Lista produktów producenta Vermeiren

Przeszło 60 letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dystrybucji wózków inwalidzkich sprawia, że firma cieszy się doskonałą renomą zarówno wśród specjalistów jak i osób korzystających z jej produktów. Przedsiębiorstwo tworząc nowe rozwiązania korzysta właśnie z wiedzy osób z branży medycznej jak i odczuć pacjentów, dzięki czemu oferuje wózki dostosowane do ich indywidualnych wymagań. 

Aktywne filtry

Vermeiren - wózki inwalidzkie najwyższej jakości 

Osoby z niepełnosprawnościami napotykają w codziennym życiu różne przeszkody. Na szczęście z roku na rok rozwija się rynek produktów i udogodnień pozwalających sobie z nimi radzić zyskując tym samym samodzielność. Firma Vermeiren to specjalista w branży sprzętu wspomagającego rehabilitację. Kompleksowa oferta produktów przedsiębiorstwa o wieloletniej tradycji obejmuje m.in. wózki inwalidzkie, wózki elektryczne, skutery, urządzenia do pionizacji, łóżka, pomoce lokomocyjne, sprzęt przeciwodleżynowy, rowery trójkołowe oraz produkty wspomagające stabilizację. Produkty te występują w różnych wariantach i konfiguracjach będąc odpowiednimi dla użytkowników w różnym wieku - od dzieci aż po osoby starsze. 

Przez 60 lat działalności firma Vermeiren niezmiennie kieruje się misją, która wspiera pacjentów dając im możliwość podwyższenia standardu codziennego życia. Urządzenia, sprzęty i akcesoria przedsiębiorstwa powstają według trzech kluczowych założeń: komfortu, trwałości oraz bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki standardom utrzymywanym w trakcie całego procesu produkcyjnego. Dodatkowo Vermeiren opatrza swoje wyroby międzynarodowym certyfikatem jakości TUV. Powtarzalność i solidność wykonania sprawia, że są one sprzętami umożliwiającymi wieloletnią eksploatację bez uszczerbku na płynności działania oraz skuteczności. Zadowolenie pacjentów to jeden z kluczowych elementów strategii Vermeiren. Przez kilkadziesiąt lat przedsiębiorstwo zdobyło sobie zaufanie na najbardziej wymagających rynkach m.in. Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Jednocześnie producent nie spoczywa na laurach nieustannie udoskonalając i modernizując oferowane produkty. Vermeiren posiada również swój polski oddział - siedziba firmy w naszym kraju zlokalizowana jest w Trzebnicy w Województwie Śląskim.