Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Naturell

Historia szwedzkiej marki Naturell inspirowana jest naturą. Producent od kilkudziesięciu lat zgłębia tajniki rynku farmaceutyków oraz suplementów diety oferując preparaty dopasowane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Również w Polsce Naturell od wielu lat jest synonimem marki innowacyjnej, związanej ze środowiskiem oraz unikalnej. Bogata oferta naturalnych kosmetyków Naturell jest stale poszerzana. 

Aktywne filtry

Naturell - szwedzkie przywiązanie do natury 

Działalność Naturell trwa nieprzerwanie już od 1934 roku - wtedy to przedsiębiorstwo zostało założone przez Sama Almborga posiadającego kilkunastoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy rozpoczął on produkcję tabletek na szwedzkim rynku. Początkowo oferta firmy obejmowała leki i preparaty witaminowe cieszące się sporą popularnością ze względu na surowy skandynawski klimat sprzyjający niedoborom. Od samego początku preparaty te były oparte o naturalne składniki czerpiące z bogactwa szwedzkich zasobów - oleje ryb i zioła. Oferta tabletek szybko została uzupełniona także o inne wygodne w stosowaniu postaci produktów jak krople czy kapsułki. Firma Naturell w swojej historii może pochwalić się wprowadzeniem na rynek wielu innowacyjnych preparatów jak witamina B pozyskiwana z tabletek drożdżowych czy pierwsza pasta do zębów zawierająca fluor. Sama nazwa Naturell została przyjęta przez przedsiębiorstwo niemal pół wieku po jego założeniu. Działając już pod tą marką spółka była jedną z pierwszych w Skandynawii, która posiadała w swojej ofercie żelazo w płynie, proszki białkowe i biolecytynę w granulkach. Pod koniec XX wieku firma Naturell postawiła na ekspansję również na rynki zagraniczne. Od 1991 roku jej produkty oferowane są również w naszym kraju, a ich bogate portfolio obejmuje m.in. witaminy, minerały, zioła, składniki i ekstrakty naturalne, adaptogeny, nutraceutyki i składniki odżywcze.

Dziś Naturell dostosowuje swoje preparaty do stale zmieniających się potrzeb oraz indywidualnych grup odbiorców. Wieloletnia współpraca z dostawcami jest gwarantem najwyższej jakości naturalnych substancji wykorzystywanych w produkcji. Sam proces wytwórczy odbywa się z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, które pozwalają zachować właściwości chemiczne surowców. Firma oprócz działalności produkcyjno-dystrybucyjnej angażuje również środki w rozwój i badania. Panel ekspertów Naturell korzystając z nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego kontroluje i udoskonala produkty w zgodzie z międzynarodowymi regulacjami. Produkty Naturell dostępne są w całej Polsce dzięki sprawnie funkcjonującej filii szwedzkiego przedsiębiorstwa. Jego siedziba w naszym kraju zlokalizowana jest w Warszawie.