Lista produktów producenta Lekam

LEK-AM to polska firma farmaceutyczna zajmująca się produkcją wysokiej jakości leków z przepisu lekarza, bez recepty, suplementów diety i wyrobów medycznych w zakresie różnorodnych dziedzin terapeutycznych, a także dietetycznych środków spożywczych do celów medycznych. W składzie preparatów znajdują się specjalne substancje aktywne, które nie tylko leczą, ale również pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami.

Aktywne filtry

Ciesz się zdrowiem ze skutecznymi preparatami LEK-AM!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. powstało w 2000 roku i już w pierwszych latach działalności odnosiło sukcesy w dziedzinie tworzenia leków. Każdego roku wiele inwestuje w samodzielne prace badawczo-rozwojowe we własnych laboratoriach, aby pomóc ludziom w utrzymaniu zdrowia i kondycji. Wszystkie preparaty produkowane są z użyciem nowoczesnych substancji czynnych przy pomocy innowacyjnych technologii. Obecnie LEK-AM jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku i zatrudnia ponad 440 osób stale rozbudowując poszczególne działy. Korzysta z nowoczesnego zakładu produkcji i laboratorium wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Codziennie zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad przestrzeganiem europejskich standardów oraz wymogów Dobrych Praktyk Wytwarzania i Dobrych Praktyk Laboratoryjnych. Dział Sprzedaży zasilają Przedstawiciele Medyczni i Farmaceutyczni, którzy służą nie tylko pomocą merytoryczną, ale też są wsparciem w sprawach logistycznych i administracyjnych.

Zakład produkcyjny firmy LEK-AM zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych leków, które w pełni spełniają wszelkie wymogi jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej. Umożliwia to wsparcie w postaci nowoczesnego laboratorium z zespołem specjalistów w dziedzinie medycyny i farmaceutyki. Przedsiębiorstwo stale się powiększa rozwijając zarówno zakład produkcyjny, laboratorium, jak i siedzibę. Pragnie rozszerzać swoją ofertę o kolejne nowe preparaty oparte o własne receptury, między innymi w obszarze astmy, choroby wrzodowej, nowotworów, depresji, infekcji bakteryjnych i wiele innych. Obecnie prowadzone są działania w celu wejścia firmy na rynki większości krajów Środkowego Wschodu, Azji, Europy Środkowej i Wschodniej. LEK-AM współpracuje ze środowiskiem medycznym i dzieli się z nim wiedzą dotyczącą medycyny oraz nowych terapii. Równocześnie otrzymuje od nich cenne informacje odnośnie doświadczeń klinicznych związanych z leczeniem chorób. Obustronna wymiana pozwala na udoskonalanie produktów i wprowadzanie kolejnych.