Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta Canpol babies

Canpol to polska firma zaliczająca się do krajowych liderów na rynku wyposażenia dla niemowląt. Działa od ponad 25 lat dostarczając szeroką gamę produktów rodzicom i dzieciom z ponad 50 krajów. W asortymencie znajdują się zarówno akcesoria do karmienia, codziennej pielęgnacji, zabawy, jak i zabezpieczenia domu czy dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wszystkie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższej jakości oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Aktywne filtry

Canpol - w trosce o Twoją rodzinę!

Canpol to przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu wyróżnia się innowacyjnymi produktami na rynku akcesoriów dla niemowląt. Pozostaje w stałym kontakcie z klientami, co sprawia, że jego działania opierają się na dobrze znanych oczekiwaniach rodziców i ich zmieniającym się zapotrzebowaniu. Wszystkie produkty zaprojektowane są, aby zapewnić niemowlętom w pełni bezpieczny, a przy tym pełen barw świat i możliwość jego dogłębnego odkrywania. Duże znaczenie ma w tym polityka firmy, której najważniejszymi wartościami są troska i utrzymanie więzi rodzinnych. Canpol oferuje rodzicom nie tylko najwyższej jakości, szeroki asortyment, ale też wsparcie w zakresie merytorycznym na każdym etapie. Dzięki temu przyszłe mamy mogą skorzystać z bogatej wiedzy firmy i dowiedzieć się podstawowych informacji dotyczących opieki nad dzieckiem. Produkty przed wprowadzeniem do obiegu są dokładnie testowane. Posiadają wymagane certyfikaty, a przy tym dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach.

Marka Canpol wytwarza produkty we własnych fabrykach. Obecnie park maszynowy stale się rozwija, czego efektem jest oddanie do użytku w 2013 roku powierzchni produkcyjnej liczącą blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych. Dzięki temu firma stała się jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw na rynku akcesoriów dla niemowląt w Europie. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowany zespół kreatywnych projektantów i grafików tworzących unikalne kolekcje i wzory. To sprawia, że dostępne produkty są wyjątkowe i idealnie odpowiadają na potrzeby rodziców oraz ich dzieci. Wieloletnie doświadczenie pracowników w połączeniu z opiniami mam na całym świecie umożliwia stałe doskonalenie asortymentu. Canpol nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i śledzi pojawiające się na rynku trendy. Skupiając się na bezpieczeństwie maluchów, tworzy swoje produkty ze starannie wyselekcjonowanych surowców, które są wolne od szkodliwych związków chemicznych, a następnie poddaje je kontroli jakości i licznym badaniom.