Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Opatrunki, plastry, przylepce

Stare przysłowie głosi "przezorny zawsze ubezpieczony". Dlatego każda dobrze zaopatrzona domowa apteczka powinna być wyposażona w niezbędne opatrunki oraz plastry tak aby zapobiec nagłej sytuacji. Szeroka oferta produktów dostępnych w naszej aptece pozwoli przygotować się na niespodziewane zdarzenia w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Wybierz dobrej jakości produkty!

W przypadku środków higienicznych używanych do zabezpieczania zranień, oparzeń czy skaleczeń najważniejsza jest ich odpowiednia jakość oraz sterylność. Starannie wykonany produkt powinien wykazywać dużą trwałość oraz odporność na odlepianie się. Dostępne w naszej aptece opatrunki, plastry i przylepce pozwalają skutecznie zabezpieczyć miejsce zranienia i ochronić je przed rozwojem bakterii. Jednocześnie wykonane z odpowiednich materiałów produkty higieniczne pozwalają na odpowiednią wentylację rany poprzez system mikroporów co przyspiesza proces gojenia. Szeroka gama dostępnych plastrów, opatrunków oraz przylepców przeznaczona jest dla różnorakich potrzeb ludzi oferując m.in. właściwości hipoalergiczne oraz będąc przystosowanym do wrażliwej skóry.

Filtry

Katalog

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...