Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Producenci Mamy 372 dostawców.

 • BRISTOL - MYERS SQUIBB

  Międzynarodowy koncern farmaceutyczny Bristol-Myers Squibb na przestrzeni swojej długoletniej działalności angażuje się w zwalczanie poważnych chorób dostarczając pacjentom nowoczesne leki o skutecznym działaniu. Producent szczególną uwagę przykłada do rozwoju i innowacji przeznaczając na te cele olbrzymie nakłady finansowe. Dzięki temu może poszczycić się doskonałą opinią wpływając na kształt globalnego rynku farmaceutycznego.

 • IWNiRZ

 • 3M

  3M Company jest międzynarodową amerykańską korporacją działająca ponad 100 lat. Oferuje niezwykle szeroką gamę produktów zajmując się produkcją i dystrybucją wyrobów z różnych branż m.in. tekstylnej, tworzyw sztucznych, farmaceutycznych oraz urządzeń elektronicznych.

 • A&D PHARMA

  A&D Pharma przez ostatnie 15 lat buduje fachową wiedzę w zakresie sprzedaży i usług będąc firmą o dynamicznym rozwoju i świetlanych perspektywach. Niezwykle szeroka oferta przedsiębiorstwa wynika ze współpracy z uznanymi światowymi producentami. Takie wyroby jak suplementy diety czy wyroby medyczne obecne są na międzynarodowym rynku farmaceutycznym od wielu lat.

 • A-DERMA

  Wartości definiujące firmę farmaceutyczną A-DERMA obejmują naturalne odżywienie i codzienną ochronę skóry. Kosmetyki przedsiębiorstwa są chętnie wybierane ze względu na swoje skuteczne działanie i unikalne właściwości. A-DERMA posiada w swojej szerokiej gamie produkty przeznaczone dla różnych typów skóry, dzięki czemu firma skutecznie dba o indywidualne potrzeby swoich klientów. 

 • A-Z Medica

  A-Z Medica Sp. z o.o. jest polską firmą produkującą najwyższej jakości suplementy diety, naturalne preparaty roślinne oraz kosmetyki. Prawie dwudziestoletnia obecność na rynku jest zasługą fantastycznej renomy i bogatej oferty produktów oferowanych przez firmę. Dzięki temu preparaty A-Z Medica cieszą się dużym wzięciem na rynku farmaceutycznym.

 • Abbott

  Abbott Laboratories jest amerykańską firmą farmaceutyczną z siedzibą w stanie Illinois. W polsce oddziałem przedsiębiorstwa jest Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jako firma Abbott stara się poprawić jakość życia ludzi w każdym wieku i na każdym etapie.

 • ABBOTT

 • Aboca

  Aboca to włoski producent naturalnych preparatów medycznych oraz suplementów diety. Składniki pochodzą z kontrolowanych na każdym etapie upraw roślinnych. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkt stworzony przy użyciu najnowszych technologii, pod okiem wykwalifikowanych naukowców. Wszystkie ziołowe substancje przeszły wieloletnie badania pod kątem właściwości, co gwarantuje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

 • ACCORD

  Accord to jedna z najbardziej znaczących firm wśród europejskich producentów leków generycznych. Początkowo operujące na terenie Wielkiej Brytanii przedsiębiorstwo nieustannie zdobywa kolejne zagraniczne rynki dzięki szerokiej gamie nowoczesnych i dostępnych produktów. Accord współpracuje zarówno z instytucjami państwowymi jak i prowadzi działalność detaliczną.

 • Accumed

  Firma Accumed posiada centralę w Szwajcarii i przedmiotem jej działalności jest tworzenie produktów mających zastosowanie  w codziennej opiece zdrowotnej. Są one przeznaczone do użycia w domu, a także do użytku profesjonalnego przez firmy. Razem z firmą REMIX tworzą spółkę jawną. Firma REMIX importuje i dystrybuuje drobny sprzęt medyczny, który jest przeznaczony przede wszystkim do samodzielnej kontroli, jak również  i poprawy zdrowia ich użytkowników.

 • Aflofarm

  Aflofarm to prężnie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, która obecnie jest liderem w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Jej największymi zaletami są standardy jakości na najwyższym poziomie, nowocześnie wyposażone centrum badawcze oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu powstają innowacyjne i w pełni bezpieczne preparaty oraz suplementy diety, który mają doskonały wpływ na zdrowie.

 • Alfasigma

  Wysokiej jakości suplementy diety, leki na receptę oraz wyroby medyczne to główna oś działalności przedsiębiorstwa farmaceutycznego Alfasigma. Przez kilkadziesiąt lat działalności Alfasigma stała się jedną z najbardziej znaczących europejskich firm w branży ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów oraz inwestorów. 

 • ALG Pharma

  ALG Pharma Poland jest producentem doskonałej jakości suplementów diety wspomagających pracę całego organizmu jak i najważniejszych narządów. Firma realizuje wspólne przedsięwzięcie poprawiając jakość życia ludzi dookoła.

 • ALPA

  ALPA to producent maści, żelów i wyrobów kosmetycznych zza naszej południowej granicy. Czeska firma podczas swojej ponad 100 letniej działalności dba o dobro konsumentów dostarczając im najwyższej jakości wyroby oparte o składniki występujące w naturze. Wysokie zaufanie jakim darzona jest firma ALPA jest odzwierciedleniem bezkompromisowej jakości oferowanych przez nią produktów.

Nowe produkty

Najczęściej kupowane