Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Kerabione

Produkty z linii Kerabione to innowacyjne suplementy diety o wysokiej skuteczności pomagające utrzymać prawidłową strukturę włosów, skóry oraz paznokci. Formuła dopasowana do potrzeb kobiet w różnym wieku pozwoli Ci zachować naturalne piękno i zachwycić blaskiem najbliższych. Suplementom Kerabione zaufała liczna rzesza kobiet włączając je do codziennej diety.

Aktywne filtry

Kerabione - naturalnie, pięknie!

Zbilansowana dieta to podstawa profilaktyki zdrowotnej chroniącej nas przed chorobami, a także pozwalająca nam się cieszyć zdrowiem i witalnością. Niestety nie zawsze mamy czas aby zadbać o przygotowywanie posiłków zawierających wszystkie mikroskładniki i witaminy. Dla kobiet cierpiących na nadmierne wypadanie włosów oraz ich zwiększoną łamliwość powstała marka produktów Kerabione. Suplement ten zawiera naturalne składniki aktywne wzmacniające budowę strukturalną włosa. Podstawą ich działania są aminokwasy siarkowe wchodzące w skład keratyny, która jest podstawowym budulcem włosów oraz paznokci. Obecność keratyny połączonej silnymi wiązaniami dwusiarczkowymi sprawia, że włosy i paznokcie stają się silne oraz odporne na uszkodzenia. Piękne, lśniące włosy mogą stać się naszą wizytówka, ale przede wszystkim zapewnić nam poczucie komfortu każdego dnia. Kobiety po porodzie mogą cierpieć na nadmierne wypadanie włosów w związku z obniżeniem się poziomu estrogenu w organizmie. Dla potrzeb mam karmiących piersią powstała specjalna linia produktów Kerabione Mama. Z kolei o rzęsy możemy zadbać stosując preparat Kerabione Serum. Środek ten nie tylko wzmacnia rzęsy, ale także wydłuża je i zagęszcza. Stymuluje również porost nowych rzęs i chroni je przed nadmiernym wypadaniem. Serum jest odpowiednie również dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu oraz używających soczewek kontaktowych. Skuteczność Kerabione Serum jest potwierdzona przez badania kliniczne, w których uczestniczyli lekarze okuliści oraz dermatolodzy.

Kerabione Booster to rozwiązanie na nadmierne wypadanie włosów!

Stres, niewłaściwa dieta czy po prostu czynniki genetyczne mogą być przyczyną przedwczesnego łysienia. Problem ten dotyczy nawet ponad połowy mężczyzn po 50 roku życia oraz 30 % kobiet po okresie menopauzalnym. Kerabione Booster to suplement diety, który może być używany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn w celu odbudowy mieszków włosowych. Preparat oparty jest o trzy składniki - palma sabałowa uczestniczy w prawidłowym wzroście włosów, wiesiołek dwuletni odpowiada za regulację hormonalną procesu natomiast witamina E i miedź chronią komórki przed wolnymi rodnikami powodującymi stres oksydacyjny. Zatem Kerabione Booster nie tylko pobudza nowe włosy do wzrostu, ale także normalizuje metabolizm organizmu, którego zaburzenia mogą być przyczyną ich wypadania. W ten sposób Booster działa kompleksowo i skutecznie. Dla osiągnięcia lepszych efektów zaleca się równoczesne stosowanie suplementów diety Kerabione oraz Kerabione Booster.