Lista produktów producenta Vitabalans

Vitabalans to fińska firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją wyrobów farmaceutycznych i weterynaryjnych. Produkty dostępne się w kilkunastu krajach, głównie na terenie Europy. W swoich działaniach kierują się bogatą wiedzą, najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w medycynie oraz doświadczeniem. Dzięki temu na rynek trafiają najwyższej jakości preparaty pomagające w leczeniu różnych dolegliwości i poprawiających jakość życia pacjentów.

Aktywne filtry

Vitabalans - zdaj się na doświadczenie fińskich specjalistów!

Vitabalans Oy powstała w 1980 roku w Finlandii, jednak obecnie zajmuje się eksportem na teren wielu europejskich państw. Firma farmaceutyczna posiada przy tym własne organizacje sprzedaży w 14 krajach. W asortymencie dostępna jest szeroka gama leków z przepisu lekarza i bez recepty, suplementów diety, a także różnego rodzaju wyrobów medycznych, takich jak probiotyki i produktów weterynaryjnych. Siedziba Vitabalans, a także wszystkie zakłady farmaceutyczne, produkcyjne i badawczo-rozwojowe znajdują się w oddalonym o 100 kilometrów na północ od Helsinek miasteczka Hämeenlinna. W zakładach produkcyjnych wytwarzane są zarówno preparaty w tabletkach, jak i proszkach, kremach czy roztworach, co pozwala na działania w zakresie różnych dziedzin medycyny. Największą popularnością cieszą się jednak środki przeciwbólowe, na alergie, choroby krążeniowe oraz bezsenność. Dodatkowo w ofercie znajdują się suplementy diety, które wspierają zdrowy styl życia. Dzięki dostępności wielu rozmaitych preparatów każdy konsument może znaleźć odpowiedni produkt dostosowany do jego potrzeb.

Obecnie obrót firmy farmaceutycznej Vitabalans szacowana jest na 24 miliony Euro. Zatrudnia ponad 170 osób, w tym 60 poza granicami Finlandii. Biura znajdują się krajach, takich jak Estonia, Szwecja, Norwegia, Dania, a także Litwa, Łotwa, Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia i Węgry. Zakład farmaceutyczny stale się rozrasta, co sprawia, że zapotrzebowanie na specjalistów rośnie. Oferuje interesujące i niezwykle korzystne warunki pracy w zakresie badań, rozwoju produktów, produkcji czy międzynarodowej sprzedaży i marketingu z możliwością rozwoju kariery, wiedzy i umiejętności. Wszystkie preparaty wytwarzane przez Vitabalans powstają zgodnie z zasadami GMP, czyli Dobrej Praktyki Produkcji. Na każdym etapie poddawane są kontrolom jakości, co sprawia, że do obiegu trafiają w pełni bezpieczne i skuteczne produkty. W bogatym asortymencie znajdują się leki na cukrzycę, antydepresanty, leki przeciwbólowe, na problemy z sercem i nadciśnieniem, nasenne, pomagające przeziębieniu i grypie, witaminy i minerały wzmacniające odporność, a także wiele innych preparatów i wyrobów medycznych.