Lista produktów producenta STIEFEL LABORATORIES

Stiefel Laboratories to pionier w pielęgnacji i zdrowiu skóry od ponad 170 lat. Międzynarodowe przedsiębiorstwo prowadzi działania, wprowadza innowacje i rozwija się tak, aby dążyć do nieustannej poprawy skuteczności zabiegów pielęgnacyjnych. Pasja i zaangażowanie pracowników firmy wymiernie wpływa na jakość życia osób zmagających się z różnymi przewlekłymi chorobami skóry.

Aktywne filtry

Stiefel Laboratories - ekspert w pielęgnacji skóry 

Długoletnie doświadczenie, niesłabnąca determinacja oraz innowacyjne produkty charakteryzują Stiefel Laboratories. Nie zmienia się także misja przedsiębiorstwa - działanie by pomóc większej liczbie ludzi cierpiących na choroby skóry. Firma posiada rozległe korzenie, historia jej założenia sięga bowiem aż 1847 roku. Stiefel było pierwszym przedsiębiorstwem dermatologicznym, który zaczął eksportować swoje produkty na rynki całego świata. Dziś, ponad 170 lat później szerokie portfolio wyrobów producenta odpowiada indywidualnym potrzebom pacjentów. Globalny zasięg możliwy jest dzięki przynależności Stiefel Laboratories do koncernu GSK. Obecnie preparaty producenta dostępne są w ponad 130 krajach. Niezwykle bogate zaplecze technologiczno-produkcyjne pozwala także na nieustanne rozwijanie i modernizowanie gamy produktów tak, aby były jeszcze skuteczniejsze. 

Stiefel Laboratories to nie tylko działalność komercyjna. Przedsiębiorstwo przykłada wagę do chorób skóry w znaczeniu holistycznym zdając sobie sprawę, że problemy skórne to nie tylko kwestia estetyki. Choroby dermatologiczne mogą bowiem rzutować na pewność siebie, samoocenę, a także doprowadzić do powikłań rzutujących na pracę całego organizmu. Dlatego też celem przedsiębiorstwa jest znalezienie skutecznych rozwiązań problemu, a nie tylko czasowe jego przykrycie. Firma działa obecnie w 6 głównych obszarach chorób dermatologicznych obejmujących trądzik, atopowe zapalenie skóry, łuszczycę, powierzchowne infekcje skóry, ciężki przewlekły wyprysk dłoni oraz łysienie androgenowe u mężczyzn. Rozwój naukowy produktów Stiefel Laboratories opiera się nie tylko na wiedzy laboratoryjnej, ale również doświadczenia choroby samych pacjentów. Wieloaspektowe podejście do tworzenia środków pielęgnacji skóry sprawia, że są one doceniane zarówno przez specjalistów jak i osoby leczone.