Lista produktów producenta Naturell

Historia szwedzkiej marki Naturell inspirowana jest naturą. Producent od kilkudziesięciu lat zgłębia tajniki rynku farmaceutyków oraz suplementów diety oferując preparaty dopasowane do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Również w Polsce Naturell od wielu lat jest synonimem marki innowacyjnej, związanej ze środowiskiem oraz unikalnej. Bogata oferta naturalnych kosmetyków Naturell jest stale poszerzana. 

Aktywne filtry

Naturell - szwedzkie przywiązanie do natury 

Działalność Naturell trwa nieprzerwanie już od 1934 roku - wtedy to przedsiębiorstwo zostało założone przez Sama Almborga posiadającego kilkunastoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy rozpoczął on produkcję tabletek na szwedzkim rynku. Początkowo oferta firmy obejmowała leki i preparaty witaminowe cieszące się sporą popularnością ze względu na surowy skandynawski klimat sprzyjający niedoborom. Od samego początku preparaty te były oparte o naturalne składniki czerpiące z bogactwa szwedzkich zasobów - oleje ryb i zioła. Oferta tabletek szybko została uzupełniona także o inne wygodne w stosowaniu postaci produktów jak krople czy kapsułki. Firma Naturell w swojej historii może pochwalić się wprowadzeniem na rynek wielu innowacyjnych preparatów jak witamina B pozyskiwana z tabletek drożdżowych czy pierwsza pasta do zębów zawierająca fluor. Sama nazwa Naturell została przyjęta przez przedsiębiorstwo niemal pół wieku po jego założeniu. Działając już pod tą marką spółka była jedną z pierwszych w Skandynawii, która posiadała w swojej ofercie żelazo w płynie, proszki białkowe i biolecytynę w granulkach. Pod koniec XX wieku firma Naturell postawiła na ekspansję również na rynki zagraniczne. Od 1991 roku jej produkty oferowane są również w naszym kraju, a ich bogate portfolio obejmuje m.in. witaminy, minerały, zioła, składniki i ekstrakty naturalne, adaptogeny, nutraceutyki i składniki odżywcze.

Dziś Naturell dostosowuje swoje preparaty do stale zmieniających się potrzeb oraz indywidualnych grup odbiorców. Wieloletnia współpraca z dostawcami jest gwarantem najwyższej jakości naturalnych substancji wykorzystywanych w produkcji. Sam proces wytwórczy odbywa się z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, które pozwalają zachować właściwości chemiczne surowców. Firma oprócz działalności produkcyjno-dystrybucyjnej angażuje również środki w rozwój i badania. Panel ekspertów Naturell korzystając z nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego kontroluje i udoskonala produkty w zgodzie z międzynarodowymi regulacjami. Produkty Naturell dostępne są w całej Polsce dzięki sprawnie funkcjonującej filii szwedzkiego przedsiębiorstwa. Jego siedziba w naszym kraju zlokalizowana jest w Warszawie.