Lista produktów producenta UNIPHAR

Uniphar może poszczycić się kompleksową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w obszarze produkcji oraz dystrybucji suplementów diety najwyższej jakości. Nowoczesne wyroby polskiego producenta słyną z wysokiej biodostępności, korzystnych cen oraz powtarzalności, a wiele z nich oparte jest o składniki naturalnego pochodzenia. Uniphar dzięki swojej długotrwałej obecności na rynku farmaceutycznym jest producentem cieszącym się szacunkiem oraz zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Aktywne filtry

Uniphar - polski ekspert w dziedzinie suplementów diety 

Działalność przedsiębiorstwa Uniphar koncentruje się w okół wytwórstwa oraz sprzedaży suplementów diety. Produkty te mają poprawiać oraz wspomagać funkcjonowanie najważniejszych składowych ludzkiego organizmu jak serce, układ krążenia, kontrola ciśnienia krwi, prawidłowe proces kurczenia się mięśni, gardło, wątroba i układ trawienny. W kompleksowej ofercie Uniphar znajdują się także suplementy diety ułatwiające zasypianie i poprawiające jakość snu. Polskie przedsiębiorstwo prowadzi działalność nieprzerwanie od 2004 roku. Oprócz samej produkcji Uniphar zajmuje się również dystrybucją na terenie Polski oraz promuje wyroby zaliczające się do kategorii żywności funkcjonalnej. Jest to żywność pochodzenia naturalnego, jednak odpowiednio wzbogacona tak, aby zaspokajać bieżące potrzeby organizmu. 

Od początku swojego istnienia Uniphar wszelkie działania opiera o najwyższą jakość. Możliwe jest to dzięki szerokiej kadrze doświadczonych i pełnych pasji specjalistów zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Suplementy diety polskiej firmy cenione są ze względu na swoją wysoką biodostępność co zapewnia skuteczność działania. Uniphar przykłada również szczególną uwagę do etykiet swoich wyrobów - zawsze zawierają one informacje  zawarte w Rozporządzeniu Komisji (UE) nr 432/2012. Lata obecności na rynku i sprawdzone produkty sprawiły, że dziś Uniphar jest jednym z liderów produkcji suplementów diety w Polsce ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem pacjentów. Odzwierciedleniem tego są także liczne nagrody branżowe zdobyte przez przedsiębiorstwo. Jedną z najnowszych jest Tytuł Lidera XV-Lecia 2004-2019 przyznany w ramach plebiscytu Laur Konsumenta. Wyróżnienie Rzetelna Firma jest z kolei wskaźnikiem dla współkontrahentów Uniphar świadczącym o uczciwości oraz solidności biznesowej polskiego producenta.