Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 38,00 zł - 150,00 zł

WHITE OBJECTIVE

Bioderma to jedna z marek Naos. Laboratoire Dermatologique Bioderma proponuje produkty działające nie tylko na objawy, ale również przyczyn problemów skóry. Jest firmą zorientowaną na cel, która rozwija swoją działalność w zakresie opieki zdrowotnej oraz dbałości o piękno i dobre samopoczucie. Firma wierzy w ciągłe pragnienie kwestionowania i łamania status quo, aby budować przyszłość, w której ostateczny cel będzie zawsze najważniejszy: ludzkość.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Bioderma na poprawę nastroju

Bioderma to część marki Naos obecnej dzisiaj w ponad 100 krajach, jest jedną z 55 najlepszych światowych grup kosmetycznych, jednocześnie pozostając jedną z niewielu, która zachowała swoją niezależność. Ma ambicję zdobycia pozycji globalnego lidera, chce stać się firmą rozpoznawalną na całym świecie ze względu na autentyczne i oryginalne podejście, odległe od świata tradycyjnych kosmetyków. Aby osiągnąć ten cel będzie poszerzać zakres swojej działalności wychodząc od troski o skórę, a kończąc na trosce o człowieka (zdrowie, piękno, dobre samopoczucie). Działając na wszystkich kontynentach, Bioderma pozostaje wierna tej samej filozofii: biologia wsparciem dla dermatologii. Produkty marki dostępne są w ponad 90 krajach.

W 2000 roku Bioderma zadebiutowała na polskim rynku, z kolei na całym świecie obecna jest od 1985 roku. W 1977 roku powstał pierwszy produkt Bioderma. Marka może pochwalić się licznymi nagrodami, jak między innymi Perła Dermatologii Estetycznej. Firma zawiera dziesięć linii dostosowanych do każdego rodzaju skóry. Seria White Objective redukuje przebarwienia i sprawia, że skóra wygląda dobrze. Seria White Objective to kompleksowa kuracja do skóry wrażliwej, która skutecznie usuwa zmiany pigmentacyjne. Produkty z linii White Objective działają na wszystkich etapach produkcji melaniny. Doskonały skład sprawia, że kosmetyki Biodermy są polecane przez dermatologów.