Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta NATURE QUEEN

Przedsiębiorstwo Nature Queen wierzy, że zdrowie i uroda powinny iść ze sobą w parze. Dlatego jego działalność koncentruje się w okół kosmetyków naturalnego pochodzenia o sprawdzonej i bezpiecznej formule. Ich unikalne działanie sprawiło, że na przestrzeni lat firma Nature Queen zdobyła sobie zaufanie i uznanie szerokiego grona konsumentów w naszym kraju.

Aktywne filtry

Nature Queen - proste kroki do naturalnego piękna 

Nature Queen to marka zarządzana w sposób dostosowany do dzisiejszych czasów - oznacza to, że stawia na bezpośredni kontakt ze swoimi klientami. Ścisła współpraca i uważne wsłuchiwanie się w uwagi pozwala firmie oferować kosmetyki zaspokajające indywidualne potrzeby Polek i Polaków. Co ważne produkty Nature Queen powstają w sposób ekologiczny i w dużej mierze wegański szczycąc się jednocześnie czystością biologiczną. Nie zawierają szkodliwych substancji syntetycznych jak parabeny czy SLS-y. Ich baza oparta jest za to o naturalne surowce zapewniając skuteczne, ale i łagodne działanie. W ofercie producenta znajdują się m.in. kremy do twarzy, żele i pianki do mycia, olejki czy płyny wykazujące działanie tonizujące, jednak portfolio produktów Nature Queen jest systematycznie poszerzane.

Nature Queen to nie tylko działalność komercyjna, ale również edukacyjna. Marka aktywnie włącza się w powszechną promocję zdrowego stylu życia umożliwiającego utrzymanie pełnego zdrowia ciała jak i umysłu. W internecie są to m.in. fanpage producenta na najważniejszych portalach społecznościowych oraz blog regularnie aktualizowany na witrynie internetowej Nature Queen. Pozwala to na realizację misji firmy polegającą na udostępnianiu i rozpowszechnianiu naturalnych rozwiązań oraz sposobów na pielęgnację ciała.