Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Orkla

Orkla Care S.A. produkuje i dystrybuuje szeroką gamę kosmetyków, suplementów witaminowych, ziołowych, produktów wspomagających utratę wagi oraz produktów spożywczych dla sportowców na terenie Skandynawii i innych krajów Europy. Jakość produktów Orkla potwierdzają liczne badania i certyfikaty.

Aktywne filtry

Orkla i Polsce i na świecie

Orkla Health to ponad 160 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży suplementów diety. W 1854 roku farmaceuta Peter Möller założył na Lofotach fabrykę, w której opatentował proces produkcji i oczyszczania tranu. 1933 r. w Norwegii została założona firma Collett Pharma, która znana była z marek Nyco i Sana-sol oraz gamy witamin marki Collett. W 1991 r. na terenie Polski powstaje firma „A.M.I.S”. Spółka założona przez prywatnych inwestorów Aulisa i Maj-Inger Sjöstedt specjalizowała się w dystrybucji leków z UK, Szwecji, Danii i Niemiec np. z Dansk Droge. Orkla Care S.A. prowadzi dystrybucję marek własnych i posiada filie w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Dzięki ciągłej i efektywnej współpracy z kluczowymi dystrybutorami danego regionu, produkty firmy Orkla są również dostępne dla konsumentów w wielu innych krajach.

W Polsce Orkla Care S.A. odpowiada za promocję, sprzedaż i dystrybucję nie tylko marek własnych , ale również produktów firm Schaper & Brümmer GmbH & Co ( Esberitox N, Remifemin) , G.R. Lane Health Products Ltd ( Kalms, Olbas, Vegevit). Firma współpracuje z największymi markami na świecie. Suplementy diety, sprzedawane przez firmę są renomowane i sprawdzone przez najlepszych specjalistów. Dodatkowo przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, dorosłych czy starszych. Firma posiada również swoją platformę edukacyjną. Suplement Wiedzy jest portalem dedykowanym farmaceutom, którzy chcą zgłębiać wiedzę o produktach Orkla Health w ciekawy, prosty i wygodny dla siebie sposób. Celem firmy jest, aby każdy klient apteki otrzymał od farmaceuty  profesjonalną rekomendację i informację na temat wysokiej jakości oraz sposobu działania produktów Orkla Health.