Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Każda domowa apteczka oprócz preparatów na ból głowy czy tabletek na gardło powinna być wyposażone w podstawowe artykuły pozwalające zachować higienę i bezpieczeństwo w nagłych sytuacjach. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala także na utrzymanie odpowiedniego komfortu w codziennym życiu.

Zabezpiecz się przed niespodziewaną sytuacją

Środki opatrunkowe dostępne na rynku dzielą się na liczne rodzaje w zależności od zastosowania, rozmiarów czy materiałów wykorzystanych do ich wykonania. Ważne jest aby stosować zawsze jałowe środki higieniczne tak aby zapobiec ewentualnym zakażeniom. Powinny one być przechowywane w oryginalnych opakowaniach, w domowej apteczce tak aby uniknąć ich zanieczyszczenia. Dostępne na rynku plastry oprócz zabezpieczania rany przyspieszają także proces jej gojenia. Mogą też różnić się strukturą w zależności od rany, której chcemy się pozbyć i od tego czy jest to np. odcisk, skaleczenie czy też oparzenie. Szeroka oferta artykułów higienicznych obejmuje także podpaski, wkładki, pieluchy, bandaże i inne. Dostępne w ofercie apteki CUD środki higieniczne z powodzeniem mogą być wykorzystywane w codziennej pielęgnacji osób w różnym wieku. Anatomiczne kształty oferowanych produktów oraz przyjazne dla skóry materiały są odpowiedzią na potrzeby pacjentów i zapewniają najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo.

Filtry

Katalog

Nowe produkty

Najnowsze wpisy