Lista produktów producenta Unia

Zakład farmaceutyczny UNIA zajmuje się wytwarzaniem produktów leczniczych, kosmetyków oraz innych wyrobów medycznych. Dostępne są zarówno w postaci tabletek, maści i kremów, jak i żelów czy płynów w różnych opakowaniach. Firma kieruje się przy tym wieloletnim doświadczeniem oraz zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej zgodnej z normami w Unii Europejskiej. W swoich działaniach stawia na ciągły rozwój i udoskonalanie dostępnych preparatów.

Aktywne filtry

Alanatan maść 30 g, UNIA

9,99 zł

Unia - środki farmaceutyczne stworzone z dbałością o najwyższą jakość

Firma UNIA świadczy usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy staranna selekcja i kontrola jakości przyjmowanych surowców i opakowań. Na każdym etapie wytwarzania preparaty podlegają ścisłej kontroli, a do ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie. Produkcja odbywa się zgodnie z zasadami GMP, co potwierdza uzyskany certyfikat oraz pozytywne opinie kontrahentów i klientów. Zakład farmaceutyczny podlega ciągłemu rozwojowi i modernizacjom, co pozwala dostosować się do standardów w Europie, podnosić jakość produkowanych wyrobów, a także gwarantuje niezawodność w wykonywaniu usług. Najważniejsza wytwórnia wraz z Magazynem Wyrobów Gotowych znajdują się w Warszawie i jej okolicach w miejscach z łatwym dostępem komunikacyjnym. UNIA wyróżnia się elastycznością w działaniach i indywidualnym podejściem do klientów, dzięki czemu zdobywa wielu klientów zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Firma jest także otwarta na współpracę z innymi przedsiębiorstwami, aby zwiększyć ich wartość na rynku.

Zakład farmaceutyczny UNIA to nie tylko usługi w zakresie produkcji środków farmaceutycznych i leków, ale też kosmetyków. Pomaga innym firmom nie posiadającym możliwości własnego wytwarzania w urozmaicaniu swojego asortymentu i szukaniu nowoczesnych rozwiązań. Zajmują się zarówno produkcją, jak i opracowywaniem wyrobów medycznych czy preparatów kosmetycznych. Współpracując z innymi przedsiębiorstwami oferuje korzystne i elastyczne warunki. Dzięki bogatemu zapleczu badawczym i rozwojowym może pomóc w opracowaniu receptur lub technologii wytwarzania, doradzić w kwestii metod badań oraz tworzenia dokumentacji produktu zgodnie z wymaganiami prawnymi, dokonać kompleksowej analizy chemicznej i mikrobiologicznej surowców czy gotowych produktów, a także badania stabilności preparatów. Obecnie UNIA dostarcza swoje wyroby głównie do państw Europy Wschodniej oraz Azji. Współpraca z każdym odbiorcom - krajowym i zagranicznym zawsze odbywa się na zasadzie więzi partnerskiej i zaufaniu. Na każdym etapie można skorzystać z pomocy wykwalifikowanych specjalistów.