Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Doppelherz (Queisser)

Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Firma opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością, za którą ręczy każdy z pracowników biorących udział w ich produkcji.

Aktywne filtry

Zadbaj o swoje zdrowie z Doppelherz

Marka Doppelherz działa od lat na różnych rynkach. W swojej ofercie ma wiele produktów przeznaczonych nie tylko dla osób w wieku podeszłym, ale też do młodszych. Suplementy diety firmy wspomagają działanie mózgu i poprawiają koncentrację oraz odporność. Świetnie wpływają na nasz sen i jakość odpoczynku. Wzmacniają kości i stawy. Firma prowadzi również na swoim portalu porady oraz regularnie pisane są artykuły na temat zdrowia. Marka Doppelherz posiada długą tradycję. Jej logo symbolizuje siłę dwóch serc. Pod marką Doppelherz kryje się szeroka gama wysokiej jakości preparatów. Zawarte w nich witaminy, minerały i specjalne aktywne składniki wspomagają zdrowy tryb życia i są niemal niezbędne w dzisiejszych, dynamicznych czasach dla wiecznie zabieganych osób.

Historia firmy Queisser Pharma zaczęła się w roku 1897 w małej fabryczce w Hamburgu. Po ukończeniu studiów farmaceutycznych młody Alfred Queisser wyruszył z Łużyc do Hamburga by szukać szczęścia jako fabrykant. Postanowił wyspecjalizować się w produkcji środków do pielęgnacji ciała, takich jak kremy, mydła w płynie czy pasty do zębów. Mimo wielu trudności firma stale się rozwijała, co można przypisać wyjątkowym zdolnościom jej założyciela. Pod marką Doppelherz występują również produkty w kapsułkach i tabletkach. Zgodnie z mottem „wszystko dla serca” producent wykorzystuje wiedzę i doświadczenie pracowników do opracowywania nowych produktów. Poza suplementami, firma Queisser przoduje także w produkcji preparatów czosnkowych, witaminowych i na bazie żeń-szenia, jak również opracowała preparaty zawierające np. kwasy omega-3, glukozaminę i fitosterole sojowe.