Lista produktów producenta Emolium

Preparaty Emolium to aktywne emolienty, które dopasowują się do potrzeb Twojej skóry, dostarczając niezbędnych składników do jej ochrony. Bogate, wieloskładnikowe formuły są oparte na wyselekcjonowanych i skutecznych składnikach aktywnych, dzięki czemu długotrwale działają na skórze. Idealnie nadają się dla noworodków, starszych dzieci oraz dorosłych w zależności od typu skóry.

Aktywne filtry

Emolium do twarzy i ciała

Kosmetyki Emolium stworzone są do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy. Ponadto wprowadzono  serię do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Firma wie, jak trudno znaleźć dobre produkty, które nie uczulają. W związku z tym jest również seria odpowiednia dla osób z atopowym zapaleniem skóry. Kosmetyki zawierają niewielkie ilości składników chemicznych - oparte są na naturze, w związku z tym pielęgnują delikatną skórę alergików. Emolium to też produkty przeznaczone dla diabetyków oraz do regeneracji popękanej i zniszczonej skóry, co jest szczególnie istotne podczas zimy. Firma produkuje kosmetyki dobre szczególnie dla delikatnej skóry alergików. Wyspecjalizowała się w produkcji emulsji, balsamów i kremów odpowiednich również dla skóry atopowej. Kosmetyki idealne są do pielęgnacji ciała podczas upalnych dni oraz zimowych, gdy skóra jest najbardziej wysuszona i narażona na pękanie oraz działanie drobnoustrojów i bakterii. Emolium posiada również serię odpowiednią nie tylko dla seniorów, ale też dla najmłodszych.

Działania firmy opierają się nie tylko na sprzedaży kosmetyków. Jest całym sercem za osobami, które borykają się z problemami skórnymi i wspiera ich. W związku z tym wspiera atopowych bohaterów - osoby, które zaufały marce i firmie Emolium oddały swoją skórę, a teraz są zadowolone. Kosmetyki rekomendowane są przez położne oraz farmaceutów i lekarzy. Ich skład oparty jest o badania. Emolium łagodzi podrażnienia i swąd, nawadnia nasz organizm, dostarcza lipidy międzykomórkowe oraz łagodzi i nawilża płaszcz hydrolipidowy. Dzięki hipoalergicznym formułom Emolium jest pionierem na rynku w tworzeniu bezpiecznych kosmetyków. Produkty są przebadane ale nie są testowane na zwierzętach. W codziennej pracy firmie pomagają dermatolodzy, którzy wiedzą z jakimi problemami zgłaszają się pacjenci. Pediatrzy i dermatolodzy zalecają stosowanie emolientów, aby zapobiegać problemom suchej wrażliwej skóry dziecka, skóry skłonnej do alergii , atopowej i swędzącej oraz łagodzić te, które już się pojawiły.