Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 42,00 zł

Rosacin

Dermokosmetyki Iwostin stworzone zostały w odpowiedzi na potrzeby i problemy skóry, we współpracy z polskimi dermatologami oraz według najnowszych trendów w kosmetologii i medycynie. Iwostin Rosacin to seria kremów przeznaczonych do skóry wrażliwej i z problemami. Nasi dermatolodzy zadbali o to, aby skład był naturalny i nie drażnił delikatnej skóry.

Aktywne filtry

Iwostin Rosacin na co dzień

Iwostin Rosacin to krem na dzień przeznaczony do problematycznej skóry z trądzikiem różowatym. Wiemy, jak trudna jest pielęgnacja tak wrażliwej skóry oraz ile cierpliwości trzeba mieć, aby walczyć z tym schorzeniem. W trosce o klientów powstała seria Rosacin, która zawiera naturalne składniki i witaminy, pomagające zwalczyć trądzik. Jak działa? Emulsja pozwala zwalczyć rumień, już po pierwszej aplikacji. Skóra wygląda lepiej, a my możemy cieszyć się jej blaskiem. Produkt powoduje, że skóra przestaje być aż tak wrażliwa na wszelkie czynniki i zanieczyszczenia, nadaje jej pewnego rodzaju osłonę. Głównym zadaniem emulsji jest ochrona delikatnych naczyń krwionośnych. Krem maskuje również niedoskonałości skóry. Nie musimy zatem nakładać podkładów brązujących czy pudru - wiadomo, że te nie pomagają w walce z trądzikiem różowatym.

Produkt polecany jest przez dermatologów, a regularnie korzystają z niego ludzie na całym świecie. Ma również właściwości ochronne przed promieniami słonecznymi, które powodują, że rumień jest bardziej widoczny oraz niszczą strukturę skóry, a co za tym idzie ta starzeje się szybciej. Kosmetyk jest dostępny w aptekach, w niezwykle atrakcyjnej cenie. To bardzo ekonomiczne i wydajne rozwiązanie dla każdego. Kosmetyki Iwostin bazują na wodzie, która ma wspaniałe działanie na nasz organizm - są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.