Lista produktów producenta Canpol babies

Canpol to polska firma zaliczająca się do krajowych liderów na rynku wyposażenia dla niemowląt. Działa od ponad 25 lat dostarczając szeroką gamę produktów rodzicom i dzieciom z ponad 50 krajów. W asortymencie znajdują się zarówno akcesoria do karmienia, codziennej pielęgnacji, zabawy, jak i zabezpieczenia domu czy dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wszystkie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższej jakości oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Aktywne filtry

Canpol - w trosce o Twoją rodzinę!

Canpol to przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu wyróżnia się innowacyjnymi produktami na rynku akcesoriów dla niemowląt. Pozostaje w stałym kontakcie z klientami, co sprawia, że jego działania opierają się na dobrze znanych oczekiwaniach rodziców i ich zmieniającym się zapotrzebowaniu. Wszystkie produkty zaprojektowane są, aby zapewnić niemowlętom w pełni bezpieczny, a przy tym pełen barw świat i możliwość jego dogłębnego odkrywania. Duże znaczenie ma w tym polityka firmy, której najważniejszymi wartościami są troska i utrzymanie więzi rodzinnych. Canpol oferuje rodzicom nie tylko najwyższej jakości, szeroki asortyment, ale też wsparcie w zakresie merytorycznym na każdym etapie. Dzięki temu przyszłe mamy mogą skorzystać z bogatej wiedzy firmy i dowiedzieć się podstawowych informacji dotyczących opieki nad dzieckiem. Produkty przed wprowadzeniem do obiegu są dokładnie testowane. Posiadają wymagane certyfikaty, a przy tym dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach.

Marka Canpol wytwarza produkty we własnych fabrykach. Obecnie park maszynowy stale się rozwija, czego efektem jest oddanie do użytku w 2013 roku powierzchni produkcyjnej liczącą blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych. Dzięki temu firma stała się jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw na rynku akcesoriów dla niemowląt w Europie. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowany zespół kreatywnych projektantów i grafików tworzących unikalne kolekcje i wzory. To sprawia, że dostępne produkty są wyjątkowe i idealnie odpowiadają na potrzeby rodziców oraz ich dzieci. Wieloletnie doświadczenie pracowników w połączeniu z opiniami mam na całym świecie umożliwia stałe doskonalenie asortymentu. Canpol nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i śledzi pojawiające się na rynku trendy. Skupiając się na bezpieczeństwie maluchów, tworzy swoje produkty ze starannie wyselekcjonowanych surowców, które są wolne od szkodliwych związków chemicznych, a następnie poddaje je kontroli jakości i licznym badaniom.