Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta WALMARK

Koncern Walmark od wielu lat jest synonimem solidnej oraz wiarygodnej marki na wymagającym rynku farmaceutycznym. Portfolio znanych marek grupy Walmark to m.in. Marsjanki, Sinulan, Urinal czy też Biopron, a więc linie powszechnie rozpoznawalne w naszym kraju. Korzystając ze swojego doświadczenia oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego producent nieustannie dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się oczekiwań pacjentów.

Aktywne filtry

Walmark - ponad ćwierć wieku know-how

Rozwój i innowacja to jedne z najważniejszych celów działalności przedsiębiorstwa Walmark. By to osiągnąć niezbędna jest jednak kadra wyspecjalizowanych i pełnych zaangażowania specjalistów. Równie ważne są także możliwości techniczno-logistyczne producenta. Walmark łączy te cechy dodając do nich jednocześnie ponad 25 letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, które ukształtowało samą markę jak i pozytywne opinie pacjentów. Koncern Walmark to dziś międzynarodowa firma, która obecna jest na 44 rynkach całego świata. Bogate portfolio produktów marki obejmuje około 1500 różnych preparatów przeznaczonych dla całej rodziny. Bezkompromisowe podejście do norm sanitarnych oraz jakościowych realizowane jest w oparciu o certyfikaty GMP, HACCP oraz ISO co pozwala zachować powtarzalność oraz skuteczność produktów Walmark. Przedsiębiorstwo regularnie korzysta także z audytów przeprowadzanych przez podmioty zewnętrzne co pozwala zachować wiarygodność oraz niezależność w osądach. 

Nowoczesne przedsiębiorstwo farmaceutyczne prowadzi nie tylko działalność dystrybucyjną, ale dba również o poszerzanie i promowanie wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Walmark jako grupa społecznie odpowiedzialna od wielu lat aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach oraz szkoleniach dla specjalistów. Pozwala to przedsiębiorstwu lepiej rozumieć zmieniające się potrzeby pacjentów i tym samym dopasowywać ofertę do ich indywidualnych oczekiwań. W skład grupy Walmark wchodzą doskonale rozpoznawalne w Polsce marki leków i suplementów diety jak Marsjanki, Sinulan, Biopron oraz Urinal.