Lista produktów producenta Sanprobi

Probiotyki od lat stają się coraz popularniejszym produktem powiązanym z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu. Przy ich wyborze ważna jest odpowiednia jakość, a także specyfika mikroorganizmów względem indywidualnych preferencji każdego z nas. Sanprobi to polski producent probiotyków o ugruntowanej pozycji na rynku. Jego wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu zdobyć uznanie oraz zaufanie zarówno wśród pacjentów jak i specjalistów.

Aktywne filtry

Sanprobi - nowoczesna probiotykoterapia dla Twojego zdrowia

Sanprobi jest jedną z firm farmaceutycznych opartych w całości o polski kapitał. Spółka została założona w 2008 roku, a jej główna siedziba zlokalizowana jest na terenie Szczecina. Jej główną oś działalności stanowią produkty zawierające starannie dobrane szczepy dobroczynnych bakterii. Spółka dba także o stałe poszerzanie portfolio swoich produktów wykorzystując nowoczesny kompleks laboratoryjno-produkcyjny dostosowany do europejskich norm. Firma Sanprobi przez lata działalności stała się doskonale rozpoznawalną oraz cenioną marką. Jej renoma pozwoliła jej podjąć współpracę ze środowiskami akademickimi (Uniwersytety Medyczne zlokalizowane na terenie naszego kraju, oraz Berliński Uniwersytet Medyczny). Badania i rozwój wspierane są przez badaczy z wielu cenionych ośrodków na podstawie uwag i oczekiwań specjalistów. Dzięki temu Sanprobi może dostarczać skuteczne i bezpieczne probiotyki. 

Niektóre z suplementów produkowanych przez polskiego producenta mogą pochwalić się pozytywną opinią Instytutu Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji, a także Narodowego Instytutu Leków. Produkty Sanprobi zdobyły też wiele nagród i wyróżnień przyznanych przez środowiska branżowe. Jest to m.in. pierwsze miejsce wśród najczęściej polecanych produktów roku 2018 w kategorii probiotyków dla dorosłych. Sanprobi oprócz działalności handlowej, biznesowej i naukowej angażuje się także w sprawy społeczne. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo jest partnerem projektu edukacyjno-zdrowotnego zdrowerio.com, który został przygotowany z myślą o polskiej reprezentacji olimpijskiej. Projekt skoncentrowany jest w okół stosowania probiotyków w sporcie wyczynowym co pozwoli nam lepiej zrozumieć niektóre z mechanizmów zachodzących w ludzkim ciele.