Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Mamy 113 dostawców.

 • Aboca

  Aboca to włoski producent naturalnych preparatów medycznych oraz suplementów diety. Składniki pochodzą z kontrolowanych na każdym etapie upraw roślinnych. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkt stworzony przy użyciu najnowszych technologii, pod okiem wykwalifikowanych naukowców. Wszystkie ziołowe substancje przeszły wieloletnie badania pod kątem właściwości, co gwarantuje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

 • Accumed

  Firma Accumed posiada centralę w Szwajcarii i przedmiotem jej działalności jest tworzenie produktów mających zastosowanie  w codziennej opiece zdrowotnej. Są one przeznaczone do użycia w domu, a także do użytku profesjonalnego przez firmy. Razem z firmą REMIX tworzą spółkę jawną. Firma REMIX importuje i dystrybuuje drobny sprzęt medyczny, który jest przeznaczony przede wszystkim do samodzielnej kontroli, jak również  i poprawy zdrowia ich użytkowników.

 • Aflofarm

  Aflofarm to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która obecnie jest liderem w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Jej największymi zaletami są standardy jakości na najwyższym poziomie, nowocześnie wyposażone centrum badawcze oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu powstają innowacyjne i w pełni bezpieczne preparaty oraz suplementy diety, który mają doskonały wpływ na zdrowie.

 • Amaderm (Amara)

  Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem produktów prozdrowotnych i różnorodnych wyrobów medycznych, a także specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, każdego roku firma rozwija swoją ofertę o kolejne pozycje. Preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych istnieje możliwość skorzystania z fachowej porady.

 • Apotex

  Apotex to międzynarodowa, a zarazem największa kanadyjska firma farmaceutyczna. Wytwarza głównie wysokiej jakości leki na receptę oraz suplementy diety i specjalistyczne środki spożywcze do celów medycznych. Produkty sprzedawane są w wielu miejscach na świecie, w tym również w Polsce. Poza produkcją leków koncern zajmuje się badaniami naukowymi oraz tworzeniem i dystrybucją chemikaliów.

 • Avent

  Avent Philips jest to marka, która pochodzi z Wielkiej Brytanii. Produkuje urządzenia, które mają wspomóc dbanie o rozwój niemowląt i dzieci. Dzięki niej mamy otrzymują gwarancję najlepszego produktu na rynku dostępnego dla noworodków i dzieci. Sztab specjalistów opracowuje najlepsze rozwiązania, dba i dogląda z pieczołowitością swoich urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych.

 • Bayer

  Bayer AG to światowej sławy niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się od ponad 150 lat dziedzinami chemii i farmaceutyki. Firma przyczyniła się do powstania wielu leków, środków rolniczych, barwników czy włókien i tworzyw sztucznych. Prowadzi także badanie w zakresie medycyny, weterynarii, środków ochrony roślin, higieny sanitarnej czy biotechnologicznej modyfikacji żywności.

 • BIOARON

  Seria preparatów Bioaron jest wyprodukowana przez Phytopharm Klęka S.A. Preparaty Bioaron D mają stosowane w przypadku niedoborów witaminy D. Są to produkty, które są podporządkowane konkretnym grupom wiekowym. Mają zastosowanie u wcześniaków i noworodków (profilaktyka krzywicy) oraz seniorów (osteoporoza). Dzieci najmniejsze mają dostarczane składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu maluchów – witaminę D i kwasy Omega-3. Zwracając uwagę na opinię ekspertów suplementy diety Bioaron Baby zaspokajają wymagania każdej grupy wiekowej. Witamina D jest wsparciem dla prawidłowego rozwoju kości u dzieci, zaś Witamina K zapewnia prawidłowe krzepnięcie krwi.

 • Bioderma

  Bioderma to bez wątpienia jeden z najbardziej renomowanych podmiotów zajmujących się produkcją dermokosmetyków. Historia działania firmy sięga lat 70 ubiegłego stulecia.

  Model działalności firmy od początku był wysoce innowacyjny. Bioderma to również istotna i renomowana instytucja, dysponująca własnym, szerokim zapleczem naukowym oraz prowadząca liczne badania z zakresu szeroko rozumianej biologii skóry.

 • Biofarm

  Biofarm Sp. z o.o. to jeden z największych producentów farmaceutycznych w Polsce. Od lat wspiera zdrowie pacjentów i kierując się zdobytym doświadczeniem tworzy produkty, które poprawiają jakość życia. Wykorzystywane są przy tym najnowocześniejsze technologie oraz metody działania. Firma stale inwestuje w rozwój i prowadzenie różnorodnych badań. Preparaty Biofarm znaleźć można w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz na Dalekim Wschodzie.

 • Boiron

  Boiron to francuska firma farmaceutyczna, która jest liderem w tworzeniu leków homeopatycznych. W tym celu wykorzystywane są wysokiej jakości surowce naturalne, które nie tylko zapewniają skutecznie działanie, ale też bezpieczeństwo użytkowania bez żadnych skutków ubocznych. Z tego względu doskonale sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

 • Canpol babies

  Canpol to polska firma zaliczająca się do krajowych liderów na rynku wyposażenia dla niemowląt. Działa od ponad 25 lat dostarczając szeroką gamę produktów rodzicom i dzieciom z ponad 50 krajów. W asortymencie znajdują się zarówno akcesoria do karmienia, codziennej pielęgnacji, zabawy, jak i zabezpieczenia domu czy dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wszystkie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższej jakości oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Nowe produkty

Najczęściej kupowane