Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Vitis Pharma

Vitis Pharma to firma farmaceutyczna specjalizująca się w promocji i dystrybucji na polski rynek nowoczesnych, specjalistycznych środków spożywczych zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i niemowląt, a także wyrobów medycznych i suplementów diety. Ich działania opierają się na trosce o pacjentów i chęć poszerzenia ich świadomości zdrowotnej. W ofercie znajdują się preparaty na kaszel, wzmocnienie odporności, zaparcia, a także szeroka gama witamin i minerałów.

Aktywne filtry

Dicogel Gastro syrop 100 ml

29,99 zł

Vitis Pharma - innowacyjna marka dbające o zdrowie dzieci i ich rodziców

Vitis Pharma to spółka założona w 2006 roku z siedzibą w Warszawie. Ich głównym celem jest dostarczanie na polski rynek najwyższej jakości wyrobów medycznych, suplementów diety i specjalistycznych środków żywieniowych znanej włoskiej marki Dicofarm. Wszystkie dostępne produkty są oparte na innowacyjnych recepturach ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości, składników o dużej skuteczności. Poparte są wieloma badaniami i zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych odkryć w dziedzinie farmakologii, dietetyki oraz medycyny. Wykwalifikowani specjaliści kierują się przy tym, że najcenniejsze znajduje się w naturze. Preparaty dostępne w asortymencie wywierają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka i przyczyniają się do poprawy jego zdrowia, co potwierdzają liczne obserwacje i badania kliniczne. Wyprodukowane są z dbałością o pełne bezpieczeństwo konsumentów, a profesjonalny zespół czuwa, aby wciąż poszerzać ofertę biorąc pod uwagę różnorodne zapotrzebowania pacjentów.

Obecnie asortyment Vitis Pharma obejmuje głównie witaminy dla niemowląt karmionych piersią oraz środki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego. Wszystkie działania są zgodne ze standardami dobrej praktyki klinicznej. W zespole firmy farmaceutycznej znajdują się pracownicy biura i sprzedaży, którzy każdego dnia starają się, aby świadczone usługi były na coraz wyższym poziomie. Sprzyja temu przyjazne, stawiające na rozwój kreatywności i wprowadzania innowacyjnych pomysłów otoczenie. Specjaliśmy Vitis Pharma dokładają wszelkich starań, aby kontakty z klientami były otwarte, a przy tym oparte na życzliwości, szacunku i zaufaniu. Potwierdzeniem wysokiej jakości standardów usług są liczne certyfikaty i nagrody zdobyte przez firmę. Wśród nich znajdują się wyróżnienia, takie jak Dobra Marka, Świat Farmacji Produktu Roku, Super Marka, Super Produkt, Solidny Pracodawca, Tytuł Partnera Polskiej Pediatrii, Jakość Roku czy kilkukrotnie zdobyta nagroda zaufania Złoty Otis.