Lista produktów producenta Essity

Essity to jedna z najbardziej znaczących firm w sektorze higieny oraz ochrony zdrowia. Przedsiębiorstwo obecne jest obecnie w 150 krajach na całym świecie dysponując asortymentem doskonale rozpoznawalnych i cenionych przez pacjentów marek. Jego działalność oparta jest o doświadczenie, tradycje oraz długofalowe cele strategiczne co gwarantuje stabilność oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Aktywne filtry

Essity - ekspert w dziedzinie środków higieny 

Połączenie słów esencjalne oraz potrzeby stanowi genezę nazwy Essity. Korzenie działalności producenta sięgają aż 1849 roku - wtedy to bowiem została założona szwedzka firma Mölnlycke przejęta później przez Essity. Pozwoliło to przedsiębiorstwu zaangażować się w działalność na niezwykle wymagającym rynku produktów przeznaczonych do higieny. Od 1975 roku Essity systematycznie tworzyło nowe przedsięwzięcia konsolidując wiedzę pozyskaną na temat higieny poprzez przejęcie liczących się spółek. Połączenie wiedzy i możliwości technologicznych wielu podmiotów w jeden konglomerat stanowi o sile marki w branży produktów higienicznych i zdrowotnych. Kolejnym ważnym krokiem milowym było nabycie przez Essity przedsiębiorstwa BSN medical specjalizującego się w najnowszych osiągnięciach z zakresu leczenia ran, terapii kompresyjnej i ortopedii. Na każdym etapie swojej historii firma Essity wsłuchiwała się w potrzeby pacjentów oraz specjalistów. Dzięki temu jej produkty spełniają potrzeby zdrowotne współczesnego świata. 

Misja i wizja Essity jasno określa bieżące i odległe cele przyświecające działalności przedsiębiorstwa. Konsoliduje także zespoły pracowników zatrudnionych w firmie. Model biznesowy obejmuje obecność w najważniejszych sektorach, optymalizację procesu produkcyjnego oraz zrównoważony rozwój. Równie ważne są skuteczne działania marketingowe. Essity to wiele doskonale rozpoznawalnych marek docenianych przez konsumentów jak Velvet, Cushelle, Libero, Tork, Favorita, Regio, Plenty czy Vinda. Każda z nich oparta jest o unikalny asortyment. Tak zdywersyfikowana oferta produktów sprawia, że międzynarodowe przedsiębiorstwo działa w sposób stabilny oraz przewidywalny. Essity rozumie także, że aby zachować pozycje niezbędne są inwestycje w rozwój oraz badania. Firma kształtuje przyszłość przygotowując się na cyfrową transformację, która obejmuje cały sektor ochrony zdrowia. Innowacja to wartość dodana nie tylko dla samego przedsiębiorstwa, ale również dla pacjentów oraz jego kontrahentów. Te w firmie Essity są szczególnie doceniane, jeżeli dodatkowo korzystnie wpływają na stan środowiska naturalnego.