Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Antipersp

Marka Dermedic kierowana jest do osób, które mają problemy dermatologiczne oraz do tych, którzy na co dzień dbają o swoją skórę. Marka stworzona z pasji przez doświadczonych dermatologów. Przy opracowywaniu receptur produktów wykorzystuje najnowsze trendy w dermatologii i światowe technologie. Do produkcji dermokosmetyków Dermedic stosuje się wodę o najwyższej czystości.

Aktywne filtry

Dermedic - pomoc dla skóry

Marka Dermedic współpracuje z niezależnym laboratorium technologicznym i mikrobiologicznym, gdzie regularnie prowadzone są badania nad nowymi, skutecznymi składami i udoskonalaniem produktów już istniejących. Przez Instytut Badawczo-Rozwojowy Biogened prowadzone są na zlecenie marki testy konsumenckie, potwierdzające skuteczność działania preparatów. W pracach badawczo-rozwojowych wykorzystuje się specjalistyczną wiedzę oraz nowoczesne urządzenia laboratoryjne. Dermokosmetyki Dermedic wspierają działania dermatologów w kierunku przywrócenia odpowiedniego funkcjonowania skóry, wobec czego poddane są wysokim oczekiwaniom specjalistów, co do skutecznego działania. Potwierdzone zaufanie do marki gwarantuje szerokie rekomendacje zarówno dermatologów, jak i pediatrów.

Pozytywne opinie specjalistów oraz niezależnych instytucji badawczych są dla firmy potwierdzeniem uznania oraz jakości produkowanych preparatów. Seria Antipersp skierowana jest do skóry ze skłonnością do nadmiernej potliwości, wrażliwej, podatnej na alergie. Nadmierne pocenie w stanach fizjologicznych związane jest z nadprodukcją potu pod wpływem bodźców termicznych lub psychicznych. Ma charakter uogólniony lub zlokalizowany (dotyczy np. dłoni, stóp, okolic pachwin). Nadpotliwości może towarzyszyć przykry zapach związany z rozkładaniem zmacerowanego naskórka przez bakterie. Dermokosmetyki Dermedic z serii Antipersp przeznaczone są do codziennej pielęgnacji i higieny skóry ciała w celu zachowania odpowiedniej świeżości.