Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Hasco

Grupa Hasco to zbiór spółek działających w obszarze medycyny. Zajmuje się produkcją leków na receptę, bez recepty, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków i dermokosmetyków, a także badaniami oraz dystrybucją na terenie całego kraju. Inspiracją przedsiębiorstwa jest dbałość o zdrowie i podnoszenie komfortu życia. Z tego względu działa z pełną odpowiedzialnością z wykorzystaniem uczciwych praktyk, najwyższej jakości składników oraz otwartością na nowoczesne rozwiązania.

Aktywne filtry

Mel, 7,5mg, 20 tabletek

16,99 zł

Z myślą o zdrowiu całej rodziny

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek zostało założone w 1984 roku przez Dr. Stanisława Hana z siedzibą we Wrocławiu. Początkowo zajmowało się głównie produkcją kosmetyków, jednak kilka lat później w asortymencie pojawiły się pierwsze produkty lecznicze - syropy na bazie naturalnych składników, a także preparaty do odkażania ran, takie jak woda utleniona czy spirytus salicylowy. Krótko po rozbudowie zakładu produkcyjnego w 1999 roku firma uzyskała certyfikat GMP, dzięki czemu dostała się na rynek zagraniczny, a niedługo potem Fair Play potwierdzającą dobre praktyki zarówno w zakresie polityki wewnętrznej, współpracy z innymi firmami, jak i w środowisku naturalnym. W kolejnych latach Hasco-Lek otrzymał także szereg innych certyfikatów i nagród, w tym za rzetelność, jakość produktów, bycie solidnym pracodawcą oraz systemy zarządzania bezpieczeństwem, środowiskiem czy wyrobami medycznymi. Obecnie Grupa Hasco składa się z 7 spółek zajmujących się produkcją, badaniami i rozwojem firmy, dystrybucją, a także działaniami charytatywnymi.

Grupa Hasco korzysta z 2 nowoczesnych fabryk, w których powstają wszystkie wyroby medyczne. W tym celu łączą bogate doświadczenie z innowacyjnymi technologiami. Zajmuje się tworzeniem preparatów w różnorodnych formach: kapsułek żelatynowych, tabletek, płynów, maści czy kremów. Obecnie w ich skład wchodzi blisko 400 produktów, które można znaleźć w apteczkach każdego polskiego konsumenta. Spółka działa w obszarze edukacji społeczeństwa i podnoszenia świadomości zdrowotnej umożliwiając korzystanie z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Współpracuje z licznymi stowarzyszeniami, ośrodkami naukowymi i badawczymi. Posiada także własną jednostkę badawczą zajmującą się opracowywaniem produktów i realizowaniem szeregu projektów. Hasco od początku istnienia wspiera lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne, a od 2006 roku zarząd stworzył Fundację Hasco-Lek pomagającą m.in dzieciom z wadami słuchu oraz innych potrzebujących. Wszystkie preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a wiele z nich sprzedawane jest do krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej oraz na Bliski i Daleki Wschód.