Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 43,00 zł

Marka

Marka

Sunbrella

Marka Dermedic współpracuje z niezależnym laboratorium technologicznym i mikrobiologicznym, gdzie regularnie prowadzone są badania nad nowymi, skutecznymi składami i udoskonalaniem produktów już istniejących. Dermokosmetyki Dermedic wspierają działania dermatologów w kierunku przywrócenia odpowiedniego funkcjonowania skóry, wobec czego muszą spełniać wysokie wymagania specjalistów, co do skutecznego działania.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Dermedic Sunbrella dla całej rodziny

Receptury dermokosmetyków Dermedic są oparte na wiedzy i praktyce dermatologicznej, technologicznej, jak i laboratoryjnej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Ponadto przy opracowywaniu dermokosmetyków firma dostosowuje się do aktualnych wytycznych EADV (European Academy of Dermatology and Venerology) dotyczących zaleceń oraz kierunków w pielęgnacji i leczeniu skóry. Zgodnie z zasadą minimum składników – maksimum efektów, do minimum ograniczono użycie substancji podrażniających, uczulających, zapachowych oraz barwników. Z kolei odpowiednia kompozycja i precyzyjnie dobrane stężenie składników aktywnych gwarantują skuteczność preparatów w pielęgnacji skóry wrażliwej i wspomaganiu terapii jej najczęstszych problemów.

Do produkcji kosmetyków firma wykorzystuje między innymi algi, które regenerują skórę zniszczoną np. pod wpływem słońca lub warunków klimatycznych oraz chronią ją przed działaniem wolnych rodników. Produkty Sunbrella zapewniają skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB – od SPF 15 do SPF 50+ zawierają RonaCare AP – innowacyjny, inteligentny składnik aktywny, gwarantujący zaawansowaną ochronę skóry przed promieniowaniem słonecznym (24 h przy odpowiednim stosowaniu). Dermokosmetyki Dermedic z serii Sunbrella to skuteczna ochrona skóry różnego typu przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych.