Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Melilax

Wiele osób zmaga się obecnie z problemami ze strony układu pokarmowego. Zaparcia, stan zapalny jelita czy też ból podczas wypróżniania mogą skutecznie pogorszyć komfort codziennego życia, a często powodowane są przez niewłaściwą dietę czy towarzyszący nam przewlekle stres.

Aktywne filtry

Specjalnie z myślą o tych osobach powstała nowoczesna marka oferująca naturalny produkt o innowacyjnym składzie - Melilax 6 mikrowlewek zarówno dla dorosłych jak i dzieci i niemowląt.

Melilax - 6 mikrowlewek na zaparcia

Zaparcia, przewlekłe stany zapalne, hemoroidy mogą mieć różne przyczyny wynikające z codziennej aktywności, diety czy nawet stresu. Łączy je jednak jedno - są uciążliwymi schorzeniami wpływającymi na nasze codzienne życie. Melilax mikrowlewka łagodzi podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom jest także wskazany w leczeniu szczelin oraz hemoroidów. Preparat oparty jest o obecność aloesu i ślazu dzikiego, ponadto wzbogaca się go o mieszankę miodów nektarowych i spadziowych. Dzięki swojej lepkości chroni błonę śluzową jelit wykazując działanie protekcyjne. Z kolei jego właściwości przeciwzapalne przyspieszają proces gojenia się ran. Naturalny skład sprawia, że Melilax mikrowlewka jest produktem nie tylko skutecznym, ale i bezpiecznym. Środek może być stosowany również przez kobiety ciężarne oraz karmiące piersią. Każda z 6 mikrowlewek jest jednorazowa - co ułatwia prawidłowe dawkowanie i stosowanie wyrobu.

Melilax Pediatric mikrowlewka dla dzieci i niemowląt

Dobro dziecka jest dla rodziców największą wartością. Maluchy często jednak zmagają się z dyskomfortem ze strony układu pokarmowego na skutek złej diety, ubogiej flory bakteryjnej czy alergii pokarmowej. Zaburzenia te prowadzą nie tylko do zaparć, ale także powodują ból oraz wzdęcie brzucha. Warto obserwować zachowanie dziecka płacz może być bowiem często pierwszym sygnałem ze strony naszej pociechy. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstał Melilax Pediatric mikrowlewka doodbytnicza firmy Aboca. Melilax dla dzieci i niemowląt wykazuje podwójne funkcje - zapewnia bodziec aktywujący defekację oraz charakteryzuje się działaniem łagodzącym błonę śluzową odbytu. Zapewnia to unikalna formuła produktu. Melilax Pediatric to 6 mikrowlewek opartych o aktywny kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego. Oprócz tego Melilax Pediatric mikrowlewka posiada w swoim składzie mieszankę wodno glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy. Zawiera ponadto mieszankę wodno-glicerynową o właściwościach łagodzących błonę śluzową jelita i odbytu. Dzięki obecności odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych surowców Melilax Pediatric mikrowlewka skutecznie pozwala pozbyć się bólu, dyskomfortu oraz zaczerwieniania nie powodując jednocześnie podrażnień. Dzięki postaci mikrowlewki Melilax może być precyzyjnie aplikowany w leczeniu miejscowym.

Melilax mikrowlewka moc naturalnych substancji

Błona śluzowa odbytu i jelit nieustannie zmaga się z czynnikami pochodzenia zewnętrznego. W jej leczeniu oraz pielęgnacji ważne jest by stosować preparaty o łagodnym działaniu. Melilax oraz Melilax Pediatric mikrowlewka doodbytnicza to rodzina nowoczesnych produktów pozwalających uporać się w naturalny sposób z częstymi dolegliwościami jak hemoroidy, szczelina odbytu oraz w przypadku nadwrażliwości trzewnej. Sprawdzony skład oparty o mieszaninę miodów nektarowych i spadziowych odpowiednio połączonych z kompleksem standaryzowanym na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn. Melilax mikrowlewka  działa na błonę śluzową odbytu podwójnie nawilżając ją oraz zabezpieczając. Ponadto dzięki właściwościom antyoksydacyjnym łagodzi stan zapalny powstały w świetle jelita.

Łatwe stosowanie Melilax

Równie ważny jest prosty sposób użycia preparatu - należy nałożyć kilka kropel produktu wokół odbytu i wprowadzić delikatnie do końca mikrowlewkę i następnie trzymać ją wciśniętą do momentu całkowitego opróżnienia i powoli wyciągnąć unikając tym samym podciśnienia. W przypadku  uporczywych zaparć stosować 2 dawki preparatu. Melilax 6 mikrowlewek to produkt oparty o naturalne substancje i bezpieczny - mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie należy jednak stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie potrzeby oraz w należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń.