Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Reha Fund

Reha Fund to firma działająca na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku. Jest producentem i dystrybutorem wyrobów medycznych i jako jedna z pierwszych polskich firm kształtowała rynek w Polsce wprowadzając  zarówno innowacyjne wyroby własne jak i produkty światowych liderów branży.

Aktywne filtry

Reha Fund lider na rynku produktów rehabilitacyjnych i medycznych

Firma Reha Fund posiada jedną z najbardziej kompleksowych ofert na rynku wyrobów medycznych mogącą zaspokoić potrzeby bardzo szerokiego grona klientów. Ponad to posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Warszawie i dzięki dużemu zapleczu rozwojowo-badawczemu zajmuje znaczącą pozycję na rynku polskim i europejskim w zakresie wytwarzania produktów medycznych z pianki takich jak: materace i podkłady przeciwodleżynowe, poduszki do siedzenia, poduszki do spania, pozycjonery ciała. Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców, jako producent wyrobów medycznych dostosowuje swoje produkty również do zindywidualizowanych potrzeb klientów (wyroby piankowe). W ofercie firmy warto również zwrócić szczególną uwagę na: koncentratory tlenu (tlenoterapia) oraz na aparaty do bezdechu sennego (CPAP), gdzie dla tych specjalistycznych urządzeń, jako jedna z nielicznych firm posiada tylko zaplecze merytoryczne na bardzo wysokim poziomie ale i również autoryzowany serwis.

W bogatej ofercie asortymentowej firmy Reha Fund można znaleźć produkty takie jak: wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe,  poduszki przeciwodleżynowe i stabilizujące do siedzenia, poduszki ortopedyczne do spania, oparcia lędźwiowe, podkłady przeciwodleżynowe i stabilizujące, sprzęt rehabilitacyjny, balkoniki, chodziki, podpórki, kule, laski, trójnogi, czwórnogi, sprzęt pomocniczy i sanitarny, podnośniki mobilne, protezy powietrzne do leczenia bezdechu sennego CPAP, koncentratory tlenu stacjonarne i mobilne, pulsoksymetry, ssaki, inhalatory oraz termometry. Firma Reha Fund jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED dzięki czemu będzie miała możliwość starać się, aby polski rynek wyrobów medycznych był przyjazny zarówno dla partnerów biznesowych jaki i dla klientów firmy Reha Fund.