Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta BAUSCH HEALTH POLAND

Przedsiębiorstwo Bausch Health jest nowoczesną spółką farmaceutyczną o międzynarodowym zasięgu. Od pewnego czasu jego oddział funkcjonuje również w naszym kraju jako Bausch Health Poland. Firma od wielu lat opiera swoją działalność biznesową na trzech różnych filarach co jest gwarantem jej wszechstronności oraz stabilności. 

Aktywne filtry

Bausch Health Poland - systemowa jakość usług

Grupa Bausch może poszczycić się globalnym zasięgiem operując w przeszło 100 krajach całego świata i zatrudniając tym samym około 22 tysiące pracowników. Również w Polsce Bausch Health Poland należy do najbardziej znaczących przedsiębiorstw na rynku zatrudniając przeszło 700 wykwalifikowanych specjalistów z zakresu nauk biologicznych i technicznych, jak i logistyków oraz specjalistów od marketingu. Różnorodny zespół pozwala na wymianę doświadczeń kształtującą obraz i charakter nowoczesnego przedsiębiorstwa farmaceutycznego. Bogate portfolio produktów Bausch Health Poland obejmuje ponad 300 różnych brandów. Są to m.in. leki dostępne na receptę dla pacjentów w aptekach, ale również specjalistyczne farmaceutyki stosowane w lecznictwie szpitalnym. Leki Bausch Health Poland obejmują takie dziedziny terapeutyczne jak kardiologia, dermatologia, okulistyka, onkologia, gastrologia czy neurologia. Ofertę firmy uzupełniają preparaty dostępne bez recepty, a także paleta suplementów diety oraz wyrobów medycznych. 

Bausch Health Poland przez przeszło 10 lat obecności na polskim rynku angażuje się nie tylko w działalność komercyjną, ale również w poprawę stanu zdrowia i samopoczucia polskiego społeczeństwa. Przedsiębiorstwo aktywnie włącza się w różnego rodzaju akcje i wydarzenia popularyzujące zdrowy i zbilansowany styl życia. Regularnie staje się też mecenasem projektów prozdrowotnych organizowanych w Polsce. Wsparcie to obejmuje także rynek pracy - 4 zakłady produkcyjne Bausch Health Poland zlokalizowane są odpowiednio w Jeleniej Górze, Ksawerowie pod Łodzią, Rzeszowie oraz stolicy naszego kraju. Tak silne związanie z naszym rodzimym rynkiem jest uznawane zarówno przez konsumentów jak i środowiska branżowe, a obecność grupy Bausch wydatnie wpływa na poziom opieki farmaceutycznej w Polsce. Opierając swoją działalność niezmiennie o 3 główne filary Bausch Health Poland może z optymizmem patrzeć w przyszłość realizując tym samym cele rozwojowe na najbliższe lata. Międzynarodowa firma ukierunkowując się na wyniki nie zapomina jednak o ważnych wartościach określających jej etyczność - mowa tu o uczciwości wobec pacjentów oraz szacunku do pracy zespołowej.