Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Emolium

Preparaty Emolium to aktywne emolienty, które dopasowują się do potrzeb Twojej skóry, dostarczając niezbędnych składników do jej ochrony. Bogate, wieloskładnikowe formuły są oparte na wyselekcjonowanych i skutecznych składnikach aktywnych, dzięki czemu długotrwale działają na skórze. Idealnie nadają się dla noworodków, starszych dzieci oraz dorosłych w zależności od typu skóry.

Aktywne filtry

Emolium do twarzy i ciała

Kosmetyki Emolium stworzone są do codziennej pielęgnacji ciała i twarzy. Ponadto wprowadzono  serię do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Firma wie, jak trudno znaleźć dobre produkty, które nie uczulają. W związku z tym jest również seria odpowiednia dla osób z atopowym zapaleniem skóry. Kosmetyki zawierają niewielkie ilości składników chemicznych - oparte są na naturze, w związku z tym pielęgnują delikatną skórę alergików. Emolium to też produkty przeznaczone dla diabetyków oraz do regeneracji popękanej i zniszczonej skóry, co jest szczególnie istotne podczas zimy. Firma produkuje kosmetyki dobre szczególnie dla delikatnej skóry alergików. Wyspecjalizowała się w produkcji emulsji, balsamów i kremów odpowiednich również dla skóry atopowej. Kosmetyki idealne są do pielęgnacji ciała podczas upalnych dni oraz zimowych, gdy skóra jest najbardziej wysuszona i narażona na pękanie oraz działanie drobnoustrojów i bakterii. Emolium posiada również serię odpowiednią nie tylko dla seniorów, ale też dla najmłodszych.

Działania firmy opierają się nie tylko na sprzedaży kosmetyków. Jest całym sercem za osobami, które borykają się z problemami skórnymi i wspiera ich. W związku z tym wspiera atopowych bohaterów - osoby, które zaufały marce i firmie Emolium oddały swoją skórę, a teraz są zadowolone. Kosmetyki rekomendowane są przez położne oraz farmaceutów i lekarzy. Ich skład oparty jest o badania. Emolium łagodzi podrażnienia i swąd, nawadnia nasz organizm, dostarcza lipidy międzykomórkowe oraz łagodzi i nawilża płaszcz hydrolipidowy. Dzięki hipoalergicznym formułom Emolium jest pionierem na rynku w tworzeniu bezpiecznych kosmetyków. Produkty są przebadane ale nie są testowane na zwierzętach. W codziennej pracy firmie pomagają dermatolodzy, którzy wiedzą z jakimi problemami zgłaszają się pacjenci. Pediatrzy i dermatolodzy zalecają stosowanie emolientów, aby zapobiegać problemom suchej wrażliwej skóry dziecka, skóry skłonnej do alergii , atopowej i swędzącej oraz łagodzić te, które już się pojawiły.