Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Preparaty, leki na zgagę, nadkwasowość

Zgaga jest bardzo powszechnym problemem, spowodowanym nadkwaśnością żołądka. Objawia się paleniem w przełyku, pieczeniem, a nawet bólami za mostkiem. Zgaga i nadkwasota potrafią uprzykrzyć miłą kolacje z przyjaciółmi albo świąteczny obiad z rodziną.

Przykre objawy jednak można zahamować dzięki lekom na zgagę, które skutecznie zobojętniają kwas w żołądku i przynoszą natychmiastową ulgę.

Szeroki wybór leków, w formie płynu lub tabletek, pomaga skutecznie rozprawić się ze zgagą i nadkwaśnością. Substancje czynne szybko reagują z kwasem żołądkowym, a zarzucanie treści żołądkowej do przełyku nie stanowi już problemu. Naturalne składniki takie jak rumianek czy ekstrakt z imbiru mają dobroczynny wpływ na układ trawienia i nie powodują efektów ubocznych. Odpowiednio dobrane składniki suplementu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz niwelują dyskomfort po jedzeniu.

Jakie właściwości posiadają leki na zgagę i nadkwaśność?

Skutecznie przeciwdziałają mdłościom, które mogą towarzyszyć podczas zgagi. Leki dają odczucie szybkiej poprawy jakości trawienia, dzięki czemu nie czujemy się ociężali po posiłku. Ponadto niwelują uciążliwe odbijanie po posiłkach. Układ nerwowy pracuje sprawniej a skurcze nie zdążają się tak często. Następuje właściwie wydzielanie soków trawiennych a nam nie dokucza ból brzucha. Ważnym działaniem leków zobojętniających kwas solny, jest zabezpieczenie błony śluzowe żołądka i przełyku przed podrażnieniami, które mogą okazać się bardzo niebezpieczne, gdy zgaga towarzyszy nam często. Gdy meczy nas uciążliwa niestrawność, nieżyt żołądka lub inne zaburzenia, leki na zgagę przyniosą nam natychmiastowa ulgę, ponieważ wpływają na zwiększenie pH soku żołądkowego. Nasz żołądek będzie w stanie poradzić sobie nawet z tłustym i ciężkim jedzeniem. Substancje zawarte w preparatach zmniejszają również dolegliwości związane z produkcją gazu w przewodzie pokarmowym. Niektóre leki neutralizujące kwasy wskazane są też dla osób z chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy.

Filtry

Katalog

Nowe produkty