Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Mamy 245 dostawców.

 • Mead Johnson Nutritio

  Mead Johnson Nutrition jest uznanym międzynarodowym koncernem o długiej historii będącym wiodącym producentem w branży produktów żywieniowych dla niemowląt oraz dzieci.  Dbałość o najwyższą jakość oraz innowacyjność  były wpisane w działalność firmy od samego początku, a więc ponad 100 lat.

 • 3M

  3M Company jest międzynarodową amerykańską korporacją działająca ponad 100 lat. Oferuje niezwykle szeroką gamę produktów zajmując się produkcją i dystrybucją wyrobów z różnych branż m.in. tekstylnej, tworzyw sztucznych, farmaceutycznych oraz urządzeń elektronicznych.

 • A&D PHARMA

  A&D Pharma przez ostatnie 15 lat buduje fachową wiedzę w zakresie sprzedaży i usług będąc firmą o dynamicznym rozwoju i świetlanych perspektywach. Niezwykle szeroka oferta przedsiębiorstwa wynika ze współpracy z uznanymi światowymi producentami. Takie wyroby jak suplementy diety czy wyroby medyczne obecne są na międzynarodowym rynku farmaceutycznym od wielu lat.

 • A-Z Medica

  A-Z Medica Sp. z o.o. jest polską firmą produkującą najwyższej jakości suplementy diety, naturalne preparaty roślinne oraz kosmetyki. Prawie dwudziestoletnia obecność na rynku jest zasługą fantastycznej renomy i bogatej oferty produktów oferowanych przez firmę. Dzięki temu preparaty A-Z Medica cieszą się dużym wzięciem na rynku farmaceutycznym.

 • Abbott

  Abbott Laboratories jest amerykańską firmą farmaceutyczną z siedzibą w stanie Illinois. W polsce oddziałem przedsiębiorstwa jest Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jako firma Abbott stara się poprawić jakość życia ludzi w każdym wieku i na każdym etapie.

 • Aboca

  Aboca to włoski producent naturalnych preparatów medycznych oraz suplementów diety. Składniki pochodzą z kontrolowanych na każdym etapie upraw roślinnych. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkt stworzony przy użyciu najnowszych technologii, pod okiem wykwalifikowanych naukowców. Wszystkie ziołowe substancje przeszły wieloletnie badania pod kątem właściwości, co gwarantuje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

 • Accumed

  Firma Accumed posiada centralę w Szwajcarii i przedmiotem jej działalności jest tworzenie produktów mających zastosowanie  w codziennej opiece zdrowotnej. Są one przeznaczone do użycia w domu, a także do użytku profesjonalnego przez firmy. Razem z firmą REMIX tworzą spółkę jawną. Firma REMIX importuje i dystrybuuje drobny sprzęt medyczny, który jest przeznaczony przede wszystkim do samodzielnej kontroli, jak również  i poprawy zdrowia ich użytkowników.

 • Aflofarm

  Aflofarm to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która obecnie jest liderem w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Jej największymi zaletami są standardy jakości na najwyższym poziomie, nowocześnie wyposażone centrum badawcze oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu powstają innowacyjne i w pełni bezpieczne preparaty oraz suplementy diety, który mają doskonały wpływ na zdrowie.

 • ALG Pharma

  ALG Pharma Poland jest producentem doskonałej jakości suplementów diety wspomagających pracę całego organizmu jak i najważniejszych narządów. Firma realizuje wspólne przedsięwzięcie poprawiając jakość życia ludzi dookoła.

 • ALPA

  ALPA to producent maści, żelów i wyrobów kosmetycznych zza naszej południowej granicy. Czeska firma podczas swojej ponad 100 letniej działalności dba o dobro konsumentów dostarczając im najwyższej jakości wyroby oparte o składniki występujące w naturze. Wysokie zaufanie jakim darzona jest firma ALPA jest odzwierciedleniem bezkompromisowej jakości oferowanych przez nią produktów.

 • Amaderm (Amara)

  Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem produktów prozdrowotnych i różnorodnych wyrobów medycznych, a także specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, każdego roku firma rozwija swoją ofertę o kolejne pozycje. Preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych istnieje możliwość skorzystania z fachowej porady.

 • Amara

  Amara to polska firma o długoletnim doświadczeniu na rynku farmaceutycznym. Najważniejsze produkty przedsiębiorstwa to kosmetyki dermatologiczne, wyroby medyczne oraz środki lecznicze. Amara nieustannie poszerza swoją ofertę w oparciu o zmieniające się potrzeby oraz oczekiwania pacjentów. Dzięki temu jest postrzegana jako firma ambitna, zaufana oraz rzetelna.

 • Antar

  Antar to polski dystrybutor sprzętu medycznego. Jako importer posiada w swojej ofercie wyroby producentów z całego świata. Troska o najwyższą jakość produktów w korzystnych cenach przekłada się na doskonałą opinię o marce.

 • Apotex

  Apotex to międzynarodowa, a zarazem największa kanadyjska firma farmaceutyczna. Wytwarza głównie wysokiej jakości leki na receptę oraz suplementy diety i specjalistyczne środki spożywcze do celów medycznych. Produkty sprzedawane są w wielu miejscach na świecie, w tym również w Polsce. Poza produkcją leków koncern zajmuje się badaniami naukowymi oraz tworzeniem i dystrybucją chemikaliów.

 • Apteo Care

  APTEO CARE jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek działających na rynku farmaceutycznym. Od wielu lat cieszy się doskonałą opinią wśród konsumentów co wynika z wysokiej jakości oferowanych przez nią produktów, a także ich wysokiej skuteczności. Wyroby APTEO CARE są również przystępne cenowo co docenia wielu pacjentów.

 • AVA

  Polscy producenci zyskują coraz większe uznanie na rynku farmaceutycznym, również poza granicami naszego kraju. Założona w 1960 roku firma AVA specjalizuje się w produkcji i dystrybucji naturalnych kosmetyków przydatnych w codziennej pielęgnacji. W trosce o dobro i komfort pacjenta oferowane przez AVA wyroby są stale unowocześniane tak, aby oferować najwyższą jakość i skuteczność działania.

Nowe produkty

Najczęściej kupowane