Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Regenist

Dermedic to polska marka należąca do firmy farmaceutycznej Biogened, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków aptecznych, przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji wrażliwej skóry. W skład zespołu opracowującego receptury produktów wchodzą  dermatolodzy, technolodzy i mikrobiolodzy, którzy w swojej pracy wykorzystują najnowsze technologie. Ze względu na to, że marka skupia się na tworzeniu dermokosmetyków do skóry problematycznej, restrykcyjnie podchodzi do spełniania standardów norm GMP (Good Manufacturing Practise) na każdym etapie produkcji, począwszy od wyboru surowców, a do momentu, gdy produkty trafią do konsumentów.

Aktywne filtry

Dermedic Regenist - nowa formuła do skóry z objawami starzenia

Produkty marki Dermedic, to dermokosmetyki przeznaczone nie tylko do pielęgnacji skóry wrażliwej - są także stosowane jako dopełnienie leczenia chorób skóry. Głównym składnikiem kosmetyków Dermedic jest najwyższej jakości woda, odfiltrowana w procesie odwróconej osmozy, który pozwala oczyścić ją z substancji mogących wywoływać alergie lub podrażnienia skóry. Dzięki temu dermokosmetyki są bezpieczne nawet dla delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Marka Dermedic będąca częścią firmy Biogened, w Instytucie Badawczo-Rozwojowym, stale pracuje nad opracowaniem nowych receptur i udoskonalaniem tych już istniejących. Prowadzone są tam testy konsumenckie i badania laboratoryjne, które potwierdzają skuteczność działania produktów.

Jedną z serii produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia, jest linia Dermedic Clinical Regenist. W jej skład wchodzi między innymi krem naprawczy z formułami intensywnie regenerującymi przeznaczony do stosowania na noc. Zawiera on aż 18% składników aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, olej arganowy, kompleks aktywny ARS 5° RETINOL AR., Masło Shea, a także witaminę E. Jego działanie stymuluje proces dotleniania wewnątrz komórek, przez co reaktywuje ich funkcje życiowe. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia tkanek, co z kolei sprzyja poprawie ich jędrności i przyczynia się do ogólnej poprawy wyglądu skóry. Dodatkowym atutem jest to, że krem Dermedic Clinical Regenist zabezpiecza naskórek przed wolnymi rodnikami, powstającymi znacznie szybciej wskutek długotrwałego stresu, palenia tytoniu czy przebywanie w środowisku zanieczyszczonym gazami spalinowymi. Preparat jest hipoalergiczny, a jego bezpieczeństwo i skuteczność są potwierdzone w testach klinicznych.