Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Glenmark

Glenmark to marka, która na Polskim rynku farmaceutycznym jest obecna już od dziesięciu lat. Oferują szeroki przekrój różnorodnych leków wydawanych na receptę oraz OTC. W swoim portfolio mają również suplementy diety, które mają za zadanie uzupełniać braki organizmu w różnego rodzaju minerały i witaminy. Glenmark oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, które cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem zarówno ze strony lekarzy specjalistów, jak i pacjentów. Ich oferta jest stale rozszerzana i ulepszana, tak aby, jak najlepiej spełnić oczekiwania konsumentów.

Aktywne filtry

Szeroki zakres działania i wysoka specjalizacja

Marka Glenmark oferuje szeroki wybór leków na receptę. Należą one zarówno do grupy leków refundowanych, jak i nierefundowanych. Wszystkie ich produkty posiadają profesjonalnie zaprojektowany i dobrany skład, który gwarantuje wysoką skuteczność. Marka zajmuje się produkcją i dystrybucją leków na schorzenia z różnych dziedzin medycyny. W ich ofercie znaleźć można leki przydatne w leczeniu chorób psychiatrycznych, neurologicznych, dermatologicznych i pulmonologicznych. Produkują również wiele różnych preparatów stworzonych z myślą o alergikach oraz osobach, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia ortopedyczne. Dzięki temu, że każdy ich produkt jest dokładnie sprawdzany i testowany można mieć pewność, że będzie ona zarówno bardzo bezpieczny dla organizmu, jak i niezwykle skuteczny w walce z konkretną chorobą.

Glenmark w swoim portfolio posiada również leki OTC, czyli preparaty wydawane bez recepty. Oferują także szeroki wybór suplementów diety różnego rodzaju oraz wysokiej jakości dermokosmetyki, stworzone z myślą o osobach, które cierpią na różnego rodzaju problemy skórne oraz alergie. Dużą zaletą wszystkich sprzedawanych przez nich preparatów jest ich wysokie dopracowanie. Każdy składnik został odpowiednio przemyślany, dzięki czemu leki marki Glenmark charakteryzują się wysoką skutecznością. Polecane są przez lekarzy różnych specjalizacji i chwalone przez pacjentów, którzy potwierdzają ich skuteczność na podstawie własnych obserwacji. Marka Glenmark zajmuje się jednocześnie produkcją oraz dystrybucją swoich produktów, co gwarantuje leki tylko i wyłącznie ze sprawdzonego źródła.