia kosmetyków oferowana pod tą nazwą miała swój początek już w pierwszych latach XX wieku. Od tego czasu Nivea stała się synonimem preparatów przystosowanych do pielęgnacji różnych rodzajów skóry, a gama produktów oferowanych w ramach marki systematycznie się poszerza.

 • NordFarm

  NordFarm

  Nordfarm to producent i dystrybutor wysokiej jakości witamin, suplementów diety, a także sprzętu i akcesoriów medycznych. Składa się z grupy profesjonalistów poszukujących każdego dnia innowacyjnych rozwiązań, które pomogą udoskonalić obecne produkty lub opracować receptury na nowe preparaty. Wyroby nie tylko wzmacniają organizm i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale też wspomaga zdrowy wygląd i sprawność umysłową.

 • Novamed

  Novamed

  Novamed to grupa o wieloletnim doświadczeniu w handlu specjalistycznym sprzętem medycznym. Produkty przedsiębiorstwa wykorzystywane są zarówno w publicznych placówkach zdrowia jak szpitale, przychodnie czy hospicja, a także w domach prywatnych odbiorców. Łódzka firma oferuje szybką, profesjonalną i kompleksową obsługę ułatwiając wybór sprzętu medycznego i wyrobów medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

 • Novartis

  Novartis

  Novartis od wielu lat jest przedsiębiorstwem doskonale znanym na polskim rynku farmaceutycznym. Firma realizuje swoją misję, wizję oraz strategie będąc jednym z liderów wśród marek stawiających na innowacyjne i nowoczesne metody terapeutyczne. Bezpieczeństwo i skuteczność produktów Novartis potwierdzone jest przez deklaracje pacjencką - dokument, który uszeregowuje i dostosowuje normy produkcji - od farmakoterapii, aż po proces badań klinicznych.

 • Novascon Pharmaceuticals

  Novascon Pharmaceuticals

  Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. jest to firma, która zajmuje się sprzedażą suplementów diety. Jej oferta to produkty dostępne bez recepty. Jest to firma o nowoczesnej technologii, rozwijająca się dynamicznie,  a jej artykuły są bezpieczne i pochodzą z tylko naturalnych składników. Badania, które przedsiębiorstwo wykonuje, aby potwierdzić swoją wysoką jakość produktów są sponsorowane właśnie przez Novascon Pharmaceuticals.

 • NOVO NORDISK
 • Nutricia

  Nutricia

  Nutricia to firma, która powstała w Holandii w 1901 roku. Specjalizują się w produkcji mleka modyfikowanego dla dzieci oraz żywności elementarnej dla dzieci i niemowląt. Ich oferta jest skupiona na potrzebach najmłodszych, a wszystkie oferowane przez nich produkty charakteryzują się wysoką jakością i kombinacją najlepszych składników. Każdy preparat dla dzieci i niemowląt został stworzony z ogromną starannością. Dzięki temu ich mleko oraz inne produkty dostarczają najmłodszym wszystkich składników i minerałów niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju.

 • NUTROPHARMA

  NUTROPHARMA

  Nutropharma to dynamicznie rozwijająca się spółka z polskim kapitałem. Istnieje od 1990 roku. Jej celem jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań: receptur nowych produktów i całościowych koncepcji dla sektora farmaceutycznego. Oferowane przez nią rozwiązania już od wielu lat wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia klientów, którzy jej zaufali.

 • OCEANIC

  OCEANIC

  Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej, dermokosmetyki i produkty o wysokiej koncentracji składników to trzon obecnej oferty firmy Oceanic. Przedsiębiorstwo już od prawie 40 lat dba o urodę i zdrowie Polaków tworząc produkty powstałe z pasji, zaangażowania oraz doświadczenia. Firma jest także twórcą doskonale znanych marek kosmetyków oraz specjalistycznych produktów farmaceutycznych.

 • Oleofarm

  Oleofarm

  Oleofarm to polska firma farmaceutyczna, która ma siedzibę w okolicach Wrocławia. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2002 roku i od tego czasu stale się rozwija. Na terenie Polski pojawiają się nowe oddziały firmy oraz nowe fabryki. Oferowane przez nich produkty charakteryzują się naturalnym składem i szeroką gamą zastosowań. Posiadają w swojej ofercie preparaty skierowane do osób cierpiących na różne schorzenia i niedobory minerałów oraz witamin. Posiadają środki farmaceutyczne dedykowane niemowlętom, dzieciom, osobom dorosłym oraz osobom starszym. Umożliwia to łatwe dobranie odpowiedniej dawki konkretnego produktu do potrzeb organizmu, które zmieniają się wraz z wiekiem.

 • Olimp Labs

  Olimp Labs

  Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech. W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. Spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków.

 • OMEGA PHARMA

  OMEGA PHARMA

  Firma powstała w 1987 r. w Belgii. Przez pierwszych trzynaście lat z dużymi sukcesami działała na rodzimym rynku budując silne więzi z farmaceutami. Zagraniczną ekspansję Omega Pharma rozpoczęła w dwutysięcznym roku przekształcając się z lokalnej Belgijskiej firmy w międzynarodową organizację z oddziałami w trzydziestu pięciu krajach Europy.

 • Omnibus

  Omnibus

  Omnibus to firma istniejąca od 1992 roku. Od lat specjalizują się w dostarczaniu zróżnicowanego sprzętu medycznego. Zaopatrują nie tylko placówki lecznicze i rehabilitacyjne, ale także zajmują się dystrybucją swoich produktów różnego typu do aptek oraz innych placówek, które zajmują się sprzedażą detaliczną sprzętu medycznego. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znaleźć w niej można zarówno specjalistyczne sprzęty, które są przydatne w szpitalach i przychodniach, a także specjalistycznych centrach rehabilitacyjnych, jak i produkty, z których można korzystać samodzielnie w domu.

 • Omniskus
 • Omron

  Omron

  Omron Healthcare to światowy lider w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego do terapii i monitorowania zdrowia z całą gamą produktów obejmującą ciśnieniomierze, urządzenia do pomiaru temperatury, respiratory, termometry elektroniczne i urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej. Celem firmy jest dostarczanie kompleksowych usług do zarządzania systemem opieki zdrowotnej.

 • Oncoya Spółka z o.o.

  Oncoya Spółka z o.o.

  Oncoya to linia dermokosmetyków przeznaczonych dla potrzeb osób po przebytej chemioterapii bądź radioterapii. Oferta przeznaczona dla pacjentów onkologicznych pozwala wspomóc ich w trudnym czasie walki z chorobą. Portfolio produktów pod marką Oncoya stale się zwiększa w oparciu o potrzeby i uwagi konsumentów.

 • ONLY BIO

  ONLY BIO

  Kosmetyki naturalne powstające z poszanowaniem otaczającego nas środowiska naturalnego są coraz częściej wybierane przez świadomych konsumentów. Ziemia oferuje bogactwo i różnorodność zasobów, jednak są one niestety ograniczone. Jednym z liderów nowego trendu na rynku jest firma OnlyBio, która od wielu lat produkuje i dystrybuuje doskonałej jakości preparaty oparte o naturalne surowce.

 • OPPO
 • Orkla

  Orkla

  Orkla Care S.A. produkuje i dystrybuuje szeroką gamę kosmetyków, suplementów witaminowych, ziołowych, produktów wspomagających utratę wagi oraz produktów spożywczych dla sportowców na terenie Skandynawii i innych krajów Europy. Jakość produktów Orkla potwierdzają liczne badania i certyfikaty.

 • OROMED

  OROMED

  Wśród licznych polskich producentów Oromed jest specjalistą w branży sprzętu medycznego. Firma o bogatym doświadczeniu może pochwalić się gronem zaufanych klientów dzięki swojej rzetelności oraz wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Oromed jednocześnie dynamicznie adaptuje się do zmieniającego się rynku tak, aby w pełni spełniać indywidualne potrzeby pacjentów.

 • PACKOM
 • PASO TRADING

  PASO TRADING

  Paso Trading to jeden z liderów na rynku materiałów opatrunkowych oraz produktów o przeznaczeniu higienicznym. Przedsiębiorstwo przez blisko 20 lat działalności nieustannie modernizuje swoją ofertę podnosząc jej jakość tak, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom swoich klientów. Dzięki temu Paso Trading może poszczycić się opinią przedsiębiorstwa rzetelnego, sprawdzonego oraz godnego zaufania.

 • Perrigo

  Perrigo

  Amerykańsko-irlandzki koncern farmaceutyczny Perrigo to jeden z najważniejszych globalnych producentów leków OTC. Niezmiennie od 130 lat przedsiębiorstwo stara się poprawiać komfort i jakość życia społeczeństwa dostarczając skuteczne, bezpieczne i dostępne preparaty. Perrigo w swojej filozofii zawiera nie tylko dbałość o jakość leków, ale  także ich przystępną cenę tak, aby trafiały do jak najszerszego grona odbiorców.

 • Pfizer

  Pfizer

  Pfizer to obecnie największa firma farmaceutyczna na świecie. Cieszący się doskonałą renomą oraz niesamowicie bogatą historią międzynarodowy koncern działa już od połowy XIX wieku nieustannie wprowadzając na rynek nowe produkty dostosowane do potrzeb pacjentów na całym świecie. Możliwości techniczne oraz logistyczne przedsiębiorstwa są gwarantem dostarczania przez nią bezpiecznych produktów o najwyższej jakości.

 • Pharm Supply

  Pharm Supply

  Oczy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Pharm Supply jest firmą o ponad 30 letnim doświadczeniu na Polskim rynku w zakresie dystrybucji i dostarczania środków wykorzystywanych do higieny oraz ochrony oczu. Współpracując z producentami i wytwórcami działającymi we Francji, Niemczech oraz Włoszech Pharm Supply oferuje produkty bezpieczne, innowacyjne oraz skuteczne.

 • Pharmabest

  Pharmabest

  By odnieść sukces na niezwykle wymagającym rynku farmaceutycznym niezbędne jest zaangażowanie, ciężka praca oraz merytoryczna wiedza specjalistów. Młoda spółka Pharmabest postawiła właśnie na zasoby ludzkie, korzystając z wieloletniego doświadczenia zatrudnionych w firmie osób. Dziś przedsiębiorstwo koncentruje się na dystrybucji produktów żywnościowych oraz wyrobów medycznych oferowanych pod rozpoznawalnymi i docenianymi przez konsumentów markami.

 • Pharmaceris

  Pharmaceris

  Produkty Pharmaceris są niezwykle bezpieczne i przystosowane do różnych rodzajów cery z problemami. Doskonale radzą sobie z różnymi zmianami skórnymi i pomagają je zwalczać w sposób skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla skóry. Produkty tej marki dostępne są w wielu różnych seriach. Każda z nich jest dopasowana do innego problemu ze skórą oraz do cery osób w różnym wieku. Marka Pharmaceris należy do Laboratorium Kosmetycznego Dr. Irena Iris.

 • PHARMACY LABORATORIES

  PHARMACY LABORATORIES

  Pharmacy Laboratories to uznany producent kosmetyków, wyrobów medycznych oraz nowoczesnych suplementów diety o kompleksowym składzie. Co ważne produkty przedsiębiorstwa są przeznaczone do sprzedaży wyłącznie w aptekach. Firma obecna jest prawie w całej Polsce, a od 2013 roku działa także na innych rynkach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej.

 • Pharmapack

  Pharmapack

  Sterylność to nie tylko zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny dla pacjenta. Jej zachowanie umożliwia także wykonanie precyzyjnych testów laboratoryjnych czy też przechowywanie wrażliwych substancji. Pharmapack to producent opakowań zachowujących sterylność o wieloletnim doświadczeniu na rynku.

 • PHARMAPOINT

  PHARMAPOINT

  Przedsiębiorstwo Pharmapoint wchodzi w skład grupy Pelion S.A. będącej największa firmą w sektorze ochrony zdrowia działającą w naszym kraju. Dzięki swoim możliwościom kadrowym oraz logistycznym Pharmapoint jest zaufanym i sprawdzonym partnerem biznesowym działając na rynku dystrybucji farmaceutycznej. Spółka nieustannie poszerza zakres swojej działalności pozyskując nowe kontakty handlowe, nie zapominając jednak o swoich wieloletnich współpracownikach.

 • PHARMASWISS
 • PHARMENA

  PHARMENA

  Dynamicznie i wszechstronnie rozwijająca się spółka Pharmena S.A. należy do grona najbardziej znaczących przedsiębiorstw zajmujących się biotechnologią na polskim rynku. Główny filar działalności firmy stanowi opracowywanie i przygotowywanie do sprzedaży produktów opartych o 1-MNA - opatentowaną i naturalną substancją czynną działającą w zgodzie z fizjologią.

 • Philips

  Philips

  Globalny koncern Philips to obecnie jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Przedsiębiorstwo działa w różnych obszarach biznesowych, wśród których można wyróżnić także ofertę produktów wykorzystywanych w nowoczesnej terapii powszechnych schorzeń. Spółka dzieli się tym samym na poszczególne działy: Philips Consumer Lifestyle, Philips Lighting oraz Philips Healthcare. Marka ta również w Polsce obecna jest od wielu lat.

 • PHU MARSYLKA
 • PHYTOPHARM

  PHYTOPHARM

  Phytopharm to firma farmaceutyczna, działającą na rynku od roku 1949. Jej celem jest troska o zdrowie pacjentów. To dla nich tworzone są najwyższej jakości leki oraz produkty prozdrowotne pochodzenia roślinnego o udowodnionej skuteczności i sprawdzonym bezpieczeństwie stosowania. Firma dostarcza odbiorcom produkty roślinne wykorzystywane zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu. Wytwarza je z najwyższej jakości substancji aktywnych o doskonałych walorach organoleptycznych.

 • Pierre Fabre Medicament

  Pierre Fabre Medicament

  Pierre Fabre Medicament to francuska firma farmaceutyczna. Została założona na początku lat 50. i od tego czasu stale się rozwija. Głównym celem tego przedsiębiorstwa jest zapewnienie pacjentom pełnej opieki, która skupia się nie tylko na ich zdrowiu, ale również higienie i pięknie. Firma posiada szeroki przekrój rozmaitych produktów, dopasowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, różnych grup odbiorców. Szeroka oferta nie przeszkadza im w wysokiej specjalizacji oferowanych przez nich preparatów, które cechują się bardzo dopracowanym składem i wysoką skutecznością. Pod tą marką dostępne zarówno produkty na receptę, leki bez recepty, jak i preparaty przeznaczone do higieny jamy ustnej dostępne w aptekach.

 • Pilomax

  Pilomax

  Skóra głowy i włosy wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Pilomax od ponad 25 lat opracowuje i wdraża na rynek preparaty przeznaczone do codziennej higieny włosów i skóry głowy dbając o indywidualne potrzeby klientów. Ich receptury powstają w oparciu o konsultacje ze specjalistami z zakresu trychologii, lekarzami oraz kosmetologami tak, aby oferować produkty nowoczesne, bezpieczne oraz skuteczne.

 • PLUS PHARMA

  PLUS PHARMA

  Firma farmaceutyczna Plus Pharma jest częścią austriackiej grupy Genericon Pharma będących jedną z najbardziej szanowanych firm na terenie Zachodniej Europy. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się na dystrybucji leków najwyższej jakości, powstałych w oparciu o rygorystyczne normy bezpieczeństwa w cenach przyjaznych dla pacjentów.

 • POLFA TARCHOMIN

  POLFA TARCHOMIN

  Działająca prawie 200 lat firma farmaceutyczna Polfa Tarchomin jest jedną z najstarszych tego typu spółek w Europie. Większościowym właścicielem tego uznanego producenta jest obecnie skarb państwa, a Polfa zatrudnia ponad 1150 wykwalifikowanych pracowników posiadających pozostałą część udziałów. Firma oferuje produkty w czterech podstawowych obszarach terapeutycznych: antybiotyki i leki przeciwgruźlicze, ludzkie insuliny, leki psychotropowe oraz leki dermatologiczne.

 • Polfa Warszawa

  Polfa Warszawa

  Polfa Warszawa jest największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych.Należy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Zatrudnia ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiada siedem zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie i siedem ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.

 • Polfa Łódź

  Polfa Łódź

  Symbioza innowacyjności, nowoczesnych technologii oraz przywiązanie do tradycji charakteryzują przedsiębiorstwo Urgo Polfa Łódź. Ten producent o wieloletnim doświadczeniu na krajowym rynku farmaceutycznym specjalizuje się w zaawansowanych technologiach medycznych oferując najwyższej jakości leki, produkty medyczne oraz kosmetyki. Lata obecności sprawiły, że Polfa Łódź jest marką rozpoznawalną oraz cenioną przez polskich pacjentów.

 • Polfarmex

  Polfarmex

  Spółka akcyjna Polfarmex to znany i ceniony na polskim rynku producent leków oraz suplementów diety. Ponad 30 letnie doświadczenie w zakresie produkcji i dystrybucji zaowocowało zaufaniem szerokiego grona pacjentów, lekarzy oraz personelu medycznego. Jednocześnie Polfarmex pozostaje jedną z nielicznych firm opartych o w 100 % polski kapitał. Przedsiębiorstwo nieustannie modernizuje i aktualizuje portfolio swoich produktów tak, aby dopasować się do stale zmieniających się potrzeb konsumentów.

 • POLLENA

  POLLENA

  80 letnia działalność przedsiębiorstwa Pollena obfituje w sukcesy i wydarzenia, które kształtują dzisiejszy obraz firmy. Rzetelnie i mozolnie budowana marka jest dziś znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oferta produktów Pollena jest nieustannie modernizowana tak, aby spełniać zmieniające się wymagania konsumentów.

 • POLLENA AROMA

  POLLENA AROMA

  Aromaterapia zyskuje coraz większą popularność w różnych obszarach terapeutycznych. To właśnie olejki eteryczne i kompozycje zapachowe wykorzystywane w tej formie terapii są specjalnością polskiej firmy Pollena Aroma. Przedsiębiorstwo z bogatymi tradycjami sięgającymi połowy XX wieku jest obecnie największym polskim producentem substancji zapachowych i aromatów spożywczych.

 • POLMEX
 • POLMIL
 • Polpharma

  Polpharma

  Polpharma jest jednym z największych na  polskim rynku producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Firma aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1935, jako Fabryka Chemiczno-Farmaceutyczna Polpharma.Firma wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym.

 • Polski Lek

  Polski Lek

  Polski Lek S.A. to przedsiębiorstwo obecnie na rynku farmaceutycznych od wielu lat. Zajmuje się produkcją innowacyjnych suplementów diety, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i kondycji. Obecnie należy do grupy Maspex, która zalicza się największych firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Szeroki asortyment tworzony jest z uwzględnieniem najwyższej jakości surowców i składników, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody oraz duże zaufanie wśród konsumentów.

 • Procter & Gamble

  Procter & Gamble

  Procter & Gamble to jedna z największych firm o globalnym zasięgu, zrzeszająca kilkaset marek popularnych na całym świecie. Ich produkty sprzedawane są w 180 krajach na wszystkich kontynentach, a wiele z nich zyskało miano kultowych. Asortyment oferowany przez Procter&Gamble jest niezwykle szeroki i obejmuje akcesoria dla dzieci, produkty do codziennej higieny i pielęgnacji oraz środki czyszczące do użytku domowego.

 • Profarm Lębork

  Profarm Lębork

  Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej Profarm było jedną z firm powołanych do istnienia w okresie transformacji ustrojowej w Polsce. Od 1989 roku krajowy producent rodem z Lęborku zdobywa doświadczenie i koryguje profil swojej działalności tak, aby dotrzeć do indywidualnych potrzeb swoich wiernych konsumentów.

 • Prolab

  Prolab

  Prolab to polska firma z branży farmaceutycznej oferująca wyroby medyczne, leki, surowce farmaceutyczne i suplementy diety. Przedsiębiorstwo posiada także rozbudowane także rozbudowane zaplecze technologiczne, które pozwala na działalność laboratorium również na potrzeby zewnętrznych zleceń. Firma od ponad 25 lat dostarcza produkty i rozwiązania gwarantujące konsumentom bezpieczeństwo i podnoszące jakość życia.

 • Qpharma

  Qpharma

  Qpharma to założona w 2005 roku firma farmaceutyczna znana z produkcji specjalistycznych leków chętnie wybieranych przez lekarzy. Doskonała jakość oferowanych produktów i rozwiązań pozwoliła firmie zaznaczyć swoją obecność na rynku pomimo stosunkowo krótkiej obecności w branży. Jednocześnie Qpharma zdobyła zaufanie nie tylko środowisk lekarskich, ale przede wszystkim pacjentów. 

 • Queisser

  Queisser

  Niemieckie przedsiębiorstwo Queisser jest znane z bogatej historii i przywiązania do tradycji działając na rynku farmaceutycznym od ponad 100 lat. Firma specjalizuje się w produkcji doskonałych preparatów poprawiających funkcjonowanie serca. Przez wiele lat działalności spółka Queisser zdobyła zaufanie szerokiego grona pacjentów oferując swoje wyroby na rynkach całego świata.

 • Ranbaxy

  Ranbaxy

  Ranbaxy to Polski oddział firmy Sun Pharmaceutical Industries Ltd., która powstała w 1983 roku w Bombaju. Obecnie firma nadal posiada swoją główną siedzibę w Bombaju i zaliczana jest do największych indyjskich producentów leków i innych preparatów farmaceutycznych. Rozprowadzają swoje wyroby w Indiach, USA oraz na terenie Europy. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi ich produkty są przydatne w wielu dziedzinach medycyny i pomagają w leczeniu przewlekłych schorzeń oraz nagłych urazów. Podnosi to ich popularność i rozpoznawalność na rynku wyrobów farmaceutycznych i leków specjalistycznych.

 • Reckitt

  Reckitt

  W świecie szeroko pojętego konsumpcjonizmu, na rynku spotykamy wiele przedsiębiorstw, którym przyświeca idea zaspokajania ludzkich potrzeb. Reckitt Benckiser to firma od wielu lat zajmująca się produkcją i wspieraniem dóbr materialnych. Wśród wielu produktów, którym przyświeca ta marka spotkamy akcesoria gospodarstwa domowego, środki higieny intymnej i leki.

 • Recordati

  Recordati

  Międzynarodowa grupa farmaceutyczna Recordati jest innowacyjnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji i dystrybucji produktów pomagających podnieść komfort i jakość życia. Częścią europejskiego potentata na krajowym rynku jest jego polski oddział, który został wydzielony w 2012 roku. 

 • Red Pharma

  Red Pharma

  Red Pharma jest grupą stowarzyszającą na polskim rynku czołowe przedsiębiorstwa branży farmaceutyczno-kosmetycznej. Ich wspólne powiązanie kapitałowo-organizacyjne pozwala zrzeszeniu systematycznie realizować ambitne cele rozwoju. Obecnie spółka akcyjna Red Pharma zaangażowana jest przede wszystkim w produkcję oraz sprzedaż suplementów diety, wyrobów medycznych, produktów leczniczych, a także innowacyjnych kosmetyków.

 • Regis
 • Reha Fund

  Reha Fund

  Reha Fund to firma działająca na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku. Jest producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych polskich firm kształtowała rynek w Polsce wprowadzając  zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży.

 • Rena

  Rena

  Rena to polska firma z tradycjami działająca nieprzerwanie od ponad 60 lat. Od początku swojej działalności misją przedsiębiorstwa jest pomoc w pokonywaniu barier i podnoszenie komfortu oraz jakości życia pacjentów. Wysokiej klasy produkty,indywidualne podejście do konsumenta i profesjonalne doradztwo to znaki rozpoznawcze firmy Rena pozwalające cieszyć się jej gronem zaufanych klientów.

 • Resource
 • RETINEA

  RETINEA

  Okulistyka to dziedzina medycyny, która wymaga niezwykłej precyzji. Tym słowem można podsumować działalność przedsiębiorstwa Retinea, którego produkty od wielu lat są polecane przez lekarzy oraz wybierane przez wielu pacjentów okulistycznych w Polsce. Krajowy producent nie spoczął jednak na laurach i nieustannie stara się aktualizować swoją ofertę tak, aby skutecznie odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów.

 • REUTTER
 • Revita

  Revita

  Leczenie odleżyn to proces wymagający zaangażowania, cierpliwości oraz wysokiej jakości opieki medycznej. Revita to przedsiębiorstwo powstałe by poprawiać warunki pacjentów zmagających się z odleżynami. Dzięki produktom powstałym w oparciu o naukowe podstawy firma na przestrzeni lat zdobyła sobie szacunek zaufanie zarówno personelu medycznego jak i konsumentów.

 • RIEMANN
 • ROCHE

  ROCHE

  Grupa Roche to prekursor na międzynarodowym rynku zajmujący się produkcją farmaceutyków oraz diagnostyką. Połączenie wiedzy i doświadczenia wraz z najnowszymi technologiami daje  gwarancję sukcesu i pozwala realizować cel firmy, jakim jest poprawa życia. Głównym obszarem, na którym skupia się praca grupy jest rozwój w obszarze medycyny personalizowanej, czyli tworzeniu innowacyjnych planów działania, sprzyjających poprawie zdrowia chorego, w oparciu o jego indywidualne potrzeby, korzystając najnowszych osiągnięć nauki i technologii.

 • Rossmax

  Rossmax

  Przedsiębiorstwo Rossmax to światowy lider na rynku opieki zdrowotnej wykorzystujący nowoczesne rozwiązania technologiczne by oferować produkty najwyższej jakości dostosowane do szerokich potrzeb konsumentów. Obecnie firma działa w ponad 80 krajach ciesząc się międzynarodowym zaufaniem budowanym przez długotrwałą obecność na rynku farmaceutycznym. 

 • ROTTAPHARM

  ROTTAPHARM

  Rottapharm | Madaus to firma elastyczna, nowoczesna, nieustannie zajmująca czołową pozycję w dziedzinie zdrowia i profilaktyki, w której na dzień dzisiejszy osiągnęła wiele celów.Firmę charakteryzuje pasja do badań i odwaga do podejmowania ryzyka: oto zalety Luigiego Rovati, profesora farmakologii na Uniwersytecie w Pawii, który w 1961 roku zdecydował się porzucić swoją karierę akademicką, aby stworzyć małe laboratorium niezależnych badań, Rotta Research Laboratorium.

 • Russka

  Russka

  Firma Russka stanowi część międzynarodowego koncernu Ludwig Bertram GmbH. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się w okół sprzętu medycznego, akcesoriów i wyrobów medycznych wykorzystywanych w codziennej opiece oraz rehabilitacji. Produkty Russka można spotkać zarówno w publicznych jak i prywatnych placówkach zdrowotnych. Charakteryzują się one wysoką trwałością i ergonomią dzięki czemu cieszą się dobrą opinią wśród pacjentów i specjalistów.

 • S-Lab

  S-Lab

  Dynamicznie rozwijający się polski producent leków firma S-Lab nieustannie dąży do doskonałości. Innowacja, jakość i bezpieczeństwo to filary działalności tego przedsiębiorstwa. Holistyczne podejście do projektowania i wytwarzania leków pozwalają zdobywać firmie S-Lab nowe rynki oraz budować szeroką sieć zaufanych konsumentów.

 • SALUS
 • Salus Haus

  Salus Haus

  Salus Haus to międzynarodowa korporacja działająca w branży farmaceutycznej od ponad 100 lat. Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji suplementów diety oraz środków zaradczych o wysokiej jakości. Bezkompromisowe podejście do jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów pozwoliły zdobyć firmie Salus Haus status lidera na rynku.

 • Salveo

  Salveo

  Powstała w 2012 roku spółka Salveo Poland znana jest z produkcji i dystrybucji innowacyjnych i skutecznych preparatów farmaceutycznych. Firma nieustannie rozwija się wprowadzając na rynek nowe preparaty w oparciu o zmieniające się potrzeby konsumentów. Polski oddział koncernu zdobywa tym samym potrzebne w branży doświadczenie oraz zaufanie klientów. 

 • Salvum

  Salvum

  Salvum to firma dostarczająca swoim klientom nowoczesne i skuteczne produkty. Suplementy wytwarzane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych składników, pozyskiwanych z najbardziej zaufanych źródeł. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką czystością oraz odpowiednią standaryzacją, która gwarantuje ich dużą skuteczność. Firma przykłada dużo starań, aby jak najwięcej składników było zgodnych z  Farmakopeą Europejską. Produkty w gamie oferty firmy Salvum spełniają najwyższe standardy jakościowe.

 • Sandoz

  Sandoz

  Nazwa przedsiębiorstwa Sandoz należy do najbardziej znanych na międzynarodowym rynku farmaceutycznym. Marka jest częścią Grupy Novartis specjalizującą się w produkcji nowoczesnych leków generycznych i biopodobnych. Jej globalny zasięg oraz długoletnia historia są gwarantami bezpieczeństwa i skuteczności, oraz skutecznie pomagają wypełniać misję firmy - zwiększanie dostępu do leków na najodleglejszych zakątkach Ziemi.

 • Sanity

  Sanity

  Sanity to firma z bogatym doświadczeniem, zajmująca się produkcją różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów medycznych. W czasie swojej działalności przyczyniła się do rozwoju technologii w zakresie badań diagnostycznych, a także zabiegów laboratoryjnych i rehabilitacyjnych. W szerokim asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, takich jak inhalatory, ciśnieniomierze, kompresy, urządzenia rehabilitacyjne czy artykuły wspierające codzienną pielęgnację ciała.

 • Sanofi-Aventis

  Sanofi-Aventis

  Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie.

 • Sanprobi

  Sanprobi

  Probiotyki od lat stają się coraz popularniejszym produktem powiązanym z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu. Przy ich wyborze ważna jest odpowiednia jakość, a także specyfika mikroorganizmów względem indywidualnych preferencji każdego z nas. Sanprobi to polski producent probiotyków o ugruntowanej pozycji na rynku. Jego wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu zdobyć uznanie oraz zaufanie zarówno wśród pacjentów jak i specjalistów.

 • SANTEN

  SANTEN

  Pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni firma farmaceutyczna Santen jest prawdziwym powiewem egzotyki na rynku opanowanym przez zachodnioeuropejskie oraz północnoamerykańskie koncerny. Przedsiębiorstwo o ponad 100 letniej tradycji jest jednym z najbardziej uznanych producentów środków wykorzystywanych w okulistyce. Do jej najwyższej jakości produktów mają dostęp także polscy pacjenci.

 • Scan Anida

  Scan Anida

  Scan-Anida to polski producent wysokiej jakości naturalnych preparatów leczniczych i kosmetyków o ogromnym doświadczeniu. W jego skład wchodzą 4 różne marki oferujące bogaty asortyment. Wszystkie produkty powstały z wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu są w pełni bezpieczne, a przy tym skuteczne. Wśród nich znajdą się preparaty lecznicze, do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała, a także odświeżacze do ust.

 • SCHAPER & BRUMMER

  SCHAPER & BRUMMER

  Schaper & Brümmer to średniej wielkości rodzinne przedsiębiorstwo farmaceutyczne z tradycjami. Firma od wielu lat nieprzerwanie angażuje się w rozwój ziołolecznictwa oraz naturalnych terapii przynoszących ulgę w codziennych schorzeniach. Siedziba tej niemieckiej spółki znajduje się w Salzgitter-Ringelheim w Dolnej Saksonii.

 • Scholl

  Scholl

  Scholl to amerykańskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się zdrowiem i pielęgnacją stóp. Początkowo produkcja obejmowała specjalistyczne obuwie lecznicze, ale firma bardzo szybko się rozwinęła i poszerzyła zakres produktów o wysokiej jakości kosmetyki i preparaty, a także akcesoria przeznaczone do stóp. Ogromne doświadczenie oraz profesjonalne badania pomagają opracowywać coraz nowsze sposoby dbania o stopy.

 • Schülke

  Schülke

  Firma Schülke skupia się na działalności pomagającej uporać się ze szkodliwością drobnoustrojów. Działalność niemieckiego przedsiębiorstwa oparta jest o szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów, a także wiedzę i bogate doświadczenie kadry. Główna misja Schülke to niezmiennie od wielu lat ochrona przed infekcją oraz kontaminacją w warunkach domowych jak i szpitalnych.

 • Seni

  Seni

  Seni to marka, która od lat aktywnie wspiera osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu, a także opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych. To właśnie dla tych osób firma Sani dba o nieustanny rozwój proponowanych produktów. Majtki chłonne, podkłady, wkładki higieniczne i pieluchomajtki dla dorosłych nie tylko podnoszą komfort życia na co dzień, ale także zmniejszają ryzyko powstawania podrażnień skóry i groźnych odleżyn.

 • SEQUOIA
 • SEW - MED
 • Sigvaris
 • Sigvaris (Pani Teresa)

  Sigvaris (Pani Teresa)

  Szwajcarska firma SIGVARIS to światowy lider w produkcji medycznej odzieży uciskowej. Asortyment obejmuje linię Medical leczącą schorzenia, Well Being o działaniu profilaktycznym i przynoszącym ulgę we wczesnych stadiach chorób nóg oraz Sports pomagającą powrócić do formy oraz polepszyć wyniki w sporcie. Produkty służą terapii uciskowej, która jest podstawa w leczeniu chorób i zaburzeń funkcjonowania żył i układu limfatycznego. Korzystnie wpływają na zdrowie nóg i poprawiają przepływ krwi.

 • Simed

  Simed

  Simed to uznany producent wyrobów medycznych specjalizujący się w oferowaniu asortymentu dostosowanego do potrzeb mamy oraz dziecka. Przez przeszło 20 lat działalności firma wspiera młodych rodziców w codziennym życiu dostarczając im produkty ułatwiające opiekę nad bobasem oraz zapewniające spokój i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 • Skamex

  Skamex

  Skamex to polska firma należąca do grona jednych z największych producentów sprzętu medycznego w naszym kraju. Przez prawie 30 lat obecności Skamex dostarcza wyroby i rozwiązania dostosowane do potrzeb pacjentów współpracując jednocześnie z uznanymi producentami i zaufanymi dostawcami z całego świata. Dbając o bezkompromisową jakość przedsiębiorstwo posiada oddaną rzeszę klientów.

 • SkandProjekt
 • SKOTAN

  SKOTAN

  Wyróżnikiem spółki giełdowej Skotan S.A. jest jej oparcie o w 100 % polski kapitał. Chorzowskie przedsiębiorstwo przez wiele lat działalności korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych i patentów pozwalających zachować jej unikalność i odpowiednio wysoki poziom innowacji. Pozwala to realizować niezmieniającą się misję firmy - poprawę standardu codziennego życia i sprawność funkcjonowania całego organizmu.

 • Smart Pharma

  Smart Pharma

  Smart Pharma jest polską firmą o bogatym doświadczeniu w dziedzinie specjalistycznych suplementów diety czy probiotyków. Realizuje tym samym założenia stojące za jej powstaniem, a więc opracowywanie produktów rozwiązujących codzienne potrzeby lekarzy oraz ich pacjentów. Od kilku lat firma Smart Pharma stanowi część międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Chiesi.

 • Smith & Nephew

  Smith & Nephew

  Smith & Nephew to nowoczesna spółka działająca w obszarze technologii wpływających na stan zdrowia oraz jakość życia populacji. Międzynarodowe przedsiębiorstwo od wielu lat angażuje się w działalność mającą na celu znoszenie codziennych barier oraz poprawę efektywności i sprawności, a jego produkty wykorzystywane są zarówno w publicznych placówkach opieki zdrowotnej jak i w gospodarstwach domowych na całym świecie.

 • Solinea

  Solinea

  Solinea to polska firma farmaceutyczna, która na rynku działa od 2005 roku. Posiadają doświadczenie i ogromną wiedzę, którą stale wykorzystują, aby ułatwiać swoim klientom życie, poprawiać jego jakość oraz dbać o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie i piękny wygląd. Firma ma swoją siedzibę Elizówce k. Lublina i należy do grona najszybciej rozwijających się firm na terenie województwa lubelskiego z branży farmaceutycznej. Ich oferta jest bardzo szeroka, a sprzedawane pod tą marką produkty są niezwykle wysokiej jakości i zawsze dopracowane w każdym calu, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania oraz wysoką skuteczność.

 • SOLPHARM

  SOLPHARM

  Pediatria i dermatologia to główne obszary terapeutyczne, na których skupia się działalność polskiej firmy Solpharm. Oprócz tego przedsiębiorstwo pragnie także oferować wsparcie dla opiekunów pacjentów leżących. Niezależnie od rozwoju Solpharm pragnie jednak zachować swój przyjazny, rodzinny charakter, który budzi zaufanie i jest ceniony przez pacjentów.

 • SOPHARMA

  SOPHARMA

  Wśród producentów operujących na polskim rynku farmaceutycznym rzadkość stanowią wytwórcy z Bułgarii a to właśnie z tego kraju pochodzi przedsiębiorstwo Sopharma Group. Działalność koncernu obejmuje rozwój, produkcję i dostawę produktów usprawniających proces leczenia dla milionów pacjentów. Model biznesowy firmy oparty jest o pionową integrację co zapewnia kompleksowe podejście do każdego ze stanowiących go ogniw.

 • Stada

  Stada

  Stada Poland jest częścią renomowanego niemieckiego koncernu Stada AG pełniącego wiodącą rolę na światowych rynkach farmaceutycznych. Działalność grupy Stada obejmuje najwyższej jakości innowacyjne leki generyczne oraz specjalistyczne. Ponad 120 letnia działalność firmy zawarta jest w niezmieniającej się maksymie: "All the best from STADA". 

 • STANMARK

  STANMARK

  Hurtownia Stanmark od wielu lat jest uznanym i cenionym producentem stoperów i zatyczek do uszu. Oferta producenta jest różnorodna tak, aby spełniać indywidualne potrzeby pacjentów. Działalność przedsiębiorstwa została doceniona nie tylko przez konsumentów, ale również przez instytucje rządowe oraz Unię Europejską, które przyznały firmie Stanmark dofinansowania najbardziej obiecujących projektów.

 • STARPHARMA

  STARPHARMA

  Sektor farmaceutyczny wymaga nieustannego rozwoju, rzetelności i dokładności oraz dynamicznego działania w obliczu zmian. Starpharma to jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży na terenie Europy Środkowo-wschodniej. Działalność producenta koncentruje się głównie w okół wytwarzania i dystrybucji słodyczy funkcjonalnych oraz specjalistycznych suplementów diety wysokiej jakości.

 • STIEFEL LABORATORIES

  STIEFEL LABORATORIES

  Stiefel Laboratories to pionier w pielęgnacji i zdrowiu skóry od ponad 170 lat. Międzynarodowe przedsiębiorstwo prowadzi działania, wprowadza innowacje i rozwija się tak, aby dążyć do nieustannej poprawy skuteczności zabiegów pielęgnacyjnych. Pasja i zaangażowanie pracowników firmy wymiernie wpływa na jakość życia osób zmagających się z różnymi przewlekłymi chorobami skóry.

 • SULPHUR BUSKO ZDRÓJ
 • SUN-FARM

  SUN-FARM

  Historia polskiego przedsiębiorstwa farmaceutycznego Sun-Farm rozpoczęła się w 1993 roku. Wtedy to też na krajowy rynek farmaceutyczny trafił jego pierwszy produkty oparty o kwas acetylosalicylowy. Lek okazał się sukcesem wpływając pozytywnie na stan zdrowia wielu osób zmagających się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, jednocześnie dając impuls do powstania nowej marki, która szybko zyskała sobie uznanie i zaufanie.

 • SymPhar

  SymPhar

  Działająca w sektorze ochrony zdrowia polska firma Symphar oferuje skuteczne wyroby medyczne, produkty farmaceutyczne, a także suplementy diety. Symphar przez ponad 15 lat działalności dostarcza leki zarówno nowoczesne i innowacyjne jak i przystępne cenowo tak aby poprawiać jakość i komfort życia konsumentów. 

 • SYNOPTIS PHARMA

  SYNOPTIS PHARMA

  Synoptis Pharma należy do grupy polskich przedsiębiorstw działających w branży farmaceutycznej od wielu lat. Producent specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji leków dostępnych bez recepty (otc), suplementów diety oraz dermokosmetyków. Jednocześnie Synoptis Pharma wchodzi w skład Grupy Farmaceutycznej Neuca uważnie wsłuchując się tym samym w opinie oraz oczekiwania lekarzy oraz farmaceutów.

 • Synteza

  Synteza

  Synteza jest firmą rodem z Wielkopolski o 70 letnim doświadczeniu na rynku farmaceutycznym. Bogata i pełna sukcesów historia przedsiębiorstwa pozwoliła mu zdobyć renomę zaufanego i rzetelnego producenta zarówno pośród pacjentów jak i specjalistów. Przez kilkadziesiąt lat podstawowe założenia funkcjonowania Syntezy nie zmieniły się do dziś, a firma nieustannie poszukuje sposobów na poprawę skuteczności, jakości oraz dostępności swoich produktów.

 • Tactica

  Tactica

  Tactica to nowoczesna firma farmaceutyczna z siedzibą w Krakowie działająca zarówno na terenie Polski, jak i na rynkach zagranicznych. Zajmuje się tworzeniem leków z przepisu lekarza, bez recepty, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz żywności przeznaczenia medycznego. Obecnie przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny rozwój, który pozwoli na dostarczenie lekarzom, farmaceutom i pacjentom najwyższej jakości preparaty.

 • Takeda

  Takeda

  Takeda to jeden z wiodących producentów leków na receptę, bez recepty oraz suplementów diety. Opierając się o bogate doświadczenie i długą historię w pełni koncentruje się na ciągłym rozwoju, które pozwala na poprawę zdrowia ludzi na całym świecie. W tym celu badane są zmieniające się potrzeby klientów, a następnie wprowadzane innowacyjne rozwiązania w medycynie.

 • TECWELD

  TECWELD

  Cechą wyróżniająco przedsiębiorstwo Tecweld jest jego rodzinna formuła. Działająca od ponad 20 lat firma należy do największych na naszym rynku bezpośrednich importerów spawalniczych pochodzących z obszaru Europy oraz Azji. Tecweld dzięki ugruntowanej pozycji opiera swoje działanie na współpracy z cenionymi zewnętrznymi dostawcami dostarczając tym samym produkty o bezkompromisowej jakości.

 • Temmler

  Temmler

  Założona przez naszych zachodnich sąsiadów firma Temmler to koncern farmaceutyczny o niezwykle bogatej i barwnej historii. Temmler to obecnie jeden z najbardziej znaczących oraz uznanych producentów branży farmaceutycznej w Europie Środkowej i Zachodniej. Bogata oferta produktów marki jest odzwierciedleniem potrzeb pacjentów.

 • TENA

  TENA

  TENA jest wiodącą marką specjalizującą się w produkcji produktów chłonnych, które pomagają osobą, cierpiącym na nietrzymanie moczu. Doświadczenie zebrane przez ponad pięćdziesiąt lat istnienia firmy pozwoliło na wypracowanie wysokiej jakości produktów które cieszą się popularnością na całym świecie.

 • TEVA

  TEVA

  Teva to jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie. Zajmuje się opracowywaniem oraz produkcją leków specjalistycznych i generycznych, preparatów bez recepty, suplementów diety, a także aktywnych składników farmaceutycznych. Wszystkie działania prowadzone są z myślą o potrzebach pacjentów z uwzględnieniem sprawiedliwości, uczciwości oraz zasad etyki.

 • THEA

  THEA

  Thea to lider na rynku farmaceutycznych w zakresie okulistyki. Zajmuje się produkcją leków specjalistycznych, z przepisu lekarza, bez recepty, suplementów diety, środków higieny oraz preparatów ochronnych i nawilżających związanych ze zdrowiem oczu. Firma czynnie angażuje się w ogólnoświatowe badania budując trwałe relacje z ludźmi ze środowiska medycznego, a także inwestując w nowoczesne technologie.

 • THERAPEARL

  THERAPEARL

  Produkty firmy Therapearl od wielu lat przynoszą ulgę w leczeniu bólu i stanu zapalnego związanego ze schorzeniami narządu ruchu. Ich skuteczne działanie oparte jest o specjalistyczną wiedzę lekarzy oraz fizjoterapeutów. Dzięki temu marka Therapearl cieszy się uznaniem oraz doskonałą renomą, a produkty firmy dostępne są zarówno w publicznych placówkach rehabilitacyjnych jak i prywatnych domach użytkowników w wielu krajach całego świata.

 • Timago

  Timago

  Timago to wiodąca polska firma zajmująca się wyrobami medycznymi z zakresu rehabilitacji i ortopedii. Tworzy ją zespół wykwalifikowanych specjalistów dbających każdego dnia o procesy produkcyjne, rozwój i tworzenie nowych wyrobów, a także obsługę i logistykę na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje wysokiej jakości asortyment podzielony na kilka linii produktowych.

 • TOLEP

  TOLEP

  Sztandarowym produktem przedsiębiorstwa Tolep od wielu lat pozostaje leczniczy plaster na odciski. Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku przejmując produkcję znanego od ponad 30 lat oraz cenionego przez wielu pacjentów w naszym kraju Plastra Śląskiego. Tolep to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą zlokalizowaną w Sędzinach w województwie Wielkopolskim.

 • TZMO SA

  TZMO SA

  Firma TZMO jest wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarcza produkty najwyższej jakości. Firma TZMO dostarcza swoim Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki którym żyje się im łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiada nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewiduje czego będą potrzebowali w przyszłości i stara się zapewnić im to już dziś.

 • Unia

  Unia

  Zakład farmaceutyczny UNIA zajmuje się wytwarzaniem produktów leczniczych, kosmetyków oraz innych wyrobów medycznych. Dostępne są zarówno w postaci tabletek, maści i kremów, jak i żelów czy płynów w różnych opakowaniach. Firma kieruje się przy tym wieloletnim doświadczeniem oraz zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej zgodnej z normami w Unii Europejskiej. W swoich działaniach stawia na ciągły rozwój i udoskonalanie dostępnych preparatów.

 • UNIPHAR

  UNIPHAR

  Uniphar może poszczycić się kompleksową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w obszarze produkcji oraz dystrybucji suplementów diety najwyższej jakości. Nowoczesne wyroby polskiego producenta słyną z wysokiej biodostępności, korzystnych cen oraz powtarzalności, a wiele z nich oparte jest o składniki naturalnego pochodzenia. Uniphar dzięki swojej długotrwałej obecności na rynku farmaceutycznym jest producentem cieszącym się szacunkiem oraz zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

 • UNOMEDICAL
 • UPSA

  UPSA

  Laboratorium farmaceutyczne UPSA rodem z Francji jest rozpoznawalną marką o zasięgu globalnym. W ciągu przeszło 85 letniej działalności przedsiębiorstwo zdobyło kompleksową wiedzę w dziedzinie leczenia grypy, zaburzeń trawienia, a także problemów z zasypianiem, będąc jednocześnie producentem sprawdzonych suplementów poprawiających witalność i jakość życia.

 • URGO

  URGO

  Skuteczne leczenie ran wymaga systematyczności, cierpliwości, zrozumienia dla drugiej osoby oraz dokładności. Urgo to francuska marka o długiej historii, która zapewnia doświadczenie w problematyce leczenia ran zbudowane na podstawie specjalistycznej wiedzy. Przedsiębiorstwo od ponad 60 lat oferuje najnowocześniejsze rozwiązania wspomagające proces powrotu do zdrowia.

 • Ursapharm

  Ursapharm

  Założona w 1974 roku w Niemczech firma Ursapharm to obecnie uznana marka o międzynarodowym zasięgu. Przedsiębiorstwo jest zaliczane do najważniejszych producentów branży okulistycznej w Europie. Długoletnia obecność na rynku jest skutkiem bezkompromisowego podejścia firmy Ursapharm do jakości oferowanych wyrobów. Skutkiem tego spółka posiada grono zaufanych konsumentów na całym świecie.

 • USP Zdrowie

  USP Zdrowie

  USP Zdrowie to polska firma farmaceutyczna, której specjalizacją są leki dostępne bez recepty. W ofercie posiada wysokiej jakości, bardzo popularne preparaty lecznicze, które pomagają wzmocnić odporność organizmu i poprawiają samopoczucie. Są to między innymi środki na przeziębienie i grypę, przeciwbólowe czy dermokosmetyki do twarzy i ciała. Przedsiębiorstwo jest liderem w sprzedaży produktów farmaceutycznych OTC.

 • Valeant

  Valeant

  Valeant Pharma Poland sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, Inc, który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych, a także magazynowanie towaru oraz działalność usługowa.

 • Valentis

  Valentis

  Valentis to międzynarodowa firma farmaceutyczna o 100 letniej historii. Przywiązanie do tradycji w dziedzinie wytwarzania leków oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły decydują o pozycji marki w branży farmaceutycznej, a wieloletnia obecność na rynku pozwoliła zdobyć jej grono zaufanych konsumentów przywiązanych do wyrobów firmy Valentis.

 • VAN OOSTVEEN MEDICAL
 • VARIA

  VARIA

  Połączenie pragmatyczności i rzetelności doświadczonej kadry z energią i ambicją młodego zespołu decyduje o kształcie przedsiębiorstwa farmaceutycznego Varia. Firma od niemal 35 lat specjalizuje się w produkcji papierów oraz aparatury medycznej i elektrod jednorazowych. Jej oferta rozszerzona jest również o sprzęt medyczny i różne akcesoria wykorzystywane w codziennej terapii oraz diagnostyce.

 • Vedim
 • VELO
 • Verco

  Verco

  Polska firma z branży farmaceutycznej Verco od 2006 roku nieustannie zaznacza swoją obecność na rynku. Szeroka oferta produktów przedsiębiorstwa zawiera preparaty stosowane m.in. w okulistyce, ginekologii oraz chirurgii. Specjalistyczna wiedza i współpraca ze środowiskami medycznymi pozwala oferować Verco skuteczne produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 • Vermeiren

  Vermeiren

  Przeszło 60 letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wózków inwalidzkich sprawia, że firma cieszy się doskonałą renomą zarówno wśród specjalistów jak i osób korzystających z jej produktów. Przedsiębiorstwo tworząc nowe rozwiązania korzysta właśnie z wiedzy osób z branży medycznej jak i odczuć pacjentów, dzięki czemu oferuje wózki dostosowane do ich indywidualnych wymagań. 

 • Vicks

  Vicks

  Produkty Vicks od wielu lat są synonimem skutecznego preparatu na przeziębienie, objawy grypy oraz kaszel. Jednak sama marka to ponad 100 letnia historia pełna odkryć oraz doświadczeń, które ukształtowały dzisiejsze formy terapii różnych schorzeń. Vicks nieustannie analizuje trendy rynku oraz wsłuchuje się w potrzeby pacjentów tak, aby oferować optymalne i skuteczne produkty.

 • Virde

  Virde

  Virde Polska to spółka wyodrębniona z marki Virde założonej w 1996 roku w Czechach. Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kosmetyków oraz suplementów diety. Znakiem rozpoznawalnym przedsiębiorstwa jest silna symbioza z naturą pozwalająca mu tworzyć ekologiczne produkty spełniające wymagania obecnych konsumentów na rynku farmaceutycznym.

 • Vitabalans

  Vitabalans

  Vitabalans to fińska firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją wyrobów farmaceutycznych i weterynaryjnych. Produkty dostępne się w kilkunastu krajach, głównie na terenie Europy. W swoich działaniach kierują się bogatą wiedzą, najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w medycynie oraz doświadczeniem. Dzięki temu na rynek trafiają najwyższej jakości preparaty pomagające w leczeniu różnych dolegliwości i poprawiających jakość życia pacjentów.

 • VITAMA

  VITAMA

  Spółka Akcyjna Vitama powstała dzięki połączeniu polsko-kanadyjskiego kapitału. Międzynarodowa współpraca, zaangażowanie oraz doświadczenie sprawia, że przedsiębiorstwo cechuje się zaufaniem oraz szacunkiem zarówno w branży jak i pośród konsumentów. Szeroki asortyment nowoczesnych produktów Vitama S.A. usytuowany jest wewnątrz różnych obszarów terapeutycznych.

 • Vitamed

  Vitamed

  Vitamed jest hurtownią farmaceutyczna obecną na rynku od prawie 30 lat. Spółka szybko przekształciłą się w od dostawcy towaru do aptek do ogólnokrajowego dystrybutora współpracującego z najbardziej uznanymi producentami branży farmaceutycznej. Skuteczna działalność biznesowa pozwoliła zdobyć firmie silną pozycję na rynku oraz cieszyć się wysokim poziomem zaufania.

 • Vitis Pharma

  Vitis Pharma

  Vitis Pharma to firma farmaceutyczna specjalizująca się w promocji i dystrybucji na polski rynek nowoczesnych, specjalistycznych środków spożywczych zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i niemowląt, a także wyrobów medycznych i suplementów diety. Ich działania opierają się na trosce o pacjentów i chęć poszerzenia ich świadomości zdrowotnej. W ofercie znajdują się preparaty na kaszel, wzmocnienie odporności, zaparcia, a także szeroka gama witamin i minerałów.

 • WALMARK

  WALMARK

  Koncern Walmark od wielu lat jest synonimem solidnej oraz wiarygodnej marki na wymagającym rynku farmaceutycznym. Portfolio znanych marek grupy Walmark to m.in. Marsjanki, Sinulan, Urinal czy też Biopron, a więc linie powszechnie rozpoznawalne w naszym kraju. Korzystając ze swojego doświadczenia oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego producent nieustannie dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się oczekiwań pacjentów.

 • WELLAND

  WELLAND

  Decyzja o wyłonieniu stomii często pomaga zachować życie pacjenta, wiąże się jednak ze zmianami w dotychczasowym codziennym funkcjonowaniu. Międzynarodowa firma Welland Medical Polska posiada wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwalającą pomagać osobom ze stomią. Jej produkty dostępne są w wielu krajach Europy ciesząc się uznaniem i zaufaniem zarówno specjalistów jak i samych pacjentów.

 • White Way
 • WOERWAG PHARMA

  WOERWAG PHARMA

  Jednym z najważniejszych celów działalności przedsiębiorstwa WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG jest walka z chorobami cywilizacyjnymi, które każdego roku stają się coraz bardziej poważnym zagrożeniem dla zdrowia na całym świecie. Międzynarodowy koncern w swojej ofercie dystrybuuje leki na receptę oraz preparaty OTC, a także substancje poprawiające funkcjonowanie organizmu jak suplementy, witaminy czy też specjalne sole.

 • WORLD MARKETS (HIMALAYA)
 • WÖRWAG PHARMA
 • Xenico Pharma

  Xenico Pharma

  Bogate doświadczenie, która firma Xenico Pharma zdobyła na przestrzeni kilkunastu lat swojej działalności pozwoliło jej lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania pacjentów oraz specjalistów. Dzięki temu przedsiębiorstwo może cieszyć się renomą oraz zaufaniem na wymagającym rynku farmaceutycznym. Wrocławski producent pozostaje również jednym z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w Polsce.

 • XIAN AROOXY
 • YANGZHOU XINGSHEANG TOOTBRUSH FACTORY
 • Zarys

  Zarys

  Zarys International Group sp. z o.o. sp.k. to przedsiębiorstwo o ponad 30 letniej historii, która przyczyniła się do zebrania doświadczenia oraz wiedzy kształtującej dzisiejsze oblicze spółki. Firma oferuje obecnie szereg produktów w branży medycznej dysponując jednocześnie swoimi doskonale rozpoznawalnymi markami własnymi. Niezależnie od obszaru terapeutycznej wyroby Zarys wykonywane są z przywiązaniem do ich najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz skuteczności.

 • Zdrovit

  Zdrovit

  Firma farmaceutyczna Zdrovit od lat bierze udział w prężnym rozwoju rynku farmaceutycznego w Polsce. Dzięki ścisłej i bardzo owocnej współpracy z innymi firmami, które dostarczają leków oraz suplementów diety wysokiej jakości, marka Zdrovit oferuje wysokiej jakości wyroby farmaceutyczne OTC. Specjalizują się przede wszystkim w tworzeniu witamin i minerałów w rozmaitych postaciach. Mają one za zadanie wspierać organizm, poprawiać jego odporność oraz uzupełniać braki niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania składników.

 • ZENTIVA

  ZENTIVA

  Choć wielu producentów farmaceutycznych może poszczycić się bogatą historią to chyba żadna nie sięga tak daleko w przeszłość jak dzieje marki Zentiva - korzenie przedsiębiorstwa sięgają bowiem czasów średniowiecznej Pragi. Tak wartościowy bagaż doświadczeń jest nie tylko atutem, ale również zobowiązaniem firmy, która pragnie utrzymać reputację oraz rozpoznawalność.

 • ZHONGHUA PHARMACEUTICAL FACTORY

  ZHONGHUA PHARMACEUTICAL FACTORY

  Rynek chiński cechuje się niewiarygodnie zaciętą konkurencją wewnętrzną oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie z Chin pochodzi Shanghai Zhonghua Pharmaceutical będąc jedną z najlepiej rozpoznawalnych oraz największych marek Państwa Środka. Od lat do produktów Zhonghua mają także dostęp także polscy konsumenci. 

 • Ziaja

  Ziaja

  Obecność marki Ziaja na rynku niedawno przekroczyła granicę 30 lat. Przez ten czas produkty Ziaja zdobyły sobie serca szerokiego grona konsumentów, którzy korzystają z nich na co dzień. Polski producent z siedzibą w Gdańsku znany jest z nowoczesnych i skutecznych kosmetyków opartych o sprawdzone surowce, badania laboratoryjne oraz wiedzę kliniczną. 

 • Ziołolek

  Ziołolek

  Ziołolek od wielu lat łączy tradycyjną wiedzę o właściwościach i zastosowaniu ziół razem z nowoczesnymi technologiami pozwalającymi na ekstrakcję i pełne wykorzystanie zawartych w nich składników aktywnych. Przedsiębiorstwo cieszy się w Polsce zaufaniem szerokiego grona specjalistów i pacjentów dzięki swojej kompleksowej ofercie leków OTC, surowców farmaceutycznych oraz kosmetyków.

 • Zyskaj Zdrowie

  Zyskaj Zdrowie

  Stowarzyszenie Zyskaj Zdrowie rozpoczęło działalność promującą zbilansowany styl życia przeszło 10 lat temu. Przez ten czas popularyzuje wiadomości na temat zdrowia indywidualnego jak i populacyjnego poprawiając codzienny komfort wielu Polaków. Witryna internetowa stowarzyszenie obejmuje poradnictwo, artykuły naukowe oraz najnowsze doniesienia ze świata medycyny, a także przybliża lecznicze właściwości naturalnych ziół.