Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Gess

Gess to polska marka należąca do firmy AdMed specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadają wysokiej jakości produkty, które ułatwiają pracę lekarzy i pielęgniarek oraz diagnostykę i leczenie pacjentów. Wszystkie wykonano z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz poprzedzono wieloma badania, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

Aktywne filtry

Profesjonalny sprzęt medyczny marki Gess

Działalność rozpoczęła się od utworzenia w 2000 roku hurtowni medycznej skupiającej się na wyposażeniu sklepów medycznych oraz rozwoju polskiego rynku. Z zainteresowania innowacyjnymi technologiami narodziła się pasja, aby poszukiwać nowych rozwiązań doskonałych zarówno dla mieszkańców kraju, jak i innych narodowości. W 2007 roku przejęto firmę Gomes Janusz Gorczyca, który tworzył podwalinę obecnej marki Gess. Od tamtego czasu przedsiębiorstwo zaczęło brać aktywny udział w targach medycznych na całym świecie proponując coraz to bardziej innowacyjne produkty. Firma także stała się pionierem na rynku inhalatorów i jako jedna z pierwszych firm w Polsce stworzyła model przeznaczony dla dzieci. Wyprodukowała także specjalny smoczek do inhalacji pasujący do większości inhalatorów w sprzedaży. We współpracy z Chińczykami zaprojektowano również uniwersalny mankiet do ciśnieniomierzy, który stał się hitem na całym świecie. Obecnie Gess może się pochwalić dużą rozpoznawalnością zarówno na polskim rynku, jak i międzynarodowym.

Marka Gess posiada w asortymencie najlepsze na rynku ciśnieniomierze automatyczne, mechaniczne, inhalatory, termometry bezdotykowe, a także szeroką gamę akcesoriów medycznych, takich jak zestawy młotków neurologicznych, gruszki i mankiety do ciśnieniomierzy czy manometry. W produkty zaopatrywane są zarówno publiczne, jak i prywatne placówki, takie jak szpitale, przychodnie czy gabinety lekarskie. Z oferty korzystają także klienci indywidualni. Do produkcji wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania i technologie. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie walidacje i certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość, długotrwałość i niezawodność. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę, dzięki którym proponują najlepsze rozwiązania na rynku. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem oraz pełnym zaufaniem klientów. Gess zapewnia kompleksową obsługę, szybką realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz obsługę posprzedażową. Dzięki temu produkty są bardzo chętnie wybierane przez klientów w Polsce i na świecie.