Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Lirene

Kosmetyki przeznaczone specjalnie dla kobiet spełniają ich precyzyjne wymagania pomagając zachować zdrowy i urodziwy wygląd przez długi czas. Jedną z marek specjalizujących się w dystrybucji produktów dla Pań jest firma Lirene. Podczas swojej obecności na polskim rynku kosmetycznym przedsiębiorstwo to zdążyło się wyróżnić jako ambitne, innowacyjne oraz uparcie dążące do wyznaczonych celów. Produkty sygnowane przez Lirene mogą Państwo znaleźć także na witrynach naszej apteki internetowej. 

Aktywne filtry

Lirene - uchwycić moc kobiecego piękna

Wyróżnikiem Lirene są nie tylko produkty spełniające potrzeby współczesnych kobiet - również kierownictwo przedsiębiorstwa realizowane jest przez przedstawicielki płci pięknej. Wyznawane przez nie misja i wartości pozwoliły zbudować fundamenty nowoczesnej i otwartej na zmiany firmy. Zespół Lirene składa się z specjalistek z różnych dziedzin naukowych i branż terapeutycznych, do których należą m.in.  laborantki, technolożki, specjalistki marketingu, sprzedaży, produkcji, ochrony środowiska, projektantki opakowań wspierane przez koleżanki z działu HR i księgowości. 

Zabieganie, nadmiar stresu i niewłaściwa dieta - to wszystko może wpływać na stan naszego organizmu. Częstym sygnałem dawanym przez nasze ciało jest pogorszenie wyglądu skóry, włosów czy paznokci. Szeroka gama kosmetyków Lirene przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała. Mogą być też stosowane z makijażem. Ich portfolio obejmuje także bezpieczne produkty dla dzieci, a wyroby Lirene dostępne są w różnych formach jak mleczka, maści, kremy oraz żele. Co ważne wiele z nich oparte jest o naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Możliwość wyboru preparatu dostosowanego do naszych indywidualnych potrzeb oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że Lirene cieszy się coraz większa popularnością. Marka aktywnie włącza się w promocję swoich wyrobów jednocześnie szerząc wiedzę na temat kosmetologii. Jednym z wyrazów tej działalności jest program Ambasadorka Lirene, który po pozytywnym procesie rejestracji pozwala na darmowe testowanie kosmetyków firmy. Działalność Ambasadorek Lirene można śledzić na popularnych serwisach społecznościowych.