Lista produktów producenta SANTEN

Pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni firma farmaceutyczna Santen jest prawdziwym powiewem egzotyki na rynku opanowanym przez zachodnioeuropejskie oraz północnoamerykańskie koncerny. Przedsiębiorstwo o ponad 100 letniej tradycji jest jednym z najbardziej uznanych producentów środków wykorzystywanych w okulistyce. Do jej najwyższej jakości produktów mają dostęp także polscy pacjenci.

Aktywne filtry

Santen - specjalizacja w nowoczesnej okulistyce 

Japońskie przedsiębiorstwo Santen od ponad 130 lat zgłębia wiedzę na temat zdrowia narządu wzroku. Środki producenta w całości przeznaczane są na research, produkcje oraz działalność marketingową w zakresie okulistyki. Technologie i rozwiązania opracowane przez Santen na przestrzeni lat miały wpływ na ewolucję modelu terapeutycznego poprawiając stan zdrowia wielu pacjentów na całym świecie. Firma jasno określa swój profil działalności nie dywersyfikując działalności na inne dziedziny terapeutyczne. Jej wszelkie działania zgodnie z filozofią Wschodu mają za zadanie przynieść efekt w długoletniej perspektywie. Dzięki temu Santen od wielu lat zachowuje pozycję jednego z liderów na wymagającym precyzji rynku.

Na przestrzeni ponad 130 letniej działalności japońskie przedsiębiorstwo realizuje swoje powołanie poprawy zdrowia oczu. Nawet niewielkie zaburzenia pracy tego narządu mogą mieć wpływ na utratę pełnej sprawności i utrudniać funkcjonowanie w zawodzie oraz społeczeństwie. Utrata zdrowia narządu wzroku wiąże się także z pogorszeniem mobilności i niezależności. Szacuje się, że około 285 milionów ludzi (4 % globalnej populacji) zmaga się obecnie ze schorzeniami okulistycznymi. Santen docenia powagę sprawy czując jednocześnie dumę ze swojej obecnej działalności, a także wyjątkowo bogatej historii. Japoński producent pamięta także, że nadal istnieją rejony Ziemi, gdzie opieka okulistyczna nie stoi na wysokim poziomie. Tym samym pragnie zadbać o potrzeby pacjentów również w krajach rozwijających się.